2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Y yaasemintt mavimli mavimli canim eslerin trasfer sirasinda orada olmak gibi bir mecburiyeti yok..opu sirasinda mecbur gelecek sperm verecek cunku..sonrasinda erkekle bir iş kalmiyor.. İmzalari opu gunu aliyorlar zaten..trasfer gunu alinan imzalar yaninda annende olabilir kardeşinde olabilir kim varsa refakat eden kişi olarak imza aliniyor..işi dolayısıyla gelemeyenler olabilir..hatta bizim doktor ilkte eşinin spermini uygun bir zamanında dondururuz opu günü bile gelmesine gerek kalmaz demişti..ama sonra spermde hareketlilik az olunca taze sperm bizim için daha saglikli oldugunu söyleyince eşim opuda geliyor..önemli olan zaten evli olmak evlilik cuzdani belgelerimiz hastahanede var zaten..diğer imzalayılan şeylerde tup bebek risklerini kabul ettiginize dair şeyler.
Canim ben 3 defa transfer oldum ucunde de özellikle uyarsilar beraber gelin diye. Ve özellikle ona bir form verdiler imzalattilar. Nedenini sorduğumda da allah korusun olum, boşanma olabilir dediler.

1. Kızlar başıma gelen çok ilginc bir ola yi anlatayım benim 2009 da 10 2014 te 9 tane embriyo vardı. Donmuslari kullanacaktım ve 2009lari çözecektik 3.gün Donmuslari 5.güne birakacaklardi.dün çözmüş ler 19 Embriyonuhun şu kadari iyi dinine şok oldum 2014 lerde çözülmüş aaa bir yanlışlık var deyince evet haklısınız hemen doktorunuza bildiriyoruz dediler .doktor yardımcısı apar topar kliniğe gitti ve yanlış örtbas edilmeye çalışıldı. 2009lar kötü 2014lere geçtik şeklinde .sorun tarih falan değilde karşındaki ni enayi görmek insanı çok uzuyor

papatyyaa123 papatyyaa123 bence de öyle düşünme canım. Çok erken. Tek embriyo tutunmustur belki. Ayrıca testin hassasiyeti de yüksek değilse çıkmaz. Ayrıca 3. Günlerde 8. Günde hcg salgilaniyormus
Canim ozaman transfer gununu saymazsak bu 6.gunum 2 gun sonra tekrar deniyim ozaman belli olur az cok hayirlisi artik napalim

Canim ozaman transfer gununu saymazsak bu 6.gunum 2 gun sonra tekrar deniyim ozaman belli olur az cok hayirlisi artik napalim
Benim de 3.gün embriyosu 10.gün cok silik cizgi cıkmıstı bukadar erken yapma cnm..8.gün hcg salgılanıyor evet ama onun kana gecip idrar testinde cıkması 10 11.günü buluyor.. bosuna üzme kendini bekle cnm bence

Benim de 3.gün embriyosu 10.gün cok silik cizgi cıkmıstı bukadar erken yapma cnm..8.gün hcg salgılanıyor evet ama onun kana gecip idrar testinde cıkması 10 11.günü buluyor.. bosuna üzme kendini bekle cnm bence
Ayy canim insallah oyle olur benimkide 3.gun insallah ondan cikmamistir allahim ne zormus beklemek bu yolda herkese sabir guc versin :dua:

Keseyi gördük canım çok şükür iki hafta snra kalp atışı için bekliyor doktor...çok Şükur düşük tehlikem yok Kese normal yerinde dedi doktor ama ağrılarim çok oluyor korkuyorum oda bugun aradim çok yumurta kaldığı için vücut baskı yapıyorMuş...normal dedi inş öyledir
Benim doktorum kalp atısı ve keseyi beraber görelm diye 15gün sonrasına cagırdı. Vajinal muayene ile bakacak 2 kez ayrı ayrı cagırmadı. Senin kese görmek icin karındab mı baktı cnm,kalp atıslarına nasıl bakacak?

Kizlar ben ciktim opudan. Anca kendime geldim. Cok ağlamışım. Yarın 10 da bilgi alcam yumurtalarla ilgili
Canim cok sukur agrin varmi peki kolaymi canim yasadiklarimiz insanin bilincalti anesteziyle disa vuruyor olsun ama sen opu yu atlattin allahin izniyle saglikli guzel guclu tutunan embiryolarin olur insallah:dua:

Benim doktorum kalp atısı ve keseyi beraber görelm diye 15gün sonrasına cagırdı. Vajinal muayene ile bakacak 2 kez ayrı ayrı cagırmadı. Senin kese görmek icin karındab mı baktı cnm,kalp atıslarına nasıl bakacak?
Cnim keseye Altan baktı bide resmini verdi normal yerde dedi düşük tehlikesi yoktu biraz içim rahatladı çünkü benim ağrılarım çok canım iki hafta snra kalp atisina çağırdı inş hepimiz duyarız onu bilmiyorum cnm nasıl olduğunu deneyimli araladaslar yazsın bizde fikir olur

Gebeliginiz hayirli olsun allah tamamina erdirsin sizin amh neydi ve nerede tedavi oldunuz
Amh ve fsh yumurta rezervini belirleyen testler, fsh reglinin 3.günü yapılır amh herzaman yapılabilir. Amh daha belirleyici bir testtir. Size bu testler yapılmadıysa rezerv azlıgına nasıl karar verildi.. ben bahçeci de Güvenç Karlıkaya ya tedavi oldum çokta memnunum.. Allah herkesin yardımcısı olsun tez zamanda hepimiz de kavusalm insallah

Cnim keseye Altan baktı bide resmini verdi normal yerde dedi düşük tehlikesi yoktu biraz içim rahatladı çünkü benim ağrılarım çok canım iki hafta snra kalp atisina çağırdı inş hepimiz duyarız onu bilmiyorum cnm nasıl olduğunu deneyimli araladaslar yazsın bizde fikir olur
Senin tek transfer mi 2 mi cnm? İnsallah saglıkla duyarız kalp atıslarını saglıkla kavusuruz.. ben de keseye ayrı gitmedm heyecanla bekliyorm

X