2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Yok canım, ne alakası var cahillikle.. Burada hepimiz merakımızdan soruyoruz Transferden sonra en az 20 - 30 Dk kalkma yerinden.. Sonra tuvalete cıkabilirsin canim.. Korkma bisey olma

Hadi hayirli olsun tedavin canim sende bendensin bana da pco dedi bende zayifim

Canım biliyosundr ztn asilamada sperm enjekte ettikleri icin o tedirginlik bndede olmustu..ama tup bebekte embrionun wc gidince gitme ihtimali yok..sıkışık olcgn icin nasil dayncksn ben zor dayanirim gibi cok su icmemek lazim asilamada abrtmistm..

Bana gonal f ovitrelle orgalutran verdi.Baska ilac vericekmi 3. Günüm bugün jel falan diyosunuz onlar ne için . Bide gonal f baş agrisi halsizlik ve kasık agrisi yapiyo bende normal mi
slm canım gonalf bendede baş ağrısı yaptı.kafatasım çatlayacak gibi olmuştu.ovitrella yumurta çatlatma iğnesi.öbürünü bilmiyorum.bunları opuya kadar kullanıyon.opudan sonra jel transfer için.

Canım benim de pko var ve ileri derecede. Aynen doktorunun dediği gibi biraz şişebilirsin. Benim dün son kontrol vardı cuma opu var çok sayıda yumurtam oluştu toplayıp 5.günde donduracaklar. İyi olduğunda ben hazırım der gelirsin dedi doktor

Ben herkesten gizli tedaviye basladım transferden sonra ne yapacam bilmiyorum kaynanamla aynı binada yim ağır iş yapmamak lazım nasıl bi bahane bulacam bilmiyorum
sende ben gibisin.bende kaynanayla aynı binada oturuyom.benimki yat dinlen diyo.bişey yaptırmıyo bana.neden söylemedin ki?

Canim cok ama cok uzuldum allah sabir ve tekrar baslama gucu versin ne dicegimi bilemedim irenbede dr n kimdi canim

anlattın canım... bilemiyorum biz 500 tl vardık ekstradan. bize dr o şekil anlattı. medikal park hastanemiz. ICSI olmadığı için IVF yapıldı.

gerçekten öyle mi içime nasıl su serptin anlayamazsın.Bende aynı şeyden tedirginim,tutamazsam diye,böyle durumlarda insan idrar olmasa bile sıkışıyorTelefonda su için idrara sıkışık gelin dedi.Tamamda ne ölçüde sıkışık olacağız,sorun olmaz ben su içmeden de tedirginlik yüzünden sıkışık hissediyorum diyesim geldiSen ne kadar su içeceksin ?ben geçen aşılamada 2 plastik bardak su içtim yetermiki

sende ben gibisin.bende kaynanayla aynı binada oturuyom.benimki yat dinlen diyo.bişey yaptırmıyo bana.neden söylemedin ki?
Biraz geri kafalılar Ne desem de anlamayıp beni yarim kadın gibi görecekler sürekli arkamdan konuşmalarını duyuyorum zaten bunu bilseler hiç susmazlar bende her şeyi kafama takan biriyim hiç ugrasamam

Cnm bi yarim saat 20 dk dinlenir oyle gidersin lavaboya.
Cnm ben abartmstm yaa hala guluyorum Rahat 1 lt icmistim
Cnm sen daha iyi biliosun ama ben 2 yada bilemedn 3 bardak icince sıkışık oluyorm merkezi aradim 9 bucukta gelin 10 olck dedi sıkışıkliginizi takip edicz dedi..

Fotolari koydum ki en azindan bizden sonra gelenlere bilgi amacli olsun diye bende ogrenmis oldum..
Esin de yikilmasin hic daha dur transfer olcan 3 tane var .. sen nasilsin opu sonrasi seni rahatsiz eden biseyin yok dimi canim
Şuan iyiyimcanım eğilip kalkınca kasılma oluyor biraz
En azından işe gidebildim,lekelenme devam ediyor
Amma velakin Sabah 6 da cok feci kasık agrım oldu bacaklarıma kadar vurdu soguk ter doktum hemen bi agrı kesici aldım
Sebebi cok afedersin buyuk abdest geldi kabızlık yoktu ama aniden sıkıştırınca yumurtalıklara baskı yaptı sanırım
Wc den sonra rahatladım.sizede olur belki diye yazdım inşallah opu ve sonranız cok rahat olur
Bu arada sigara içki cok takılma
Abim 10 yasından beri sigara içiyor paket paket gelinimiz 2. Ye hamile ustelik korunurken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…