2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

ben de dokuz yıllık evliyim bu ikinci tüp bebek denemem daha önce doğal yoldan iki kaybım var üstelik biri yedi aylıktı odası bile hazırdı kan pıhtılaşmasını öğrenene kadar biz yaşım oldu 39 ve rezervim çok azaldı, mecburen tüpe döndük. eşim yeter artık dedi bu sefer de tutumazsa artık tüp falan istemiyor zaten zor ikna etmiştim tüpe. benim de moralim düştü tabi. tüpün şansı normal tutunmaya göre fazladır sanıyordum şimdi moralim daha da bozuldu

@Ugurlu38 canim hakkimizda hayirlisi insallah bir dahakine olumlu sonuclar alirsin rabbim hayirli zamanda versin. Bende kanimi verdim bekliyirum arkadaslar ...1saate cikacak

arkadaşlar sonucum negatif 2 çıktı ... umarım siz pozitifleri görürsünüz
Can'ım çok üzüldüm ama yapacak bişey yok demekki daha Zaman'ı gelmemiş.. Sıkma canını ben hep rabbim ruhunu yarattıysa elinde sonunda kucağıma gelicek diye kendimi telkin ediyorum.. İnşallah yavrumun yada yavrularımın ruhları ruhlar aleminde dünyaya gelmeyi bekliyorlardır diye.. Gerisi zaten embriyo kalitesi,hücre sayısına falan bakmıyor maalesef rabbim ol derse olucak.. Tevekkül et rabbime sıkma canını..

Kizlar moralin çok bozuk simdi Dr dan geldim tedavimin 4.günü Dr bakti biri olgun toplam 8 yumurtam gözüküyor dozumu yükseltti gonal in hhalbuki rezervim çok iyidi başlamadan önce çok canim sikildi esimede birşey diyemedim su cuma saati Allahim hepimizin dualarini duyar hepimizin derdine derman verir inşallah

Rezervin iyi olduğu için düşük doz vermiştir zaten bende yasadım aynını sakın buna takılma sonradan dozun artması opuya kadar yumoşların iyice gelişmesi için.. Dozun kaçtı Buarada kaça çıkardı

Yapcam canim 8.gunum insallah cikar
Canım bek benimde 8. günüm az önce eşimle konuştum alacakmısın gebelik testi yapayım dedi.Adamın cevabı :''Sen daha akıllanmadınmı,niye beklemiyorsun?,yapıp ağlayacaksın yine''. Valla birbirimizden gaza geliyoruz kızlar.Eğer güvenilir olsaydı doktor derdi 8. gün yap diye.Bizim senle aynı değil mi ayın 6sı değilmi test günün tatlım??Şimdi ne bu teste inanabileceksin nede test günü için bir umudun olacak,belki de yok yere yaşayacaksın tüm bunları.Doktor hangi gün dediyle o gün yapalım bence kızlar.

Valla kuzum halimi sorarsan adet olamıyor ağrısı. Genital bile ağrıyor valla. Bakalım belli olmaz hangi durumun olumsuz olacağı. İnşallah ikiside değildir :)
Canım benimde bugün o dediğin tarzda ağrılarım var,bazen kesin tutmadı diyorum bazende ya tuttuysa.Bazende tutmadıysa hemen 2. başlayalım diye plan yapıyorum,karma karışığım.

Yok canım o rüya iyidir inşallah tersi çıkacak demekki öyle yorumla lütfen.Ve her kötü gibi görünen rüyayı bu işle yorumlama(nerden mi biliyorum bende aynısını yapıyorum ,o sözlerde annemin sözleri)
Of ya ben ne yapacam bilmiyorum kaynanamla aynı binada yim tedaviden haber yok şimdi ikide bir beni çağıracak
Canım sorma bende şuan kayınvalidemin evinde kalıyorum 13 gün dile kolay.Bende senin gibi söylemedim(tedavimiz var biliyor ama bu ciddiyette olduğunu bilmiyor),hiç bir işte yapmıyorum.Kendi evimde totişimi devirip kimseciklere açıklama yapmak istemiyorum ama vaziyet bu işte

[QUOTEEdindm45, post: 47929321, member: 654762"]Rezervin iyi olduğu için düşük doz vermiştir zaten bende yasadım aynını sakın buna takılma sonradan dozun artması opuya kadar yumoşların iyice gelişmesi için.. Dozun kaçtı Buarada kaça çıkardı[/QUOTE]
212.5 du 230 yapti canim düşük dozmu bilemedim ki

212.5 di canim simdi 230 yapti düşük dozmu bilemedim ki
Boşuna dert ediyorsun Can'ım o gayet normal ayrıca dozunu da çok yükseltmemiş buna takılıpda canını sıkma yumoşlara zarar.. Ayrıca 8 yumoş olmuş inş. hepsi çok güzel gelişir bakalım kaç adayın olucak.. Canını sıkma yumoşlara iyi bak içini de ferah tut.

@Ugurlu38 canım benim üzülme desem de üzüleceksin biliyorum.Bak yok oldun sayfaya da gelmiyorsun.Hepimiz aynıyız bir kısmımız negatif alıyor,bir kısmımız pozitif belki bende alacağm hep birlikte öteki ay aynı umutlarla tedaviye başlayacağız.Kendini yıpratma olur mu bacım bugünler elbette geride kalacak ,bunları bir şekilde atlatacağız,önemli olan en az hasar ve üzüntüyle atlatmak.

Ben bu tedaviden çok umutsuzum mesela.. Nedendir bilmem olmadığını düşünüyorum ilk andan beri.

canım az değilki sen niye sıkıldınki normal o yumurta sayısı.Benimde öyle oldu.Zaten fazla yumurta yanlış bilmiyorsam pco olanlarda fazla oluyor.Zaten şöyle dikkat ettiyseniz ortalama hep 4-5 yumurta hadi taş çatlasın 6 yumurta döllenip 5. günü görüyor.Rahat ol şimdiden yok yere sorgulama güzelim.Hadi hayırlı olsun serivenin canım

Dualarimiz seninle tatlım bissuru ve saglikli yumurtan olsun ve guzelce dollensinler.
Canim cok sagolsin.simdi ciktim.6 yumurtam cikmis.bakalim yarin haber gelcek.dun yazamadim sana kusura bakma.canini sikma hic benim ilki 2 tane iyi kalite 5. Gun konuldu ama yinede tutmadi.rabbim ne.derse o.gerisi bos.bol bol dua et.

Msjın altında cevapla var sağ tarafta cevapla deyince alıntı yapmış oluyorsun Can'ım..

Tesekkur ederim melek kalpli anne adayi ne bilim boyle bi olumsuz gibi konuştu üzüldüm inşallah sonucu güzel olur dediğin gibi olur nazil rahatlattin beni anlatamam bir güzel kelime bile umut oluyor

Ben bu tedaviden çok umutsuzum mesela.. Nedendir bilmem olmadığını düşünüyorum ilk andan beri.
Al benden de o kadar,gerçi az önce sayfanı inceledim sen aşılamada yapmamışsın tatlım.Ben o kaknem aşılama yüzünden olduğunu düşünüyordum,süreç biraz benziyor ya,yine aynı olacak şeması oluştu bende.Aslında çok çok farklı işlemler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…