2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlarrrr bastann anlatayıımm pazartesı aksam dayanamadım tahlıle gıttımm 3.23 vıktı cok moralım bozuldu aglaya aglaya eve geldım salı sabahı tekrar baska hastaneye gıttım 4.01 cıktı 12 saat arayla tahlıl yaptım sor ayan o arada benı moralımı ardından annem bendeydı merk ettı salı aksamı tekrar 7 gıbı hastaneye kan vermeye gottım bu sefer 5.01 cıktı dunya basıma yıkıldı esımden gızlı gıttım geldım araba ıcınde bagır bagır agladım esım gece vardıyasına ıse gıttı ne oldu sana dedı sakladım grıp olcamdedım cok kızdı nıye kendıne dıkkat etmıyosun dıye sabah ısten geldı kahvalttı ettık carsamba sabahı ve anlattum dunyamız yıkıldı resmen dun kabus gıbıydı esım cok destek oldu tekrar denerız dıye etrafımda pervane dondu bu sabah ısteksız gunum dıye doktor haber beklıyo duye kalktık kan vermeye gıttık verdık ama herkes hamıle degıl bılıyo ısteksız avmde dolastık ıkıncı denemelerı arastırdık hep sonucu almaya gastaneye donduk veren hemsıre tebrık ettı saat 12 gıbı ben ınanamadım edım hata vardır dedık resmennn allahın mucuzesı kızlarr ınanamıyorum halendaha rabbım ısteyen herkese ama herkese bu duyguyu bu mutlulugu yasatsın herkesın kucagını bos bırakmısın ınsallah ınanın cok mutluyum cok
çok sevindim harika :anneadayı::KK36: Allah sonunu güzel eylesin inşallah.:dua:

S seherdilekkk Tebrikler arkadaşım
Rabbim sağlıkla devam ettirsin. E ES2607 yarın degeeimiz bir güzel artsın inşallah arkadaşım. Her şey güzel olsun

Kızlar bende idrar Resitallerine basladim:KK66: bugün olası en erken gündü çook silik hayalet cizgimizi gördük. Ya yarın ya cts akşam tekrar edicim. Seviyorum sizi
Ayni gun trasfer olduk,ben cessret edemiyorum hic test yapmaya ..insallah koyulasir cizgin..sende biraz batma agri falan vardi galiba dimi ..bende hicbir sey yok gene mi olmadi ya :KK43:

Ayni gun trasfer olduk,ben cessret edemiyorum hic test yapmaya ..insallah koyulasir cizgin..sende biraz batma agri falan vardi galiba dimi ..bende hicbir sey yok gene mi olmadi ya :KK43:
Valla kuzum halimi sorarsan adet olamıyor ağrısı. Genital bile ağrıyor valla. Bakalım belli olmaz hangi durumun olumsuz olacağı. İnşallah ikiside değildir :)

Slm kizlar ben baska topige transfer oldum malum gecen ay negatifi gordum :KK43:
Transferi olanlara sağlıklı hamilelik hamile kalanlara da sağlıklı bebisler versin insallah.
Dua bölümüne yazdim hamileler göremedi fazla bana ve tüm hamile kalmak isteyenlere hamile arkadaşlar 1 er ayetelkursi kürsi okuyabilir mi? Okuyan yazımı begen sin yeter Allah herkesin gönlüne göre versin insaAllah :dua:

Evett arkadslar tutmadi psikolojisine bende girdim aklima gelince acayip bir sikinti kapliyor Allahtan kalabalik bir evdeyim birsekilde oyalaniyorum ama bu is bu defada olmadi galiba bir tik bile belirti yok..dikkat ettim sadece estorfemi icince ve fitili koyunca biraz batma falan oluyor oda ilactan oldugunu anladim...insan farketmeden bile umutlaniyormus bunu bu sefer daha iyi anladim..

Günaydın kızlar. Yarin transfer var ve rüyamda hastaneden arayip öldü embriyo transfer iptal diyolardi :'( zerre heyecanim kalmadi. Bari sizlerden güzel haberler alalım. Bide bisey rica edicem kacirabiliyorum bazen. Hamile olanlar mujdelerini verirken kaçıncı gün embriyosu ve kalitesini söyleyebilir mi lutfen

Günaydın kızlar. Yarin transfer var ve rüyamda hastaneden arayip öldü embriyo transfer iptal diyolardi :'( zerre heyecanim kalmadi. Bari sizlerden güzel haberler alalım. Bide bisey rica edicem kacirabiliyorum bazen. Hamile olanlar mujdelerini verirken kaçıncı gün embriyosu ve kalitesini söyleyebilir mi lutfen
Cnm sakın ıcındekı heyacanı kaybetme ne guzel yarın bebıslerıne kavusucaksın benım 2 adet transfer yapıldı cnm 4. Gunu embrıyosu Allah isteyen herkese verir inşallah

X