2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Tatlislarrrr hepiniz dualarimdasiniz. Rabbim saglikla hayirla bu duyguyu yaşatsın hepimize. Oyle tuhaf duygu ki insan bilmedigi kokuyu özler mi tam o durumdayim. Tedaviye basladigim gunden beri her gelişmeyi ve hissettiklerimi tarihleriyle not aliyorum. Butun ignelerimi ilaclarimi negatif gebelik testlerini sakliyorum. Ve melegim annesine tutunursa hepsini yazicam umut olsun bekleyenlere. Cunku ben tek guzel bi yazı icin butun formlari dolastigimi biliyorum. Kadinlar kulübüne bi borcum var oyuzden..

Kizlar gece hayatimdaki en kotu sanciyi cektim sabahta buryaa yazdim ama daha fazla dayanamadim ve hastaneye gittik.. opudan geri kalam yumurtalarim aşırı buyumus sislik yapmis ve ağrı yapmış..dü n ani bir hareket yapmistim sanirim yerinden oynamos ve agri yapmis . 2 tane serum yedim ve rahatladim 4 saat hastanede yattim

Bu arada test gününden itibarenmi transferden itibarenmi demek istedin çünkü transferden 20 gün sonra kesw görünür
Test gününden sonra 20 gün sonra rahat
Bu arada test gününden itibarenmi transferden itibarenmi demek istedin çünkü transferden 20 gün sonra kesw görünür
Test gününden itibaren 20 gün dedi. Bana biraz geç gibi geldi. Bayram da memlekete gideceğim artık bayramdan sonra giderim.... İnşallah iyi haberler alırız..

Kizlar gece hayatimdaki en kotu sanciyi cektim sabahta buryaa yazdim ama daha fazla dayanamadim ve hastaneye gittik.. opudan geri kalam yumurtalarim aşırı buyumus sislik yapmis ve ağrı yapmış..dü n ani bir hareket yapmistim sanirim yerinden oynamos ve agri yapmis . 2 tane serum yedim ve rahatladim 4 saat hastanede yattim
Gecmis olsun cnm

Kızlar pazartesi günü 4. Gun ebriyosu konuldu fakat dunden berı kasıklarımda ve belımde ara ara agrı oluyor cok merak ettım normalmı yoksa terslıkmı var

Gecmis olsun canim gercekten kotu olmus Rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin

Kızlar benimde transferimin ikinci günü
sizleri okuyarak sabırla yatarak lavabo ve yemek dışında arada bir hareket ederek geçiriyorum Allah hepimize yardım etsin
Hiç bişeye kafayı takmamaya ve sonuca odaklanmaya bakalım

Geçmiş olsun neler öğreniyoruz demekki buyuk yumurtaları aliyorlar sadece diğerleri kaliyor..bazi kadinlar tup bebek tedavisinden sonra kendiliğinden hamile kaliyorlarya bu sekilde oluyor demekki diger yumurtalarda uyarıldığı ıcın ..transfer ne zaman senın canim ??

Kizlarla donmuslarimla transferden sonra 9.gunum idrar testi yaptim bi bakin

Eklentiler

• IMG-20160824-WA0009-1.jpg
    IMG-20160824-WA0009-1.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 74
Test gününden sonra 20 gün sonra rahat

Test gününden itibaren 20 gün dedi. Bana biraz geç gibi geldi. Bayram da memlekete gideceğim artık bayramdan sonra giderim.... İnşallah iyi haberler alırız..
Bu 20 günü duyunca, sanki tedavisi Kayseri de doktoru da Turgut bey dedim:) doğru mu ki:)

Gecmis olsun canım, cok dikkat etmen gerek bu sürecte... Özellikle oturup, kalmana.. Ani hareketlerden sakın !!

Geçmiş olsun neler öğreniyoruz demekki buyuk yumurtaları aliyorlar sadece diğerleri kaliyor..bazi kadinlar tup bebek tedavisinden sonra kendiliğinden hamile kaliyorlarya bu sekilde oluyor demekki diger yumurtalarda uyarıldığı ıcın ..transfer ne zaman senın canim ??
Evet bak mantıklı sanırım bu şekildr hamile kalınıyor.. tutmazsa es geçmemek gerek o zamanlari.. benim tramsferim 2 gün önce oldu canim.. doktorum gebelik sonucu hormonlar arttigindan da sisiyor bunlar dedi.. acaba tuttu da ondan mi öle dedi bilemedim :deli::KK45:

X