2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aaa annesi endiselenme bakalim bunlar cok tatli duygular keyfini yasa canim vucudumuz tepki veriyor biraz zaman gecicence mutfaktan yemek yemek icin cikamiycaz merak etme canim :)
inşallah bakalım heyecanla bekliyorum o günleri, şu an kafamı çevirsem midem bulanıyo garip çalışıyorum sabah odama gelince kapıyı açtık içerisi havasız kalıyo haliyle h.sonu o havasızlıktan bile midem bulandı düşün

Cok iyi anliyorum canim merak etme gecicek bu gunlerde

Cevabin için tesekkur ederim canim.inşallah senin lekelenmen de bi an evvel biter.Bugun kadir gecesi birbirimiz icin hep beraber dua edelim.

ay sizde de mi var bende de şişkinlik var ama çıkan birsey yok üsüttüm mü acaba diyordum ya bırde kabızlık var ne yapsam bılemıyorum doktora gıttım ctesı heyecan yaptım bıraz soracaklarımı da unuttum belkı ılac bırsey verırdı siz sordunuz mu

Bende öyleyim canım yaa.Tuvaletede zor çıkıyorum bugün 3 gün okadar kayısı yedim üstüne sıcak su içtim yok yani.9 ay boyunca ne yapacam böyle bilniyorum
Hepiniizeee günayydınnnnn kızlarrrr Kadir Geceniz mübarek olsun bu gece Dualarda buluşalım inşallah...Buarada dert etmyin şu gaz bnde de feci yarın dr a gtcm sanırım bi ilacı varmış yeni doğum yapan bi arkadsım söyledi zararsız bi çiğneme tabletymş yarın dr a söylicm bakalım ne dck sizede yazarım bi bebişi göriim sağlıcakla:)inşallah

canım aklına gelenleri not al doktora gidince unutmazsın, ben öyle yaptım çok işe yaradı, benim aksine her gün tuvalate çıkıyorum onu sordum iyi bişi dedi bulantı için bi hap verdi bi de bana sabah akşam içebilirsin dedi bugün eşim alacak içerim olmazsa kötüyüm çünkü.

hee bu arada özel bölgeye ağda olayını sordum kızlar benim de aklımda soru işaretiydi ve burda da merak edenler vardı, bi sakıncası olmaz dedi doktor bilginiz olsun, denizi de sormuştum havuz kesinlikle yasak ama denizi de ilk 12 hafta önermiyorum ben dedi

Günaydın Kızlar
Bugun sabah kont vardı bebişimiz 6 haftalık olmus kese var ama kalp atışını duyamadık haftaya çağırdı
Ayrıca kese etrafında kanama varmış duşuk olabılır dedi İlaç verdi Bakalım hayırlısı dua edelım inş
bu arada ses den bi haber var mı iyi haberlerle gelir inş

İnşallah duyacaksın içini ferah tut

ben ilişkiyi de soramadım ve bebişime birsey olur diye de yanasmıyorum hıc sız de ara verdınız mı acaba kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…