2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

benim de doktorum Güvenç bey, bakalım bayramdan sonra transfer olacak inşallah. çok güven verici bir doktor değil mi?

Canim cok sukur agrin varmi peki kolaymi canim yasadiklarimiz insanin bilincalti anesteziyle disa vuruyor olsun ama sen opu yu atlattin allahin izniyle saglikli guzel guclu tutunan embiryolarin olur insallah
Korkutmak gibi olmasin ama feci agrim var hala. Bide damaryolumu bulamadilar. Narkoz verdi dagilmadi elimde birikti davul gibi oldu elim. Sonra damarimi patlattilar. 4 kez deldiler. 2 narkoz yedim. Cok gergindim. Kastım galiba kendimi agridan duramiyorum cok merak ediyorum kactane oldu diye. Bakalim nasil dollencekler. Catlicam sanki

Neydi derken kacti demek istedim.yanlis ifade etmisim.sagolasin.amin insallah allah yardimcimiz olsun

ne kadar ayıp ya insanı keriz yerine koyuyorlar inşallah herşey yoluna girer canım.

zumba000 sen türkiyede tedavi oluyorsun di mi? Bende türkiyede yaptırmak istiyorum ama eşim pek sıcak bakmıyor.. Sana bi kaç sorum olacak.. Türkiyeye merkeze gittigimde bütün tahliller yeniden yapılıp mı değerlendiriliyor? Oteli sen mi ayarlıyorsun hastane mi? maksimum kaç güne ihtiyacımız var tüm işlemlerin olması için.. Bide maliyeti ortalama ne kadar.. Eşimi kandırabilirsem bende istanbul yada ankara başvurmak istiyorum..

benim de doktorum Güvenç bey, bakalım bayramdan sonra transfer olacak inşallah. çok güven verici bir doktor değil mi?
Canım yumurtalarn toplandı mı kaç tane dondurdu.. Ben cok doktora gittim önce Rabbime sonra Güvenc beye ck güvendim cok tavsiye duydum hakkında.. çok dogru yönlendiren gereksiz ümit vermeyen çok net ve bilgili bir doktor.. insallah sizde pozitif sonuc alırsnız.. aklına takılan birsey olursa burdan özelden cepten mutlaka yaz cnm.. ben de insallah kalp atıslarını duyarm heyecanla bekliyrm

benimki de bir sene evvel 0,50 idi. şimdi bilmem kaç acaba. yaştan dolayı azalıyor tabi. yaşın kaç ben 38,5 um. seninkine bayağı yakınmış amh değerim.
Ben 32 yasındayım cnm.ama 2 tane rahim ameliyatı oldum (miyom ve polip) oyuzden daha cok beklemeyelim dedik.. bakalm insallah kucagımıza almakta nasip olur

caım üç embriyom donduruldu ikinci günde dondurdu doktor. 4, 6 ve 7 hücreliler. bu ayda başka bir doktora histeroskopi oldum şimdi adet olmayı bekliyorum inşallah herşey yolunda gider de bayram sonrası transfer olur. dokuz senedir evliyim iki kaybım var biri yedi aylık ölü doğum oldu biri de üç aylık. kan pıhtılaşması varmış yeni öğrendik. rezervim de azaldı bu süreçte. insan stres oluyor gerçekten.

Yanlış anlaşmısız:) fsh normal degerlerdeydi ama amh düsüktü 0.42ydi. Senin nasıl cnm tez zamanda kavus insallah
Fsh ekim 2015 ten beri 9.54-10.30..nisan ayinda bir ay kist olmasin diye desolet verdiler ve beni cok olumsuz etkiledi dalga yapti 14.5 cikti.bir at sobranisandamh olcturdum 1.72 .olumsuz 5 asilamam var

Benım doktorumda aynı seyı yaptı alttan muayene ettı.hem kalp atısını duyduk hemde keseyı gorduk..COK ŞÜKÜR.

evet canim ben istanbul Ataşehir Memorialde Cem Demirelde tedavi oldum..yurt dişindan geldim.,Bizden ilk gittiğimizde eşimden ve benden hormon tesleri istediler başka bişey istemediler bu tesleri tıp merkezinde yaptırdik..hastahane daha pahali cunku..hastahanenin misafirhanesi var ama euro uzerinden oda pahali ..biz internetten hastahane çevresinden uygun fiyata otel baktik ve bulduk birkaçgün önce oteli aradik yer ayırtık.ama istersen doktorun yardimcisida yonlendirme yapabilirdik dedi ama biz zaten ayirtmistik,benim bu 3 . Denemem oldu canim..gunlugu 120 civarinda bulduk..ben adetimden 2 gun once geldim,igneler falan ve trasfer derken 5. Gun ebriyo konuldu trasfet sonrasi 2 gunde dinlendim..toplam 20 gun kaldim..bugun memlekete gidiyorum.,
hastahane ucreti ilk deneme icin 6200 tl+1800(igne ilac) bizim hormon tahlilleri icin 350 tl civari idi..2400 tl de otel tuttu.,tabi yeme icme derken biraz daha gidiyor..
Canim hangi hastaneye gidersen git doktor asistani veya ilgilenen birileri muhakkak vardir mesela hormon tahlillerini yasadigin yerdede yaptir gel diyebilirler..her tedavi kisiye gore degisir o yuzden oradan irtibat kurmadan gelme..onlar da sana yardimci olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…