2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar 3. Gun orta kaliteyle hamile olan var mi :KK43:
Hem de okadar çok var ki.. Birini okudum gecende hatta yüksek kaliteyle 4 transfer yapılmış hiç biri tutmamış. Son tedavide sadece bir yumurtası gelişmiş oda döllenmiş ama kalitesi düşükmüş çok umutsuzdum onunla hamile kaldım diyodu.. Rabbimin bileceği iş hiç kendini üzme.. Olacaksa oluyor..

Kızlar opudan kaç gün sonra adet oldunuz
Bugun 9. Günüm ve eylülün 24 une kadar izinliyim bu arada transferim olursa çok mutlu olacagım ama şu adet gelmedi bir türlü

Orta kalite diye cok uzuluyorum :KK43:
Canım üzülme bende orta kalite tutan çok okudum.benimde 2. Gün embriyosu diye bunalıma girdim ama 5. Gün olupta tutmayan var bu işler tamamen nasip kısmet işi aslında herşeyde bu böyle.iki gündür çok kötüydüm bugun toparladım şükür bazen iniş çıkışlar olabiliyor.
Birde bugun çok istediğim ama herkesin imkansız gözüyle baktığı bi yere atandım.
Öyle enteresan bi şekilde orası bana nasip oldu ki herkesin ağzı açık kaldı birkez daha planların üstünde bir planın daha oldugunu gördüm Rabbim e şükür kimse önünde duramadı.bu iştede boyle olacak ortaymış 2. Günmüş Rabbim ol diyecek gerisi teferruat olacak

Kızlar opudan kaç gün sonra adet oldunuz
Bugun 9. Günüm ve eylülün 24 une kadar izinliyim bu arada transferim olursa çok mutlu olacagım ama şu adet gelmedi bir türlü
Ben 13.gun oldum canim stres yaptikca gecikiyor zor ama sakin olmaya calis ozaman bikac gune gelicektir izin donemindede transferin olur insallah

Canım üzülme bende orta kalite tutan çok okudum.benimde 2. Gün embriyosu diye bunalıma girdim ama 5. Gün olupta tutmayan var bu işler tamamen nasip kısmet işi aslında herşeyde bu böyle.iki gündür çok kötüydüm bugun toparladım şükür bazen iniş çıkışlar olabiliyor.
Birde bugun çok istediğim ama herkesin imkansız gözüyle baktığı bi yere atandım.
Öyle enteresan bi şekilde orası bana nasip oldu ki herkesin ağzı açık kaldı birkez daha planların üstünde bir planın daha oldugunu gördüm Rabbim e şükür kimse önünde duramadı.bu iştede boyle olacak ortaymış 2. Günmüş Rabbim ol diyecek gerisi teferruat olacak
Ne guzel yazmissin oyle. Senin icin cok sevindim. Insallah bebeklerimizde bizlere mucize olur.

Hem de okadar çok var ki.. Birini okudum gecende hatta yüksek kaliteyle 4 transfer yapılmış hiç biri tutmamış. Son tedavide sadece bir yumurtası gelişmiş oda döllenmiş ama kalitesi düşükmüş çok umutsuzdum onunla hamile kaldım diyodu.. Rabbimin bileceği iş hiç kendini üzme.. Olacaksa oluyor..
Insallah balim insallah

Kızlarrrr bastann anlatayıımm pazartesı aksam dayanamadım tahlıle gıttımm 3.23 vıktı cok moralım bozuldu aglaya aglaya eve geldım salı sabahı tekrar baska hastaneye gıttım 4.01 cıktı 12 saat arayla tahlıl yaptım sor ayan o arada benı moralımı ardından annem bendeydı merk ettı salı aksamı tekrar 7 gıbı hastaneye kan vermeye gottım bu sefer 5.01 cıktı dunya basıma yıkıldı esımden gızlı gıttım geldım araba ıcınde bagır bagır agladım esım gece vardıyasına ıse gıttı ne oldu sana dedı sakladım grıp olcamdedım cok kızdı nıye kendıne dıkkat etmıyosun dıye sabah ısten geldı kahvalttı ettık carsamba sabahı ve anlattum dunyamız yıkıldı resmen dun kabus gıbıydı esım cok destek oldu tekrar denerız dıye etrafımda pervane dondu bu sabah ısteksız gunum dıye doktor haber beklıyo duye kalktık kan vermeye gıttık verdık ama herkes hamıle degıl bılıyo ısteksız avmde dolastık ıkıncı denemelerı arastırdık hep sonucu almaya gastaneye donduk veren hemsıre tebrık ettı saat 12 gıbı ben ınanamadım edım hata vardır dedık resmennn allahın mucuzesı kızlarr ınanamıyorum halendaha rabbım ısteyen herkese ama herkese bu duyguyu bu mutlulugu yasatsın herkesın kucagını bos bırakmısın ınsallah ınanın cok mutluyum cok

X