2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ağrım yok şükür sadece 2-3 gündür olan kahverengi akıntı dün geceden itibaren çok fazla bildiğin tuvalete oturunca aktı az az pıhtılarda var iğneyi vurdurduk şuan yatıyorum kesildi gibi ama işte o korku girdi artık içime dr da muayeneye gelme dedi içim hiç rahat değil başka bi dr a mı gitsem
Icin rahat degilse ki degildir bence git.ne demek gelme denir mi ya.senin psikolojin iyi olacak kafan rahat olacak ki yolunda gitsin hersey.devlet hastanelerinde 4 e kadar poliklinikte doktorlar.git icin rahatlasin

Icin rahat degilse ki degildir bence git.ne demek gelme denir mi ya.senin psikolojin iyi olacak kafan rahat olacak ki yolunda gitsin hersey.devlet hastanelerinde 4 e kadar poliklinikte doktorlar.git icin rahatlasin
Evet benim de kafam çok karışık gelme demesinin sebebi ayağa kalkma dediği için hatta aynen şöyle dedi gelsende yapılacak hiçbişey yok prolutotunu vurdur hemen evde yat hiç kalkma dedi offf napsamki

Evet benim de kafam çok karışık gelme demesinin sebebi ayağa kalkma dediği için hatta aynen şöyle dedi gelsende yapılacak hiçbişey yok prolutotunu vurdur hemen evde yat hiç kalkma dedi offf napsamki
Canim kalkma sen sonuçta yer çekimi var,iğneyi vurdur..bu sekilde hamileliğini tamamlayan tanidığim var..

Simdi o da farkli bir acisi...kalkmaman gerekiyorsa kalkma...kas yaparken goz cikartmayalim.vesvese insani yipratir cok.sonucta doktoruna danismissin ve oraya gelme demesinin neden seni basindan savmasi degil oyle olmasi gerektigi icin.sen su an elinden geleni yaptin ihmalkarlik soz konusi degil.tevekkul et.bir sabret bakalim.dua edicem sana söz.

Kizlar mrb
Denizatidenizyildizi Denizatidenizyildizi cnm uzulme oyle bitti deme hemen Rabbim bizi her gun yeni gune uyandiriyorsa umut hep var Rabbime sigin daha en bastan bu sekilde olursan emin ol stresle ztn olumsz olur..
Insallah olacak canim gonlunu ferah tut..
maviyusufcuk maviyusufcuk cnm geçmiş olsun kendini yiprtma igne vermisse yapilmasi gereken budr.belki kalkman sarsilman senin icin daha kotu olck.icini rahatlatman için varsa bi tanidik dr ona da sor..

Kızlar bugün içimde kocamaaan bi boşluk var:KK43: kızmayın biliyorum doğru bişi değil de... engel olamadığım bi hissiyat var içimde
Canim o bosluk emin olabilrsn bicogumzda var benim 7.gün hala sıfır belirti..bekliycz Rabbim hayirli güzel haberler vermeyi nasip etsin.

Benim de transferim oldu fakat embriyolog orta kalite dedi doktor transfer ederken resmine baktı kalitesiz dedi kime inanacağım .moralim bozuk .genetik tanıdan 1tane normal zorla bulundu o da belirsiz.@maviyusufcuk sürekli yatman lazım inş bir şey olmaz inş.@denizatidenizyildizi tutsun da bir tane olsun üzülme

Simdi o da farkli bir acisi...kalkmaman gerekiyorsa kalkma...kas yaparken goz cikartmayalim.vesvese insani yipratir cok.sonucta doktoruna danismissin ve oraya gelme demesinin neden seni basindan savmasi degil oyle olmasi gerektigi icin.sen su an elinden geleni yaptin ihmalkarlik soz konusi degil.tevekkul et.bir sabret bakalim.dua edicem sana söz.
Allah razı olsun canım senden ben yattım artık napayım başka yapacak bişeyim yok ki elimizden şuan gelen şey dua et inşallah birşey olmuyordurda sıkı sıkı tutunuyordur bana

Tatlim bu forumda 2 gun ile tutan vardi uzme kendini bak daha beter vucudunu strese koyma. Su an transfer sonrasi uangimiz biliyoruz tutunacagini. Bende sabah umutlu olsama aksma dogru ümitsiz oluyorum. Ama su saatten s9nra takdir allahin.
kız kim o iki gün ile tutan? ay inşallah benimkilerde iki günlük donduruldu ya merak ettim.

Merhaba kızlar bende şükür bütün aşamalardan gectım yumurtalarım toplandı ama transfer yapılmadı:KK43: ilk adet olunca değilde 2. adetınde gel dediler şimdi bekliyorum adet olmayı benım gibi bekleyen varı transefer
Ben bekliyorum canım dün donduruldu benimkiler de :KK66:

Orta kalite diye cok uzuluyorum :KK43:
canım benim birinci denememde seninki gibi orta kalite bir embriyo donduruldu. ama transfer etmedik onu. bir daha deneyelim dedik. bir sürü vitamin hapı kullandım bu sefer de üç tane oldu çok şükür. şimdi inşallah transfer olacak. gücünüz varsa bir daha da deneyebilirsin, havuz sistemi diyorlar buna.

X