2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Amin canım öbür dünyada sefaatcin olacak biliyorsun böyle düşünüp teselli ol leylacim senin yine sarılıp acını hafifletecek kızın var ben ne yapayım canım bebegimin odasına her girip çıktığımda bi boslukta kalıyorum sanki
Haklısın canım...çok zor gerçekten...hepsinin yeri ayrı...inşallah Rabbim şefaatçi eylesin meleklerimizi bizlere...inşallah tekrardan olacak saram hiç üzülme...Rabbim sana da sabırlar versin...Rabbim yar ve yardımcımız olsun...inşallah herşey yoluna girsin canım ya...

Donmus transferinde 15.gün oluyor cnm bayram olmasıyla alakası yok.. ama bende dayanamayp 11.gün yaptrdm o ayrı:)
Az once direktorle konustum yine ayninj soyledi. Isterseniz bi not birakalim hastanemizin acilinde yaptirin dediler. Hatta arefeden de yapabilirmişiz. Bu arada benimde dondurulmus embriyo.merkezler arasi fark varmi dondurulmuslarda bilmiyorum..

Hepinizin mesajlarini alinti yapamadim kusura bakmayin kizlar hepinize ayri ayri tesekkur ederim tabiki uzuldum ama toparlandim pes etmicem ama biraz ara vericem vucudumun temizlenmesi lazim ilaclardan beni bunlar yikamaz dustum kalkicam elbet asla negatife boyun eymicem ben ondan daha inatciyim :KK70:

Az once direktorle konustum yine ayninj soyledi. Isterseniz bi not birakalim hastanemizin acilinde yaptirin dediler. Hatta arefeden de yapabilirmişiz. Bu arada benimde dondurulmus embriyo.merkezler arasi fark varmi dondurulmuslarda bilmiyorum..
Ben bahcecideydim cnm dondurulmuslqrda 15.gün bakılıyor dediler tanıdıgm herkese de oyle yapmıslar. Ama bence daha once cıkıyor tedbir amaclı 15 diyorlar. Bende dayanamadm erken yaptm zaten

Hepinizin mesajlarini alinti yapamadim kusura bakmayin kizlar hepinize ayri ayri tesekkur ederim tabiki uzuldum ama toparlandim pes etmicem ama biraz ara vericem vucudumun temizlenmesi lazim ilaclardan beni bunlar yikamaz dustum kalkicam elbet asla negatife boyun eymicem ben ondan daha inatciyim :KK70:

Elbet pozitifi gorucen canim ama simdi biraz toparlan enerjini yükle.. o guzel gunler elbet gelicek ben bu topikte buna inandim

papatyyaa123 papatyyaa123 canım önemli olan da zorluklara dim dik ayakta olmak ve her ser di bir hayır her hayırdır mutlak bir ser olduğunu düşünmek ki sen zaten maşallah güçlü görünüp baya kararlılık gösteriyorsun.bizlerde aynı sonucu kestiremiyoruz sadece tevekkül . Gönlümün hep olumlu olsun istiyor.o mis kokuyu duymak

Ilk testin yanlis hatirlamaiyorsam 600lerdeydi 2 gun sonra 1300lerdeydi demi:) benim 12.gün 397ydi 14.gün 860di:)))
ayy evet ya, ilk test 624 ve bir sonraki 1392 olmustu canım :KK48: Artık Cumartesi dananın kuyrugu kopar :)) Bu arada benim 15 Agustos'ta transfer yapılmıstı. Şuan gebeligimin 6. haftasında oluyorum di mi ?? Ben orada takıldım biraz :işsiz:

Supersin canim aynen boyle bende doktordan donuyorum kimyasal oldugu tescillendi.biraz dinlenelim kaldigimiz yerden devam..

X