2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Gece uyanınca ne yapıosn. Pışpışlamayla uykuya dvm edio mu. Bi ara biberon çok güzel emiodu şimdi bazen alıo bazen biberonu dudağına değdirmio. Şuan hiçbişey yapmaya niyetim yok. Akışına bıraktm artık. Zamanı gelince olur inşallah dediğin gibi Bol bol sabır versn Allah bize
Belki alıştırma bardağıyla içer sütü denedin mi ?en azından sen biraz dinlenirsin babası içirir

Çok zor valla çünkü o an duygusal olarak bi çöküş yaşıyor çok üzülüyorum ona kızı da rahat bırakmıyor bissürü saçı kopuyor yüzünü tırmalıyor filan
:KK43: neyse canim az kaldı emmeyi yakında ister istemez kızında bırakacak durumları eşitlenince sende rahat edersin

jean jean canım ikizlerin odaları ayrıydı değil mi yatakları nasıl yataklar bizimki park yatakta yatıyor ama son 1aydır bacak atarak ondan da çıkmayı öğrendi o yüzden tek bırakamıyorum bırakamadığım için odayı ayırmayı erteliyorum temelli Bebek odası takımı alacağım sanırım

jean jean canım ikizlerin odaları ayrıydı değil mi yatakları nasıl yataklar bizimki park yatakta yatıyor ama son 1aydır bacak atarak ondan da çıkmayı öğrendi o yüzden tek bırakamıyorum bırakamadığım için odayı ayırmayı erteliyorum temelli Bebek odası takımı alacağım sanırım
Nasıl çıkıyor yav :)
Alçak mı yatak sizin?
Benim sıpa içine atlıyor da geri çıkamıyor :KK70:

Canım oda takımlarının büyüyüp genç odası olarak kullanılanları var onlardan al.cok kullanışlı ve yatağına büyük ondan çıkamaz .

Nasıl çıkıyor yav :)
Alçak mı yatak sizin?
Benim sıpa içine atlıyor da geri çıkamıyor :KK70:
Yok canım alçak değil hatta park yataklara göre büyük derin ama bizimki tırmanmayı acayip seviyor komidinleri de üst üste koyduk onlara da çıkıyor hatta yerden boyu kadar olan bizim yatağa çıkmaya da cebelleşiyor :)) Tarzan kılıklı :))

Canım oda takımlarının büyüyüp genç odası olarak kullanılanları var onlardan al.cok kullanışlı ve yatağına büyük ondan çıkamaz .
Evet evet onlara bakıyorum çilek mobilyada bir de istikbalde iki model beğendim tırabzanları üzüyor iniyor güzel ordan çıkamaz 12yaşına kadar kullanıyor diyorlar ama pek inanmadım:)dar gelir bir kere 12 yaşında :) ama 6 7yaşa kadar iyi olur gibi bakalım park yatakla idare edebilir miyiz dedim ama gece uyurken atlar çıkar aklım kalıyor yorgan seriyorum ne olur ne olmaz

Evet evet onlara bakıyorum çilek mobilyada bir de istikbalde iki model beğendim tırabzanları üzüyor iniyor güzel ordan çıkamaz 12yaşına kadar kullanıyor diyorlar ama pek inanmadım:)dar gelir bir kere 12 yaşında :) ama 6 7yaşa kadar iyi olur gibi bakalım park yatakla idare edebilir miyiz dedim ama gece uyurken atlar çıkar aklım kalıyor yorgan seriyorum ne olur ne olmaz
Montessori candır. Yap çocuğa yer yatağını :))

İşte böyle bir şey :)böyle yApıp kendini dışarı kaydırıyor sıpa

Eklentiler

• IMG_0588.PNG
    IMG_0588.PNG
    272,1 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar hani bizim oğlanda raşitizm şüphesi vardı ya film ve tahliller yenilendi sorun yok çok şükür :KK200: d vitamini çok güzel artmış çok sevindik rint rint Ankara üni prof zeynep Işık'lar a gittik çok iyi bir hoca sağolsun bu konuda uzmanmış ama gelişim ile ilgili her konuya bakıyor çok memnun kaldık tamamen yapısal zamanla bacakları düzelecek dedi. Gel görki dışarıda ki insanlardan nefret eder hale geldim özellikle 50yaşlar hani çok biliyorlar ya annesiiiiii beZini çok büyük takmışsın bacakları yamulmuş annesiiii bez takma annesii doktora gösterdiniz mi Ayyy vallla niye öyle müdahale ederler başkasına anlAmam .hayır yani beni bu psikolojiye soktular engelli yavruların analarını düşünür oldum kimbilir onlar ne akla Zarar akıllar baskılar işitiyorlar

Eğer imkanın varsa yaza kalmadan al derim sana .çünkü yaza daha hareketli olacak hiç aklın kalmaz rahat rahat uyur yavrunuda biz kullanıyoruz hep yüksek hem geniş hemde dayanıklı oğlumda büyüdü onda şimdi de kızım inşallah

Ya onlar güzelde pahalı ya :) kendim yaptırayım desem rezil bişey olur :)
Sitelerde yaparlar :)) ama ben cidden katyolasız yer yatağı düşünüyorum. Bu arada ikeada var bir iki model. Kura bed var gözüm onda :) ama benim bey odayı dar gösterir ferah olsun üst tarafı olmayan bir şey alalım diyor bakalım.

Kızlar hani bizim oğlanda raşitizm şüphesi vardı ya film ve tahliller yenilendi sorun yok çok şükür :KK200: d vitamini çok güzel artmış çok sevindik rint rint Ankara üni prof zeynep Işık'lar a gittik çok iyi bir hoca sağolsun bu konuda uzmanmış ama gelişim ile ilgili her konuya bakıyor çok memnun kaldık tamamen yapısal zamanla bacakları düzelecek dedi. Gel görki dışarıda ki insanlardan nefret eder hale geldim özellikle 50yaşlar hani çok biliyorlar ya annesiiiiii beZini çok büyük takmışsın bacakları yamulmuş annesiiii bez takma annesii doktora gösterdiniz mi Ayyy vallla niye öyle müdahale ederler başkasına anlAmam .hayır yani beni bu psikolojiye soktular engelli yavruların analarını düşünür oldum kimbilir onlar ne akla Zarar akıllar baskılar işitiyorlar
ayyy maşallah canım hadi hayırlı uğurlu olsun çok sevindim. Hastaneden memnun kalmana da sevindim tabii. Kbb için kime gideceksiniz? Erişkin kısmında Cem Hoca ve Kürşat Hocayı biliyorum ikisi de çok iyidir. Cem Hoca hele şeker gibi muhteşem bir insan. Avrupa KBBciler başkanı olmuş bu sene.

@emnis senın oğlanın boyu kaç yoksa park yatakmı bıxımkılerden boyu kısa. Benım kız da bacağını atmaya çalışıyor ama bu kadar olmuyor. Daha çıkamaz yanı.

@emnis senın oğlanın boyu kaç yoksa park yatakmı bıxımkılerden boyu kısa. Benım kız da bacağını atmaya çalışıyor ama bu kadar olmuyor. Daha çıkamaz yanı.
82 cm canım sizinkiler kaç Bayadır atlıyor böyle yA bu foto ilk çıktığı zamandı şimdi daha rahat çkıyor altında yaylı yatak var onunda etkisi oluyordur tabi

Sitelerde yaparlar :)) ama ben cidden katyolasız yer yatağı düşünüyorum. Bu arada ikeada var bir iki model. Kura bed var gözüm onda :) ama benim bey odayı dar gösterir ferah olsun üst tarafı olmayan bir şey alalım diyor bakalım.

ayyy maşallah canım hadi hayırlı uğurlu olsun çok sevindim. Hastaneden memnun kalmana da sevindim tabii. Kbb için kime gideceksiniz? Erişkin kısmında Cem Hoca ve Kürşat Hocayı biliyorum ikisi de çok iyidir. Cem Hoca hele şeker gibi muhteşem bir insan. Avrupa KBBciler başkanı olmuş bu sene.

Çocuk kkb den aldım normal randevu Prof değil bu sefer ama bu hocalarıda not ettim bakalım işimiz düşüyor bir şekilde sağol canım ya çok yönlendirdin beni Ankara konusunda rehber oldun Allah razı olsun

X