2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar bana da bi el Atin. Endokrin doktorum görüşemedim. Ama d vitamini dordun altında düşmüş. Tüp Bebek Dr um bi etkisi yok gebelikte diyo endokrin ve internet çok önemli olduğunu söylüyor. Dr Vit ampul alıp icsem nolur ki. Pts transfer. Endokrin le de o gün görüşecem. Bir ampul yeter mi canlar

Ayyy Allahım inşallah herşey güzel gider.Dediğim gibi aynı sıralarda olacağız.

Cok zor bir durum gercekten ama hayirlisi demekten baska care yok canim insallah yeni hastanen sana ugurlu gelir ve hersey gonlunce olur...

Canim benimde ayni senin gibiydi valla 4 du.iki hafta bi ampul kullandim bide guneste falan kaldim biraz ama suan kac oldugunu bilmiyorum test yaptirmadim henuz.ama oyle bi ampulle hemen ccikacagini sanmiyorum sen yinede doktoruna danis canim o yonlendirsin.

Canim d vitamini cok cok onemliymis tutunmada ve gelisiminde ben 4 ampul kullandim ve dr bunun onemli oldugunu soledi bana ihmal etme zaten haftada 1 ampul falan kullaniliyor sen simdi bence bir ampul al ekmegin ustune dokup yiyosun zaten mutlaka almalisin canim baya dusuk transferede az kaldi

vay öyle şeyler olabiliyormuymuş bunu da yeni duydum tüm yumurtaları toplamıyorlar mı.geçmiş olsun canım

slm herkese, ben de iğnelere başladım geçen cumartesi, yarın da ilk kontrolüm var. Ankara'da novaartta tedavim sürüyor. Benim problemim de çikolata kisti ve yumurta rezervinin az olması. Dualarınızı bekliyorum. Bu 2. denemem olacak, Allahın izniyle kavuşcam inşallah yavruya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…