2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Mrb yumurta toplama işlemi iğneler bittikten kaç gün sonra yapıldı acaba size bende merak ediyorum şuan iğne vuruyorum da yarin sabah kontrol um var
Canim iğneler bitmeye yakın ya da bitince cetrotude başlar. Çatlama ignesinden 36 saat sonra OPU olur. Tam ignelerden sonra hatırlamıyorum çünkü bnm OPU geçen yil ölu ama genelde adetin 12 13. Gününe geliyor.

Valla cok hafif kilo artisim oldu 2-3 kilo kadar ama o tatil doneminde oldugum icinde olmus olabilir canim.tuylenme falan hic yasamadim kimsedende duymadim.
ay çok sağol canım cevap verdiğin için kilo çok önemli değil sağlığımıza zarar gelmesin de kıllanma dan korktum açıkçası :)

Canim benim ilk tedavide 3-4 liko falan aldim.cene bolgemdede hafif tuylenmem arti.doktora sordugumda bazilarinda olabilcegini soyledi.simdi ikinciye basladim bakalim bunda neler olucak
saol canım cevabın için kilo önemli değil canımız saolsun da şu tüylenme olmasaymış keşke :)

Kızlar nasılsınız. Ağustos ayı maşallah dolu dolu geçiyor. Opu'su olanlar transferi olanlar, sonuç bekleyenler.. Onlardan biri de benim. Yarın inşallah sonucu öğreneceğim. Çok heyecanlıyım. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin aratmasın tez zamanda bebişlerimize kavuştursun inşallah.
Dualarınızı bekliyorum.

Arkadaslar transfer sonrasi malumunuz 2 gun mutlak yatış diyorlar doktorlar.. ama bi kaç makale okudum simdi cok yatmakta iyi degilmis arkadaslar .ufak ufak bazi isler yapmamiz yararimizaymis. Benim transferde 3. Günüm ben yavaştan hareketlenmeue baslicam vallaha zaten darlandim..bugun bir yemek pisirmek istiyorum

Canim mrb. Hızlı kilo değil de ödem yapıyo. Tuyllenmeye de yüzde yüz katılıyorum maalesef. Benim tedaviden sonraki agdam iskenceydi. Hem saglamlasip hem siklasiyorlar.
Kıyamam ya neler çekiyoruz Allahım emeklerimizi karşılıksız bırakmasın inşallah , bebiş için herşeye değer napalım katlanıcaz buna da artık sonu güzel olsun da

Canim maşallah iyi sabretmisin. Ben transfer in 3. Gününden sonra test yapmaya baslicam :)

Slm arkadaşım bende novarrta mehmet erdemin hastasıyım. Benim transferimin 10. Günü 4. Gün embriyosu tek transferr yapıldı. İlk denemem inşallah son olur:) cumartesi sonucumu alacağım. İnşallah ikimize de Novaart uğurlu gelir.

Canım yarın kac gibi yaptıyorsun testi _? Ben sabahtan gidecegim. Bir de test günü Vajinal muayene olmaz artık di mi

Kızlaar bebişlerimden haber geldi
İkisi 4 hücreli 1. Kalite
Diğeri orta kaliteymiş kızlar
Dondurulmuş, adet olunca gelin dediler
Mikroenjeksiyon yapmıslar
Allaha binlerce şükürler olsun rahat nefes aldım
Kızlar 2. Gün embriyosu hamile kalan duydunuz mu hiç
gaziliii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…