2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlar hayirli cumalar rabbim hepnizin gonlune gore versin 9.gunu bi test yaptim atmistim buraya bugun 11.gunum yine yaptim sanki ilk yaptigimdan biraz silik geldi sizce neden boyle ayni marka test sizce sevinmek icin erkenmi acabada kaldim simdi:)

Eklentiler

• 20160826_115938.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_2016-08-26_12-02-07.JPG
    120,8 KB · Görüntüleme: 65
Ohss olmayayim diye cok dusuk dozla baslattilar hala daha ayni dozla devam ediyorum gonalf 112.5 o yuzden transferde olabilirmisim karari bana biraktilar off kendileri karar verselerdi keske zormus.. natural siklus da transferim taaa ekim e kaliyo
bahçeci de direk donduruyolar galiba.. siteden okudum dün eğer ki sağlıklı dondurulursa dondurulanın tranferi daha iyiymiş ama sağlıklı dondurulmazsa taze yumurtanın transferi daha iyiymiş :)) onların karar vermesi lazım gerçekten

Mrb siteyi sürekli takip ettim pozitif sonuç alanlara sevindim negatiflere üzüldüm dualara bende amin diyerek katıldım. Dün benimde sonuç günümdü ilk tüp bebek denememdi çok garip bi duygu transferden sonra 12 gün boyunca içinde umut biriktiriyorsun ve sonuç olumsuz olunca gerisini yaşayan biliyor zaten vakit saat dolmayınca olmuyor. Benim rezerv azlığından dolayı sıkıntım AM değerim 0,6 fsh 11,1 ve eşimde sperm sayı ve hareketi düşüktü. Ne garip bir durum ki dr bile şaşırdı 20 yumurtam toplamdı 19 olgun 14 tane döllenen ve 5 tane 1. kalite microenjeksiyon yöntemiyle sıkıntıları aştık hepimiz umutluydum Dr eşim ben dün kan erdim eve geldim adet olmuşum ve kan tahlili sonucunu bile almadım daha klinikten aradılar sonuç ney diye dedim"ben adet oldum" hemşire kanama varkende hamile kalınabiliyor dedi içimde bir kıpırtı oluştu hemen evde test yaptım ve yine görmeyi arzu etmediğim tek çizgi ile kıpırtıda bitti daha kan sonucunu almadım. Eşime dedim boşuna uğraşmayalım bu iş olmaz ama daha yolun başındaymışız oda beni teselli etmeye çalışıyor ama çok zor eşimin yüzüne baktıkça çok üzülüyorum eşim babasını hiç görmemiş vefat etmiş 2 yaşındayken birde evlat sevgisi tadamayacak diye çook üzülüyorum . Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun şu mübarek günün hürmetine....

abhim güç kuvvet sabır umut versin insallah. Aglattin burda beni rabbim.umutlarimizi bosa cikarmasin

Canim oncelikle allahtan sabir diliyorum sana ama hicbisey bitmis degil umutsuzluga lutfen kapilma hic tup bebekle olmaz denilen bayanlar bile gebe kaliyor rabbim ol desin yeter yani vakti saati mutlaka vardir kendinde dedin ilk tedavinizmis bundan sonraki izlenicek yol daha iyi ayarlanir ve insallah pozitifi alirsin hicbisey teselli etmicek belki ama lutfen umudunu sabrini tuketme ve olmucak deme bi bakmissin gelmis mucizen pes etmeden beslenmene hayat kosullarina dikkat ederek tekrar tedaviye baslayabilirsin bu benim 3.denemem ve 7 8 lerde gebe kalan cok kisi var umudunu kaybetme

Denizinkokusu canim sende icin rahat edmeyecekse bi gun daha bekle ama rahatim diyosan yap.dikkat et sicak olmasin yeter.bide kisa tut.ben cok zor dayandim 2gun bide bu sicaklarda ayri bi zor oluyo hakkaten
Canim 10 dk bile surmedi cok ilik suyla aldim namaz kilmak icin..
Rabbim isterse hersekilde oluyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…