2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Sagol canim Amin insallah..hakli olarak şok olmuşsundur cnm :)
Bende senin gibi test yapmiycam
Cnm kacinci gun embriyosuydu..
Evet, test yapmamakla iyi mi ettim kötü mü bilinmez ama heyecan doruktaydı canım...
Benimki 5. gün blast embriyo idi... 2 tane yüklendi canım. 4 tane de aynı kalitede dondurulmusum var merkezde. Toplamda 6 yumurtam döllendi yani.

Ben kullanıyorum canım, evet sonuna kadar gittiginden emin ol lütfen. Ilac kalmasin enjektörde. Biraz daha sızlatır yeri, senin de oldu mu ?
Cnm bi kez daha bastirsaymisim tık diye atiomus ben cikardim bi sorun olmaz insallah :KK43:
Evet cnm sizlatio hemsire de soyledi morarma da yapabilr

Evet, test yapmamakla iyi mi ettim kötü mü bilinmez ama heyecan doruktaydı canım...
Benimki 5. gün blast embriyo idi... 2 tane yüklendi canım. 4 tane de aynı kalitede dondurulmusum var merkezde. Toplamda 6 yumurtam döllendi yani.
Cnm test yapmasan cikmasa bu sefer stres yapcksn benn öyle düşünüyorum tabi yapanlarin kendi tercihi..
Bizim de 2 tane 3.gun embriyosu 2 tane daha kaldi 3.gun embriosu

Banada bircevap verin yahu cokhizli ilerliosunuz masallah 9.gun test yaptim bide bugun 11.gun ilk yaptığımdan biraz dahasilik. Cikti sizce varmi yokmu:KK43: uste olan 9.gun yaptığım testim alttaki bugun
idrar testlerinde çok silik kesin emin olabilmek için kan testi yaptırmanız gerekiyor maden idrar testi yaptırdınız kanda da baktırım :)

Cnm test yapmasan cikmasa bu sefer stres yapcksn benn öyle düşünüyorum tabi yapanlarin kendi tercihi..
Bizim de 2 tane 3.gun embriyosu 2 tane daha kaldi 3.gun embriosu
İşte ben de stres yapmamak adına test olayına bulaşmadım, kendimi biliyorum cünkü :KK48: Insaallah senin de yumislerin saglıkla tutunsun canım.

Dogru hatırlıyorsun canım, evde hic test yapmadım :KK48: ... Acıkcası kaderimi bugune saklamıştım, boş yere stres yaşamamak icin. Sabah evden cıkarken de aynı duayı gecirdim icimden " Allahım sen bugun hayırlısı ne ise onu cıkar karsıma " dedim.
hayırlı olsunnn çok sevindimm :))

Şuan kullandıgın bütün ilaclara ve ignelere hamılelegin 10.haftasına kadar devam edeceksin dedi canim. Estrofem olayını pazartesi bir sorarim hemsireye. Ben de kullanıyorum çünkü.
Canim estrofemi sorup bana da soylersen cok sevinirim ya ben gidemiyorum istanbula da burda doktor dediki gebesin sen bunu niye kullaniyorsun cok zararli ben sana bile bile bu ilaci yazamam dedi ben cok korktum yani ne yapsam bilemedim bülent beyle de irtibata gecmek cok zor telefonda sen yuzyuze sorabilirsen cok iyi olur canim ya

Canim estrofemi sorup bana da soylersen cok sevinirim ya ben gidemiyorum istanbula da burda doktor dediki gebesin sen bunu niye kullaniyorsun cok zararli ben sana bile bile bu ilaci yazamam dedi ben cok korktum yani ne yapsam bilemedim bülent beyle de irtibata gecmek cok zor telefonda sen yuzyuze sorabilirsen cok iyi olur canim ya
Tabiki haber veririm canım, ben en kısa sürede çözücem bunu merak etme. Sonucta aynı ilaca devam ediyoruz.

Estroferm ben de devam ediyrm kalp atısı duyana kadar devam edecegiz dedi bana doktorum (bahceciye gidiyorm ben)

Banada bircevap verin yahu cokhizli ilerliosunuz masallah 9.gun test yaptim bide bugun 11.gun ilk yaptığımdan biraz dahasilik. Cikti sizce varmi yokmu:KK43: uste olan 9.gun yaptığım testim alttaki bugun
Testlere hiç takılma ben negatif aldım ve bu idrar testlerini 8. Günde yapmaya başlamıştım ınan sadece endişe yaratıyor yapma boşver

X