2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

papatyyaa123 papatyyaa123 canim bu kadar güçlü oldugun surece yakin zamanda gelecek yavrun..guzel yureginin karsiglini vercek Rabbim..en guzeli herzamn hayirlisini istemek..ne olursa olsun cocugum olsun demek cok yanlış cunku bazen istedgmz şey aslinda bizim icin hayirli olmayabilr..anneligi inşallah tadacz bizde..

Nerdee üstelik e2 105 progestron 8.7 çıktı. Doktor progestron çok yüksek düşmeden transfer işlemi olmaz dedi :KK43: niye yüksek olmuş olabilir bilen var mı kızlar?
Bende bilmiyorum canım
Adetten sonra düşmez mi peki
Söktürücü falan verdimi

Nezaman baslicaksiniz siz canim dondurulmusunuz varmi kuzum
Var canim bu ay degilde diger ay dusunuyorum ogretmenim cocuklarimi okula bi alistirayim zor geciyo cunku bu surec ondan sonra baslarim hemen.iki tane olacak bu seferde ikiz bekleyecem insallah.senin kalmismiydi dindurulmusun

Var canim bu ay degilde diger ay dusunuyorum ogretmenim cocuklarimi okula bi alistirayim zor geciyo cunku bu surec ondan sonra baslarim hemen.iki tane olacak bu seferde ikiz bekleyecem insallah.senin kalmismiydi dindurulmusun
Canim benimde 2 tane var insallah onlardan yuzumuz guler ama ben hemen baslamicam cok ilac verdiler cunku bana kiloda aldim psikoloji desen oda oyle once vucudumu bile duzelteyim :KK70:

Pregnant35 Pregnant35 sen transferi saymazsak mi 5.gün ? Bende bahceci de yaptırdım hatta mustafa bahceci doktorum .var mı sende belirti falan
Canim transfer gününü saymazsak bugun 5.gun oluyo.bugun icin birde caylatma ignesi yaptim ben hcgye destek icin.belirti dersen bi cok farklilik var ama ilaclara yoruyorum bu sefer biraz saldim kendimi tedavide.hic belirti aramiyorum.oyle yapinca cok buyuk hayal kirikligi oluyo.ilkinde oyle olmustu cunku.ama bu sefer ilkinden cok farkli seyler yasiyorum.ates basmasi,uyuyamama,bel agrisi bide kasikda batmalar oluyo.okadar

Hepinizin mesajlarini alinti yapamadim kusura bakmayin kizlar hepinize ayri ayri tesekkur ederim tabiki uzuldum ama toparlandim pes etmicem ama biraz ara vericem vucudumun temizlenmesi lazim ilaclardan beni bunlar yikamaz dustum kalkicam elbet asla negatife boyun eymicem ben ondan daha inatciyim :KK70:
Istee buuu.. sen bi harikasıiiiinnnn

ayy evet ya, ilk test 624 ve bir sonraki 1392 olmustu canım :KK48: Artık Cumartesi dananın kuyrugu kopar :)) Bu arada benim 15 Agustos'ta transfer yapılmıstı. Şuan gebeligimin 6. haftasında oluyorum di mi ?? Ben orada takıldım biraz :işsiz:
Yok canim 6 hafta olmuyor benim 9 agustostu transferim son adete gore 6.haftanin icindeydim ama doktor 5.hafta dedi cuma günü benim 5.haftaysa senin daha da azdir canim 4tesin sen sanirim

Hepinizin mesajlarini alinti yapamadim kusura bakmayin kizlar hepinize ayri ayri tesekkur ederim tabiki uzuldum ama toparlandim pes etmicem ama biraz ara vericem vucudumun temizlenmesi lazim ilaclardan beni bunlar yikamaz dustum kalkicam elbet asla negatife boyun eymicem ben ondan daha inatciyim :KK70:

Yok canim 6 hafta olmuyor benim 9 agustostu transferim son adete gore 6.haftanin icindeydim ama doktor 5.hafta dedi cuma günü benim 5.haftaysa senin daha da azdir canim 4tesin sen sanirim
Bide bu var ya hamile kaliyosun her doktor farkli zaman veriyo.. gebiş kalsakta bitmicek bu dert heralde.insallah bayramda cifte bayram yasariz bizde R ramanda25 ile birlikte.gebisler dua etsin hepimize.

X