2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Amin gülüm Allah razı olsun canım...yarın gömecez...çok zor bir sınav gerçekten...Rabbim inşallah seninde yüzünü güldürsün canım benim....

Amin canım öbür dünyada sefaatcin olacak biliyorsun böyle düşünüp teselli ol leylacim senin yine sarılıp acını hafifletecek kızın var ben ne yapayım canım bebegimin odasına her girip çıktığımda bi boslukta kalıyorum sanki

Kızlar bu e2 ve progesteronu niye istedi doktor şimdi daha transfer tedavisine başlamadan? Sizde de istedi mi?

Kızlar bu e2 ve progesteronu niye istedi doktor şimdi daha transfer tedavisine başlamadan? Sizde de istedi mi?
Evet canm en başta istedi benden de dondurulmş olacak dimi seninde? E2 50 nin altında progestron 1.5 altında olmalıymş başlamak için..adetin 2. Günü istedi benden sonra da başladı tedaviye

Evet canm en başta istedi benden de dondurulmş olacak dimi seninde? E2 50 nin altında progestron 1.5 altında olmalıymş başlamak için..adetin 2. Günü istedi benden sonra da başladı tedaviye
Dondurulmuştu canım. Ben de sonucumu bekliyorum şimdi ama ben adet olmadım henüz bugün yada yarın bekliyorum. Doktor tatile gidiyor galiba bugünden çağırdı.

Gunaydin canim yarin insallah sen guzel haberi verir moralimizi duzeltirsin idrar testi yapmadin demi kuzum
Insallah canim sende verirsin guzel haber idrar testi yapmadim hic dayandim valla nasil oldu bilmiyorum ama oyle bi istekte olmadi acikasi..
Merakla senin sonucunu bekliyorum

X