2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim cok duygulandm belki ayni saatlerde bebegimize kavustuk..o an gozyasi akti gitti simdi benimle dedimm.Allahim onlarin tekmelerini hissetmeyi kucağımıza almayi nasip etsin..o ne guzel ışık hayatımızı aydınlatan cok farketmesemde gelisini görmek ne guzel..birakmaz hep bizimle kalirlar insallah ama dedigin gibi en azından 12 gün bile olsa bizimleler..Rabbim isteyen herkese nasip etsin..

Kizlar bsi sorcam bizim bu ay dondurulcak ama hc bi ücret falan istemediler sasirdim ne zaman istiylr dondurulablar bi hilgi vereblrmi

Kizlar bsi sorcam bizim bu ay dondurulcak ama hc bi ücret falan istemediler sasirdim ne zaman istiylr dondurulablar bi hilgi vereblrmi
Cnm dondurma islemini merkez kendisi tercih ettigi icin islem ucreti almio bizden dr almadilar..transfer sonrasi kalan varsa dondurulms onun icin isterler ..

Ya kızlar, biliyorum bu tedavi sürecinin her evresi ayrı heyecanli ama bu test günü işi hepsinden başkaymış ya...
Benim Ilk defa diye mi nedendir bilmiyorum ancak hop oturup hop kalkıyorum şuan
Kafamı başka şeylerle meşgul etmeye çalışsam da yok nafile... Hep beynimin bi köşesinden sinyal verip duruyor bana
Yarın sonuc elime ulasıncaya dek ne hale gelirim bilinmez Allahım sen büyüksün...

Kızlar opudan kaç gün sonra kasık agrılarınız tamamen geçti
Uzanırken yürürken hep rahatsızım

Kizlar ayiptir soylemesi cok gazim var sizdede boyle bisey oldumu
Benim çok oldu canım ki gaz beklenen bir durum şimdi yunurtalarımızı iğneyle büyüttük sonra onlar alındı yerleri boş kaldı oralarada sıvı birikti (çok fazla birikirse ohss oluyor işte) o sıvılar gaz,şişkinlik yapıyor

Biz birinci denemede 6200 tup bebek 1800 de ilac harici hicbirsey odemefik..embriyo dondurursan onun parasi ayri oluyor..2 . Denemede 5700 tup bebek arti ilaclar oldu..3 denemede 4800 artı ilaçlar oldu ..sen ayrıntılRa bakma paket halindeki fiyata bak .. Biz öyle yaptık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…