2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

evet canim ben istanbul Ataşehir Memorialde Cem Demirelde tedavi oldum..yurt dişindan geldim.,Bizden ilk gittiğimizde eşimden ve benden hormon tesleri istediler başka bişey istemediler bu tesleri tıp merkezinde yaptırdik..hastahane daha pahali cunku..hastahanenin misafirhanesi var ama euro uzerinden oda pahali ..biz internetten hastahane çevresinden uygun fiyata otel baktik ve bulduk birkaçgün önce oteli aradik yer ayırtık.ama istersen doktorun yardimcisida yonlendirme yapabilirdik dedi ama biz zaten ayirtmistik,benim bu 3 . Denemem oldu canim..gunlugu 120 civarinda bulduk..ben adetimden 2 gun once geldim,igneler falan ve trasfer derken 5. Gun ebriyo konuldu trasfet sonrasi 2 gunde dinlendim..toplam 20 gun kaldim..bugun memlekete gidiyorum.,
hastahane ucreti ilk deneme icin 6200 tl+1800(igne ilac) bizim hormon tahlilleri icin 350 tl civari idi..2400 tl de otel tuttu.,tabi yeme icme derken biraz daha gidiyor..
Canim hangi hastaneye gidersen git doktor asistani veya ilgilenen birileri muhakkak vardir mesela hormon tahlillerini yasadigin yerdede yaptir gel diyebilirler..her tedavi kisiye gore degisir o yuzden oradan irtibat kurmadan gelme..onlar da sana yardimci olur..
Tşk ederim canım bilgi için..inşaallah en kısa zamanda eşimi ikna ederim.. Rabbim bu emeklerini karşılıksız bırakmaz ve kucagını doldurur canım.

Benimde bugün 6.günüm iki gun sonra yaptrirsan belki bende senden cesaret alıp yaparım günler gecmiyo
Canim gunlerimiz ayni insallah guzel sonuclarimizda ayni olur evet 8.gun yine yapicam aslinda yapmamak en iyisi ama ben akillanmicam dayanamiyorum :KK70:

Korkutmak gibi olmasin ama feci agrim var hala. Bide damaryolumu bulamadilar. Narkoz verdi dagilmadi elimde birikti davul gibi oldu elim. Sonra damarimi patlattilar. 4 kez deldiler. 2 narkoz yedim. Cok gergindim. Kastım galiba kendimi agridan duramiyorum :KK43: cok merak ediyorum kactane oldu diye. Bakalim nasil dollencekler. Catlicam sanki

Allah allah.. cok gecmis olsun canim.. senin hangi hastaneydi.. agrin 2-4 saat arasi gecer canim.. bisiler yiyince gecer demisti doktor bana beni de esim yedirdi kahvalti getirmislerdi.. bide belden asagima yorgan örttüm sicak iyi gelmisti

Korkutmak gibi olmasin ama feci agrim var hala. Bide damaryolumu bulamadilar. Narkoz verdi dagilmadi elimde birikti davul gibi oldu elim. Sonra damarimi patlattilar. 4 kez deldiler. 2 narkoz yedim. Cok gergindim. Kastım galiba kendimi agridan duramiyorum :KK43: cok merak ediyorum kactane oldu diye. Bakalim nasil dollencekler. Catlicam sanki
Canim gecmiş olsun ya teslikler olmus sende ,inşallah agrılarının sebebi bol bol yumurtan olmasıdır..ben bu seferki opuya girerken uykum geliyooo dedim uyu sen dediler :) bir baktım yatakta uyandım :)

Sagol canim.. genel anestezi aliyosun bisey duymuyosun yani.. cikinca biraz agrin oluyo.. adetin 2. Gunu ignelere basliyosun adetin 12. Gunu falan yumurta toplama oluyo canim..
hadi bakalım :KK66: şimdi senin de donduracaklar dimi bu ay değil bi daha ki ay transfer yapılacak

Bizdede sayi cok diye riske atiyolar iste sanki 5. Gun embriyosu garanti tutuyoda burda 2. Gun ve 3. Gunle bi cok hamile kalan arkadaslarimiz illa 5. Gune gitsin diye niye zorluyolar esim konustu canim soylememisler spermle ilgili bisi..
zannedersem tutma ihtimalini arttırmak için

Kizlarrr hepimizin derdi ayri sorunu ortak. Ben hic iyi değilim çok yiprandim üstelik ilk denememfakat bittim delirmek uzereyim. SSürekli aksilik cikiyor bu ise kalkistigimdan beri. Hic birşey yolunda gitmiyor sürekli bir engel. Birakim diyorum tedaviyi zaten daha 2. Günü. Bu kadar aksilik bi isaretmi birakmam için. Vazgeçtim kendi akisina birakicam Allah isterse veriri demekki olmuyor zorlamicam sagligim gidiyor elden offff

Gunaydin arkadaslar.hamisleri tebruk ediyorum allah tamamina erdirsin.surec icinde olanlarin allah yardimcisi olsun.transfer sonrasi sonucu bekleyenler pozitifi gorsun insallah hayirlisiyla
Ben gecen sene agustos ayinda basladim mucadeleye.olumsuz asilamalardan sonra bu ay tup bebege gecicez ins.daha dogrusu adetimi bekliyorum bugun yarin olurum.
Ankarada tedavi gorenler hangi merkezleri onerirsiniz..biz kafamizda belirledik ama deneyim cok onemli
Benim doktorum özelde gatada canım ama opu transfer genartta yapıyor. Opuyu oldum çok ilgililerdi. Transfer içinde bekliyorum şimdi

X