2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

NickTedavi Gördüğü MerkezOPU TarihiToplanan yumurta sayısıDöllenen yumurta sayısıEmbriyo günüTransfer TarihiTest TarihiSonuç
papatya123-----25 ağustos6 eylül?
zehrenurBahçeci Umut23 Ağustos14 yumurta 10 tanesi olgun3 yumurta-opu'dan 1 ay sonra??
ES2307-----25 ağustos2 eylül?
Ebrtrn----19 Ağustos23 Ağustos3 Eylül?
gaziliiiMemorial şişliAğustos---opu'dan 1 ay sonra??
yasemintt-Ağustos---29 ağustos8 eylül?
Brill-25 Ağustos21 yumurta--opu'dan 1 ay sonra--

Kızlaar bebişlerimden haber geldi
İkisi 4 hücreli 1. Kalite
Diğeri orta kaliteymiş kızlar
Dondurulmuş, adet olunca gelin dediler
Mikroenjeksiyon yapmıslar
Allaha binlerce şükürler olsun rahat nefes aldım
Kızlar 2. Gün embriyosu hamile kalan duydunuz mu hiç
gaziliii gaziliii

ay canım tabloyla uğraşıyodum şimdi gördüm nasıl sevindim anlatamam.. 2 tanesi 1. kalite çok iyi :halay::halay:
insanın biran önce transfer olası geliyo yaa:KK71:
2.günde mi dondurmuşlar yanlış mı anladım..
ayy şu mikroenjeksiyon çok takılmıştı kafama sen yazınca bi ohhhhhhh çektim:21:
bende tabloya özellikle kaçıncı gün embriyosu olduğunu ekledim ki bakıcam bunun hamilelikteki rolü neymiş en azından bizden sonra gelen arkadaşlara fikir verir

Canım yarın kac gibi yaptıyorsun testi _? Ben sabahtan gidecegim. Bir de test günü Vajinal muayene olmaz artık di mi :işsiz:
Benim Dr cumartesi istedi testi aslında. Ben başka hastanede yaptıracağım yarın. Ben de 10 gibi falan giderim. Muayene olmaz bence canım. Ayyy şimdiden çok heyecanlandım :dua::21: Allah haklarımızda hayırlı olanı nasip etsin :)

NickTedavi Gördüğü MerkezOPU TarihiToplanan yumurta sayısıDöllenen yumurta sayısıEmbriyo günüTransfer TarihiTest TarihiSonuç
papatya123Tedavi Gördüğü Merkez----25 ağustos6 eylül?
zehrenurBahçeci Umut23 Ağustos14 yumurta 10 tanesi olgun3 yumurta-opu'dan 1 ay sonra??
ES2307-----25 ağustos2 eylül?
Ebrtrn----19 Ağustos23 Ağustos3 Eylül?
gaziliiiMemorial şişliAğustos---opu'dan 1 ay sonra??
yasemintt-Ağustos---29 ağustos8 eylül?
Brill-25 Ağustos21 yumurta--opu'dan 1 ay sonra--
evlatkokusu_-----25 ağustos6 eylül?

ZehreNur ZehreNur hiç takılma arkadaşım. Benim arkadaşım dondurulmuş değil ama ortadan az 1 embriyoyla hamile. Ki seninkiler birinci kalite. Gelişimine rahminde devam eder inşallah. Sonuçta az olduğu için riske atmamak için bekletmemisler gibi geldi bana. Belki 5. Güne de gelirdi onlar. Az olunca saklayivermisler:)

Kizlar transferim oldum evdeyim uzaniorum Rabbim olumlu haberler vermeyi nasip etsin..
Test gunum ayın 6si
Transferin hayırlı uğurlu olsun canım. Sen ben ve papatyyaa123 papatyyaa123 bugün transfer olduk. Test günlerimiz de aynı. İnşallah üçümüz de burdan Mutlu haberlerimizi paylaşırız. Allah ım emeklerimizi boşa çıkarmasın bu defa.[/QUOTE]

papattya papattya
NickOPU TarihiTransfer TarihiTest Tarihi
papatya12325 Ağustos6 Eylül?
zehrenur23 AğustosEylül?
ES230725 Ağustos2 Eylül?
Ebrtrn23 Ağustos3 Eylül?
gaziliiiağustoseylül?
yaseminttagustos29 ağustos8 eylül
cAnim ellerine saglik cok guzel olmus bi duzeltme olcak benimkinde ama transfer oldum 2eylul kismetse test tarihim

X