2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Gunaydin kuzum ayyy icimde umut oldu sagol valla buyume acima yokta sadece cekilmeler falan oldu ayyy insallah tutunuyolardir sipalar :KK70:
Ayyy yesinler onları :anne: tutunacaklar tabi, onlar da seni özlemis annesi. Annemiz kendine iyi baksın, bol su icsin, vitamin toplasin yakında geliyor diyorlar... duydum ben simdi :KK70:

En erken 9. Gun baslar senin belirtilerin canim. 3. Gun testte de en erken 9. Gun cikiyor diyorlar. Senin seruvenin bizden de uzun. Hic odaklanma kendini mesgul et.
Cnm transfer gununu saymiyoruz dimi o sekilde 9.gun evet cnm Ugras bulmam lazım..aslinda cok ta takılmiyorum belirtilere Rabbim hayirlisini versin..

kızlar adetim 30undaydı ama erken geliyor sanırım şu an leke halinde adet başladı.
doktoru aradım adet başladı diye.
bayram araya giriyor ama bayrama kadar yetişmez mi sizce opu?
zaten dondurulacak bir ay bekleyeceğim transfer için.
bari opu olsun diyorum bu ay.
ne diyorsunuz başlar mı tedaviye?

kızlar adetim 30undaydı ama erken geliyor sanırım şu an leke halinde adet başladı.
doktoru aradım adet başladı diye.
bayram araya giriyor ama bayrama kadar yetişmez mi sizce opu?
zaten dondurulacak bir ay bekleyeceğim transfer için.
bari opu olsun diyorum bu ay.
ne diyorsunuz başlar mı tedaviye?
Canim aktif kanama olunca basliolar benim dr um o sklde basladi.
Aksama kdr aktiflesirse ara drunu

Ayyy yesinler onları :anne: tutunacaklar tabi, onlar da seni özlemis annesi. Annemiz kendine iyi baksın, bol su icsin, vitamin toplasin yakında geliyor diyorlar... duydum ben simdi :KK70:
Hamislerin hisleride dualarida kuvvetli olurmus insallah canim benim hepimiz insallah guzel sonuclarimizi aliriz gercekten cok sagol moral oldun bana insan bekledikce bi olumlu dusunuyor bi olumsuz o_O

Cnm transfer gununu saymiyoruz dimi o sekilde 9.gun evet cnm Ugras bulmam lazım..aslinda cok ta takılmiyorum belirtilere Rabbim hayirlisini versin..
Canim ben kendimi cok dinliyorum ve bundan vazgecemiyorum sen neler yapicaksin bu surecte belki bende onlari yapar vakit geciririm kitap okuyorum tv izliyorum ama aklim gidiyor yine :KK70:

Canim ben kendimi cok dinliyorum ve bundan vazgecemiyorum sen neler yapicaksin bu surecte belki bende onlari yapar vakit geciririm kitap okuyorum tv izliyorum ama aklim gidiyor yine :KK70:
:)) kaymamasi mumkun degil cnm tv izliyorum telefonda bakiniyorum aslinda bu kdr ugrasmasam iyi olck ama..
Annem yanimda zaman gecirmye calisiyorum puzzle var evde onu yapicam zaman gecer umarim..
Belirti aramak istemiyorum ama pek bisey yok gerci Sassenachen arama dedi ama..

Hamislerin hisleride dualarida kuvvetli olurmus insallah canim benim hepimiz insallah guzel sonuclarimizi aliriz gercekten cok sagol moral oldun bana insan bekledikce bi olumlu dusunuyor bi olumsuz o_O
Sen şuan hep olumlu düşünmek zorundasın tatlım... olumsuzu sök at kafandan. Bu güzel günlerin heyecanların tadını çıkar.
Rahat olmaya çalıs, hiç bu tedaviyi yapmıyormuşuz gibi akışında devam et günlerine. Bak ben yarın ikinci kan testine gidecegim diye telaş yapıyor muyum :KK70::KK70:

Sen şuan hep olumlu düşünmek zorundasın tatlım... olumsuzu sök at kafandan. Bu güzel günlerin heyecanların tadını çıkar.
Rahat olmaya çalıs, hiç bu tedaviyi yapmıyormuşuz gibi akışında devam et günlerine. Bak ben yarın ikinci kan testine gidecegim diye telaş yapıyor muyum :KK70::KK70:
:KK48::KK48: hic yapma cnm zaten guzel guzel yukseleck insallah..

Tabiiiiiiii hic yapmiyosundur eminim :KK70: ama senin deger belli kuzum en az 1000 lerde olcak allahin izniyle sonrada iki kardesi gorcek annesi minik keseciklerini :dua::emir_bebek::emir_bebek:

:)) kaymamasi mumkun degil cnm tv izliyorum telefonda bakiniyorum aslinda bu kdr ugrasmasam iyi olck ama..
Annem yanimda zaman gecirmye calisiyorum puzzle var evde onu yapicam zaman gecer umarim..
Belirti aramak istemiyorum ama pek bisey yok gerci Sassenachen arama dedi ama..
Evet canim belirti aramak icin cok erken aslinda daha hcg salgilanmadi bile ama insan bildigi icin en ufak bir degisikligi hep ona yoruyor :KK70: iyi fikir aslinda bende puzzle yapim ya supersin

Denizinkokusu Denizinkokusu
Ben iki kez tup bebek yaptirdim. Ilkinde 5 gunluk transferden sonra 6. Gun belirtilerim basladi hamileydim ama sagliksizdi. 2. Sinde 5 gunluk transferden sonra 4. Gun idrarda cikti ama belirtiler taa 8. Gune basladi. Belirti dedigim de kasik agrisi ve bas agrisiydi. Ne gogsum acidi, ne de surekli surekli belim agridi. Hatta bel agrisi bazen kayboldu, yeniden basladi. Midem neden bulanmiyor ya dedim.. Bir suru sey.. Adet gibi oluyorsunuz bunun disinda pek belirti aramayin. Kendinizi dinledikce yaratiyorsunuz cunku. Benim transfer sonrasi 7. Gun lekelenmem bile oldu kahve ve pembe renkte. Olmadi herhalde dedim gidiyor dedim. Ama tersine akintinizda aktif kanama olmadikca korkulacak bir sey degilmis. Dusunsenize 1 hafta boyunca lekelendim. Ama beta hcg hep yuksek cikti. Diyecegim su:

Ben forumlarda gezinip milletin belirtilerini okuyup okuyup cok uzuldum ve kendimi cok yordum. Siz yapmayin. Her hamilelik kendine ozgu. Her kisi farkli belirtiler yasiyor. O yuzden kan testini gorene dek yasadiklariniz hamilelikten olabilir de olmayabilir de. Mesela bende Proluton depot igneyi vuruldugum gun ve ertesi gun agir bi bel ve kasik agrisi oluyor. Belki size de igneler yapacak bunu..

Hakkinizda hayirlisi olsun. Bol bol Ayetel Kursi okuyun bebeginize. Forumlarda gezinip de uzmeyin bebeginizi.

X