2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar bugün içimde kocamaaan bi boşluk var:KK43: kızmayın biliyorum doğru bişi değil de... engel olamadığım bi hissiyat var içimde
Canim ya neden boyle oluyor bize bende 2gundur boyleyim yatmaktanmi uzerimizde baski var ondanmi ama bak daha tutnma asamasindalar senin minikler yapma annesi uzme onlari

Valla benmde ilk olduvu icin bsey bildigime degl ama 3gn dondurulsaydi 9 yum olcakti ama dondurmadilar nye bilmiyrm bende byle olraa 2 transfee yaparlar 7tanesi kenarda durur her ihtimale karsi dusunmustum ama olmadi

Benim yarin 3. Gun olacak ararlarsa sorucam bu durumu.. tekrar sil bastan tedaviye baslayamam ki ben maddi olarak zor bi daha..

Kızlar 3. Gun orta kaliteyle hamile olan var mi :KK43:
Canim cok haklisin ama bak orta kaliteyle gebe kalan bisuru insan var senin msjindan sonra internete baktim cok varmis rabbim yeterki ol desim kaldiki onun kaderi yazildiysa sen ne yaparsan yao dogar kalbini ferah tut arkadasim insallah transferin olcak ve tutuncak :dua:

Canim cok haklisin ama bak orta kaliteyle gebe kalan bisuru insan var senin msjindan sonra internete baktim cok varmis rabbim yeterki ol desim kaldiki onun kaderi yazildiysa sen ne yaparsan yao dogar kalbini ferah tut arkadasim insallah transferin olcak ve tutuncak :dua:
Insallah canim. Hepinizden Allah razi olsun iyiki varsiniz

Benim yarin 3. Gun olacak ararlarsa sorucam bu durumu.. tekrar sil bastan tedaviye baslayamam ki ben maddi olarak zor bi daha..
Aynenmaddi manevi ck zor benm bide igneler 3600 tuttu ck zor gelisti yumurtalarm ayy valla kafamda deli sorulr neden dogal siklus verdiler ki size ya benim ilacm btti gunler gecmiyi adet oluymda gdiym dye sizin icin beklemek ck zor gerci daha iyi dogalolmak ama benm 5 ay adet olmadigm oluyo

Merhaba arkadaşım sakin ol ayaklarına yastık koy kalkma uzan yola çıkma doktor keseyi gördükten snra düşük tehlikesi olup olmadığını demedim mi acaba kese mi aşağıdaydi hemen iğnmeni yaptır geç kalma arkadaşım
Keseyi gördük 4 gün önce herşey yolunda demişti yolk salc ta görünüyo süper falan demişti çok moralim bozuldu

Canim kac embriyon var geriye donuk okudum ama gozumden kacmis sanirim :KK43: eger azsa bencede sor canim riske atma zaten sayisi cok olani daha cok 5.gune birakmak istiyolar allah korusun tekrar igneler tekrar opu cok zor olur senin icin

Kızlar beni de şimdi aradılar 3 tane iyi 1 tane orta kalite de gelişmeye devam ediyorlarmış yarın tekrar arıyacaklar ins hepimiz için güzel umutlar sonuçlar olur allahım sen yardım et bize

Canim senin kacinci gun.. benim 1. Gun aradilar 2. Gun aramayiz takip edicez herhangi bi islem yapmicaz demisler peki kalitesi hangi gun belli oluyo?

Canim senin kacinci gun.. benim 1. Gun aradilar 2. Gun aramayiz takip edicez herhangi bi islem yapmicaz demisler peki kalitesi hangi gun belli oluyo?
Bugün 3.gün benim ikinci gün beni de aramadilar 4 tane yumoşum vardı halen yaşıyorlar çok şükür 3 iyi dedi biri orta kalite yarin tekrar arayacaklar ins

Bugün 3.gün benim ikinci gün beni de aramadilar 4 tane yumoşum vardı halen yaşıyorlar çok şükür 3 iyi dedi biri orta kalite yarin tekrar arayacaklar ins

Oh oh cok sevindim iyi bari..Hi.. demek 3. Gun ariyolar benim yarin 3. Gun oluyo..5. Gune gotureceklermiymis canim

Kızlar yaa bu durumu yaşayanlar lütfen yorum yapsın dr la görüştük anlattım durumu şu an baya yoğun kahverengi akıntı var hatta ara ara pıhtı şeklinde die düşük tehtidi bu dedi sakın kalkma dedi muayeneyede gelme oda riski artırır dedi proluton depot yaptır hemen bitane yat dedi morallerimiz sıfır böylekeseyi görüp böyle olup düşük yapan oldumu
Canım geçmiş olsun. Ben kızıma hamileligimde kahverengi leke değil ama şiddetli kanama yaşamıştım. Bildiğin su gibi kıpkırmızı bir kanama ben de iğne vuruldum sonra kahveye dondu pihtilar geldi. ve 1 ay yattım. Şükür bir şey olmadı . Agrin yoksa korkma. Şiddetli ağrı eşlik ediyorsa bu sorun olabilir. Rabbim şifa versin. Kalkmadan yat. Ayaklarının altına yastık koy

Canım geçmiş olsun. Ben kızıma hamileligimde kahverengi leke değil ama şiddetli kanama yaşamıştım. Bildiğin su gibi kıpkırmızı bir kanama ben de iğne vuruldum sonra kahveye dondu pihtilar geldi. ve 1 ay yattım. Şükür bir şey olmadı . Agrin yoksa korkma. Şiddetli ağrı eşlik ediyorsa bu sorun olabilir. Rabbim şifa versin. Kalkmadan yat. Ayaklarının altına yastık koy
Ağrım yok şükür sadece 2-3 gündür olan kahverengi akıntı dün geceden itibaren çok fazla bildiğin tuvalete oturunca aktı az az pıhtılarda var iğneyi vurdurduk şuan yatıyorum kesildi gibi ama işte o korku girdi artık içime dr da muayeneye gelme dedi içim hiç rahat değil başka bi dr a mı gitsem

X