2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

S seherdilekkk bacim belirtin falan varmıydı ? neler vardı azcık anlat kızzz bize de fikir olsun... tabisi herkese göre değişir belirti ama ne bileyim bu aralar çok kafama takıyorum
Cnm herkese gore degısır ınan doktor bıle dedı ama bende transferın ertesı gunu hafıf kasık agrısıyla basladı 5 gun surdu belım ve kasıklarım adet gıbı degıl ama farklı bı agrı vardı sıxı gıbı hatta korktum cumartesı doktor hemıgram ve ıdrar tahlılıyle ultrasonla muayene oldum bıde son ıkı gundur sag bacagım kadılıyo cekılıyo sankı ıkı gundurde su gıbı ara ara akıntım oldu ama su gıbı ama benım adet donrmım kolay gecerdı agrı cok duymazdım oyuzden kotktum ama sende boyle olcak dıye bısey yok ınan doktor bıle dedı herkese gore degısır ve bunlar normal sey dedı cok agladım hatta ama dogtu cıktı ınsn hıc belırtı arama

ooo hemdee iki tanemii çok sevindimm kuzucumm çok erken karar veriyorsunn bence hayırlı sonuçlarını alıcaz inş. Allah büyükk rabbim kucağını boş bırakmasın inşş dizi dizi çocuklar nasip etsinn sana tek sıkıntınn onları nasıl yetiştircem ne yedirsemm olsunn kuzum benim :anneadayı: buraya kadar gelmiş olman bile çok güzel allahtan umud kesilmez emek verdin elinden geleni yaptınn artık bundan sonrası allaha kalmış ama şuda var sen onları bırakırsan onlarda seni bırakır inancını yitirmee takip etcemm canımıniçii :KK37:
Bitanem benim nasil sevindim nasil moral oldu bu iyiki yazdin tesekkur ederim bu guzel dualarin icin insallah canim benim hepimizin yuzunu guldursun allahimmmm yuregi guzel arkadasim benim:KK19::KK15::halay::KK200:

C
Kizlar merhaba bende bugun dayanamayip kan testi yaptirdim sonuc 6.24 dedim heralde kimyasal oldu ama S seherdilekkk in yazdiklarini okuyunca bi umut dogdu icime yarin tekrar yaptiracagim testi heyecanla bekliyorum..
S seherdilekkk canim senin kacingun embriyosuydu kac gun sonraya tahlil vermislerdi
nm benım 4. Gun embrıyosu ve 2 adettı bak ınan benım salı aksamı 5 yı bugun oylesıne gıttım gercekten gununu bekle sabret benım gunum normalde yarınmıs ama ben sabırdızım dıye doktor bugunu demıs sskın takma kafans cnm

Ya çok tebrikler.. Bir mucizeye daha şahit olduk sayende..çok sevindim rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin.. Ya ben az önce dalgınlıkla ağır bi torba kaldırdım Nasıl sinirlerim bozuldu kızlar bişey olur mu ki.. Ağır dediğim bikaç kilo çok değil..
Evet cnm vallahi mucize gercekten cok dua edıyrum buradakı herkes kardesım dert ortagım oldu sakın uzulme bısey olmaz daha dıkkat et bıdaha dınlen agır kaldırmamsya calıs kuzum

Valla adet agrilarim var canim belim bacagimda bi ara agridi gecti bu ara.aslina bakarsanda adetimde dun olmaliydi hala yok insallah yarin artisi gorurumde erken bayram yapariz:)
Ayyy canim test yapmissin senin yarin degilmiydi canim insallah birden artar insallah mucizen seni bulur kuzum benim :dua:

Cnm herkese gore degısır ınan doktor bıle dedı ama bende transferın ertesı gunu hafıf kasık agrısıyla basladı 5 gun surdu belım ve kasıklarım adet gıbı degıl ama farklı bı agrı vardı sıxı gıbı hatta korktum cumartesı doktor hemıgram ve ıdrar tahlılıyle ultrasonla muayene oldum bıde son ıkı gundur sag bacagım kadılıyo cekılıyo sankı ıkı gundurde su gıbı ara ara akıntım oldu ama su gıbı ama benım adet donrmım kolay gecerdı agrı cok duymazdım oyuzden kotktum ama sende boyle olcak dıye bısey yok ınan doktor bıle dedı herkese gore degısır ve bunlar normal sey dedı cok agladım hatta ama dogtu cıktı ınsn hıc belırtı arama
dediğin her şey harfiyle bende var .... umarım bana da müjdeli haberi getirir.. bende çok adet sancısı çektim transferden sonra serumlar yedim.. şimdi azaldı .. akıntım benimde bildiğin su gibi geliyor..hatta bir gün afedersin iç çamasırımı ayakta indirirken resmen aktı damla damla bacaklarıma ben şok olmuştum

I
dediğin her şey harfiyle bende var .... umarım bana da müjdeli haberi getirir.. bende çok adet sancısı çektim transferden sonra serumlar yedim.. şimdi azaldı .. akıntım benimde bildiğin su gibi geliyor..hatta bir gün afedersin iç çamasırımı ayakta indirirken resmen aktı damla damla bacaklarıma ben şok olmuştum
nsallah cnm ınsallah senınde guzel haberlerını duyarız bak gor guzel haberler verıceksın

ya ben dostinex kullanmıştım acaba göğüsüm ondan mı hiç ağrı şişme falan yooooooooooooook ay çıldırcam şişsin şu memeeeeeeeeeeeeeee :rolleyes::rolleyes::KK70::KK70:
Yazini okuyunca kendimi gordum bi an acisin sissin diye dua ediyorum ikide de bir gogsumu elliyip bastirmaktan esim bile artik vazgec elleyip durma askim dedi rezil oldum ya dusun :KK70:

Yazini okuyunca kendimi gordum bi an acisin sissin diye dua ediyorum ikide de bir gogsumu elliyip bastirmaktan esim bile artik vazgec elleyip durma askim dedi rezil oldum ya dusun :KK70:
ay aynen yaaaaa bende dalmısım bugun seminerde mıncıklarken kendimi farkettim insan içinde olduğumu
xenforo-smilies-kk70.gif
xenforo-smilies-kk70.gif

Insallah canim size diyodum yapmayin bi an dayanamadim gittim bende bakalim insallah artacak degerim ona inaniyorum:)
Bu cuma aksami hurmetine rabbim bi mucize nasip etsin sana inan benimde icimden hep hamilesin geciyor yani degerin bianda artis gostericek allahin izniyle

X