2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bu cok guzeldi iste cok guldum bian hayal ettimde :KK70: insallah bian once sonucumuzu guzel bi sekilde aliriz sabir konusunda arşa cıktik hepimiz :KK70:
ya aslında ne saçma tup bebek tedavisi inanılmaz bir teknoloji e be kardeşim ilk 3 günde belli olyosa tutup tutmadığı hemen öğrensek ya bir alet geliştirin bir sey edin ama demi yani

ya aslında ne saçma tup bebek tedavisi inanılmaz bir teknoloji e be kardeşim ilk 3 günde belli olyosa tutup tutmadığı hemen öğrensek ya bir alet geliştirin bir sey edin ama demi yani
Mantikli aslinda biliyomusun belki ilerleyen zamanlarda bunada bisey bulurlar beklemek strese sokuyo cunku bizi normal gebeler adet tarihi gecince ogreniyolar belirti oluyor bide bize bak daha kac gunlukler belirti ariyoruz bizden rahat yok bebislere :KK70:

Mantikli aslinda biliyomusun belki ilerleyen zamanlarda bunada bisey bulurlar beklemek strese sokuyo cunku bizi normal gebeler adet tarihi gecince ogreniyolar belirti oluyor bide bize bak daha kac gunlukler belirti ariyoruz bizden rahat yok bebislere :KK70:
Hic deme vallahi billahi agrim olsa seviniyorum sonra adet olucam diye korkuyorum iyice terelelli oldum

Bebikolarim bir sey sorucam daha once tüp yapip negatifi gorenler ne zaman adet oldunuz peki transferin kacinci günunde ?

Evet adet olacakmış gibi hissediyordum
Sol ayagımda çekme vardı sol tarafımda hafif batmalar olmuştu. Bazende hiç bir belirti yoktu Uyuyorlar diye düşünüyordum
Kaderde ne yazıldıysa onu yaşıyacaz Kaçış yok
Rabbimiz agrısız sancısız çok güzel hamilelik dönemi geçirmeyi sag salim kucagımıza almayı nasip etsin.Önümüzde büyük bir kapı
kapı açıldı
kollarımıza kimine iki kimine tek veriliyor
kimine şimdi zamanı değil vakit var deyip bekletiliyor

Bebikolarim bir sey sorucam daha once tüp yapip negatifi gorenler ne zaman adet oldunuz peki transferin kacinci günunde ?
Can'ım ben transferin 12. Günü 10.8 di sonucum doktor ilacı kesti 2 gün sonrada adet oldum ama arkadaşımın sonuçtan 10 gün sonra geldi değişiyor sanırım oda..

X