2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Aglattn beni ya zaten bugn ck aglagim bugn opu olunca bi kagt verdiler üstünde artk emanetlerin bizde onlaea gozumuz gbi bakicaz yaziyodu daha opuda aglamaya basladysam tra aferde ne olucam blmiyrm

ağlattın beni.
inşallah tutunur sana meleğin.
Allah ım sana hayırlı haberini almayı nasip etsin.
tez zamanda muradını, gönlünden geçeni versin inşallah.
AMİN.
Çok duygulandım yazını okurken ne kadar güzel kelimelere dökmüşsun içindekileri hislerimize tercüman oldun valla cnm
Ay severim sizi ben maşallah :) canım benim gözün aydın ve geçmiş olsun. Hiç ayrilmayin inşallah. Tek transfer mi oldu?
Kizlar hepinize ayri ayri tesekkur ederim insallah hepimiz mujdeli haberleri vericez bu surecte cok destek oldunuz sagolun artik isin bekleme kismina geldik :) canim kac transfer biz konusmadik cikinca ogrencez bana 2 gibi geldi bana

Aglattn beni ya zaten bugn ck aglagim bugn opu olunca bi kagt verdiler üstünde artk emanetlerin bizde onlaea gozumuz gbi bakicaz yaziyodu daha opuda aglamaya basladysam tra aferde ne olucam blmiyrm
Canim benim ya sizi uzmek inan istememistim gercekten transferde daha duygusal oluyorsun ama cok guzel bir duygu sonu guzel oyle dusun

papatyyaa123 İçimizdeki duygularımızı o kadar güzel anlatmışsın ki arkadaşım okurken ağlamaya başladım inşallah sıkıca tutunurlar bebişlerimiz bırakmaz annelerini

Canım hayırlı olsun sıkı sıkı tutunsunlar inşallah
Rabbim yuzunu guldursun

gaziliii evet 2. Gun embriyosu canım
Embriyo az oldugu için riske atmak istemedik dedi ne kadar erken anne rahminde olursa o kadar iyi dedi
Biz sizin için en iyisini yapıyoruz dedi
Rabbim ol der inşallah
Transfer i iple cekiyorum

Kizlar hepinize ayri ayri tesekkur ederim insallah hepimiz mujdeli haberleri vericez bu surecte cok destek oldunuz sagolun artik isin bekleme kismina geldik :) canim kac transfer biz konusmadik cikinca ogrencez bana 2 gibi geldi bana
Kağıt vermediler mi kuzum. Orda yasal olmadığı için birinin resmi olur ama. Kaç tane cozduruldugu yazar. Cisin napiyo:)

Kağıt vermediler mi kuzum. Orda yasal olmadığı için birinin resmi olur ama. Kaç tane cozduruldugu yazar. Cisin napiyo:)
Yok vermediler canim oyuzden bilemedim 3tanesi cozulmus onu dediler sadece dr la konusunca haber veririm valla hic sorma 5te kalkip wcye gitcem ama ben benlikten gectim artik idrarimla yasamayi ogrendim

yani toplamda her halukarda 7bin küsüre mal oluyor.
ay Allah ım tutsunda para pul feda olsun kuzuma.

Ayy canım ben de heyecanlandim dogrusu zaman kısaldıkca, insaallah güzel sonuclarla dönecegiz

aģladim vallaha ne güzel şeyler yazmıssın..hić bu yönde düsünmemistim gercekten bebelerimizin 3. 4. 5. Günlerini görduk herkese nasip olmaz

Ya varsa şuan ofisteki masamda kendimi zor tutuyorum aglamamak icin.. tüylerim diken diken oldu. Bu kadar da güzel yazılmaz ki ama duygular Allahim sen duy sesimizi, Mevlam ne eylerse güzel eyler !

Canım ne güzel ifade etmişsin duygularını. Aslında hepimizin duygularını.. Okuduklarım kalbime dokundu resmen. Bu sıcacık tatlı heyecanın hiç bitmesin, bebeğin de sağlıkla hep seninle nefes alsın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…