2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İnş ca

inş canım böle konuşunca içim rahatladı iyiki üye olmuşum :)
Arkadaşım senle çok yakın gibi günlerimiz kaç çıktı ki değerlerin. Ben çarşamba gittiğimde kese göremem bugün cumartesi gel demişti. Perşembe sabah kan verdim 695 çıktı bende göremezsem keseyi stres yaparım diye randevuyu pazartesiye aldım inş. görürüz hepimiz.

725 çıktı canım ewet yakın günlerimiz inş hemen görürüz keseleri :))

Kizlar gunaydin oncelikle hamileligink ogrenen arkadaslar hayirli olsun insallah sag salim kucaginiza almak nasip olsun...benim sorum var hepinize son regl trhim 8 hazirndi hala adet olmadim ama sanki heran olcakmisim gbi hafif agrim oluyor zaman zaman buyuzden test yapmadim daha zaten ben 28 gunde bir adet olmuyrm surekli degisiyor ama max 35.gun oluyorum..simdi sizinde busekilde agriniz oldumu oluyor mu test yapsammi yapmasam mi

Gunaydin insallah hamilesinizdir. Benim de sat 8 hazirandi ama dongum 28 29 gundu. Gunumde idrar testiyle ogrenip kan ile dogruladim. Tek belirtim gogus agrisi ve az bel kasik agrilariydi. Umiylendirmek istemem ama herkese gore degisir tabi. Ben boylle suphe icinde bekleyecegime bi test yapardim onceleri. egatif olunca da hayal kirikligi ama durup durup kurmuyorsun en azian. Insallah hamolesindir

Çok tesekkur ederim canim cewabin icin insallah hamileyimdir bakalim kismet artik bugun test alip yarin yapicam varsa kesin cikar zaten..ruyalarima giriyo surekli regl olmusum goruyorum bi hamile arkadslarim var onlari goruyorum kafaya taktigim icin sanirim

İnş

inş görürüz tabi bide inş değer yükselmiştir ne zormuş. Ya test yapıcam hamile olduğumu öğrenicem biticek sanıodum

ınsallah hersey gonlunce olsun, ahh bitmiyor hamile kalmakla. Keseyi gor , kalp atısını duy, testler iyi cıksın, cinsiyeti ne, hareket etti mi etmedi mi derken bizzz hep boyle olacakgiz sanirim. Olup bitince anca deriz zaman geciyor diye ama yasarken sorsunlar bir de dimi?

sıkma o kadar canını, onlar biliyorlar gelecekleri zamanlari. Allah herkesin gonlune gore hayırlısıysa versin.

Merhaba ;
Bende 2016 Mart annesi olacağım inşallah.Pazartesi kalp atışını duyacağız.Ama benim hamilelik sıkıntılı geçiyor nasıl geçecek bu 7.5 ay bilmiyorum

Kızzlarrr nasılsınız gecmişi okuyamadım okuycm..kaç gündür girmedim çünkü bi süre kafamı hamilelikle ilgili nadas a bıraktım:)gezdim ettim çünkü okadar çok olumsuzluk düşünüyordumki paranoyak olmya baslamıştım...kızlarr benim kasık ağrılarım gecti ama bir gazım var cok bişey de yemediğim halde karnım kocaman oluyo gün içinde üstünede de gaz mahfetti beni sürekli gazım var hiç bitmio korkudan bişey de yemiyorum ama 3kg almş gbi duruyorum korkudan tartılmadımda:)salı günü randevum var dr umla konusacagım inş bi çaresi vardır yoksa çat diye çatlamak üzereyim wallahi

Günaydın herkeslere
Oruç tutan bir tek benmiyim ki?herkes kahvaltıda şunu yiyorum bu nu yiyorum yazmıştabende dün betayı yaptırdım tekrar, salı günü 333,6 dı dün 1290 çıktı.Çok şükür güzel gidiyo.Kese için p.tesiye çağırdı ama vajinalle görebilirim dedi.O yüzden bende gitmeyi düşünmüyorum.Bayramdan sonra gidip en azından kalp atışını da görmüş olurum.

Allah kolaylık versin, hem oruc tutuyorsun hem hamilesin, havalar cok sıcak. Ben deli gibi susuyorum ya, eskiden zorla su icmeye calisirdim unuturdum hep simdi 1 saat su ıcmeden duramıyorum icim kuruyo sanki. Degerlerin guzel cıkmıs masallah. Ne guzel bak hem sabirlisin ama haklısın daha net gormus olursun beklersen ve kalp atıslarını duyarsın. Ben cuma gunu keseyi gordum, kalp atısı icin 23 temmzda gidicem, zor duruyorum. Bayramdan once gitsemmi bdiye dusunmedim degil hani nolur nolmaz, insan cok merak edıyor yaaa.

Kesinlikle test yapmalısın.Benim SAT 11 hazirandı ve bende 28 günde bir oluyorum.Yani 8 temmuzdu benim BAT.Tabisi ben dayanamadım ve 5 temmuzda test yaptım ve hayalet çizgiyi gördüm.Sonra 7 temmuzda tekrar yaptım ve silik çizgiyi net şekilde gördüm.Ve hooooppp hemen kan testine gittim beta 333,6 olmuştu bile

merhaba kızlar

bende mart annesiyim ve inanılmaz mutluyum ikinci evliliğim ve cocuğum olmaz dediğim anda asırı kramptan acile kaldrıldım takılan serumlar fayda vermeyince gebelik testi kaçınılmaz oldu..aldığım haber baharım mucizem oldu..sen hiç gtme hep benimle kal annem..

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…