2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim bugunmü trasfer oldun benimde 8 Eylül..beraber gün sayıcaz senın çift trasfermi edildi??İnsallah tutunsunlar yaaa..
Amin canim evet iki tane istedim. Cok enteresan oldu transfer sirasinda karar verdik esim tek biliodu o an dr 3 dese 3 tane koydururdum herhalde. Hele dr elinde embriyonun resmi ile gelince orada birakmak istemed8m:)

Amin canim evet iki tane istedim. Cok enteresan oldu transfer sirasinda karar verdik esim tek biliodu o an dr 3 dese 3 tane koydururdum herhalde. Hele dr elinde embriyonun resmi ile gelince orada birakmak istemed8m:)

ayy ne güzel resim falan ya
benim de herhalde kasımda transfer olur o zamana kadar sabırsızlanıyorummm.

S

Senin 3 . Gün ebriyosu o zaman..test tarihimiz ayni ,erken test yapmayı düşünmüyorum hiç ya sen canim ??
Tatlim ben erken test yapmayacagim insallah yani. Cunku bir sey degismeyecek. Tatlim ben ilk gun bir sey hisstemedim ama dun ve bu gun ayaga kalkarken ve wcye gittigimde baski hissdiyorum. Yatarkende ara ara sizliyor. Evet benim 3 gun embriyosu dondurulmustu canim

Demek ki ikisini aynı anda görecek canem beta hcg kaçtı senin en son o değerde önemli ya 3 bini bulunca görünüyomuş sanırım kese. İşte kalp atımı seninkine denk geliyo ikisine aynı anda bakıcak demek ki ama için rahat değilse ara bi keseye bakabilirmiyiz de bakalım mesela benim dün 4 bindi karından görünmedi alttan gösterdi

selam hanımlar 14.gunum kan verdim donmuşlarda 15.gun ıstenıomus bigün erken yaptım degrim 14.46 cıktı cok düşük tekrarla dedıler ama uumutsuzum

Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kızlar allah razı olsunm hepinizden. Yavruları aldım 4ba kaliteleriymis. Benim şu 4 e takıldı aklım sordum çapı o dedi kaliteside iyi merak etme dedi. İnşallah güzel olur her şey
Canim bende seni merak ediyordum dun gezerken senin transfer olcagini okudum gece dua ettim aldin mi bebislerini insallah birakmazlar seni bu defa hayirlisi olsun

Kizlar tup bebege ne kadar surede karar verdiniz ?? Aranizda pko olup tup bebegi deneyen varmi ??
Ben de pko var canım temmuzda başladık tedaviye. Şimdi yumurtalarım toplandı çok sayıda toplandığı için doktor beşinci günde donduracak. Biraz aradan sonra transfer edilecek. Rahim dinlenmesi gerek dedi

Hatirladim canim senin durumunu insallah tutacak bu..hissettim sende.. genetik e gidemedi ama olsun hayirlisi buymuş uzulme

Canim yazamadim sana kusura bakma.sabah nobetten ciktim hastane uyudum falan derken sersem gibi oldum valla.senin yumurtalar gayet masallah.insallah saglikla dollenirler hepsi.benim yavas gidiyor malesef.carsamba kontrole gidicem tekrar cuma.opu insallah.benden one gectin valla:)

Tatlim benim gec olsun güç olmasın. Vardir bundada bi hayır. Dualarim seninle. Insallah pozitif olurda umut olur sanada. Catlatma ignemi vuruldum. Bakalim insallah bi sorun çıkmaz. Mikrochip yontemiyle yapiyolarmis. Yani adı o mu bilmiyorum her yumurtaya en saglikli spermi koyularmis içine. Duyunca daha pozitif oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…