2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Sagolun kizlar duş konusunj bnde bi sorayim ozmn..

ZehreNur ZehreNur cnm bize dr bastan mikroenjeksiyon olck demisti o sekilde yapildj.bence stresj birak kafani dagit

Ayy canim karisti bende ilaclar pardon kafayi yedik artik galiba.senin dedigin ilac yumurta catlamasini engellemek icin.cuma kontrole gittiginde onu vur yada vurma diycrk sana.yumurtanin buyuklugune bagli olarak.ovitrelle catlatma ignesi onuda opudan once vuruyosun.benimde cuma kontrolum var beraber gidiyor tedavi galiba
Hayirli olsun cnm benim bugün 5 ci iğnem olacak akşam da diğer iğneyi vuracam sen nerde tedavi goruyorsun

:işsiz::işsiz::mad:Kızlar benim hislerim doğru çıktı gene 0.5 çıktı ki ben 0.1 bekliyordum:bicak: gebeş değilim 3 denemede çöpe gitti izmirdekiler irembe tercih etmiyorum 3 denemede fos olamaz ki benim sorunum yok yeni transfer olanlara rabbim pozitifleri göstersin inşallah belirti aramayın ben en dibi belirti yaşadım sadece akıntı hariç

Hayirli olsun cnm benim bugün 5 ci iğnem olacak akşam da diğer iğneyi vuracam sen nerde tedavi goruyorsun
Sen benden ondesin ozaman canim 2 gun benim bugun 3. Igne olcak.cuma kontrole gidicem bende ozaman baslar herhalde banada ikinci igneye.ben bursa uludag universitesindeyim canim.sen nerde goruyosun sorun ne

hııı olabilir canım bize dr senin dediğinin tam tersini anlattı yanlış yönlerndirmeyeyim ozamn ama bizde ICSI da kaliteli sperm bulamadılar:) 500 tl yandı bitti kül oldu...hatta kağıtta ICSI yapılamadı falan yazıodu...hatta ICSI yapısaydı bir çoğu döllenirdi dedi dr:)
Canim sen nerede tedavi oluyorsun mikroenjeksiyon yani ICSI için ayri ücret kesinlikle almazlar ve şu anda bu yöntemi kullanmayan klinik olmaz ..eger sperm sayısı ve yumurta çok ise olgun yumurtalArin birkaç tanesini kendisi döllensin diye ICSI -YAPMAMİŞ olabilirler ama diger yumurtalara mutlaka ICSI yapılmiş olmali..ve kendilinden döllenme olursa onu trasfer ederler..ama olmadiysa mikreenjeksiyon yapilan embriyo döllendi ise onu trasfer ederler ..anlatabilmişimdir umarim..

:işsiz::işsiz::mad:Kızlar benim hislerim doğru çıktı gene 0.5 çıktı ki ben 0.1 bekliyordum:bicak: gebeş değilim 3 denemede çöpe gitti izmirdekiler irembe tercih etmiyorum 3 denemede fos olamaz ki benim sorunum yok yeni transfer olanlara rabbim pozitifleri göstersin inşallah belirti aramayın ben en dibi belirti yaşadım sadece akıntı hariç
Hadi ya :olamaz: valla canım sen kendine başka bir yer bul en kısa sürede. Rabbim yardımcın olsun :dua:

Sen benden ondesin ozaman canim 2 gun benim bugun 3. Igne olcak.cuma kontrole gidicem bende ozaman baslar herhalde banada ikinci igneye.ben bursa uludag universitesindeyim canim.sen nerde goruyosun sorun ne
Ben ıst fulya bahceci deyim esimde biraz sıkıntı var çok önemli değil diyor doktor ama kendiliğinden olmadı bir türlü cnm

kaju kaju & Denizinkokusu Denizinkokusu kızlar ikinize de bol şanslar, alın da gelin bebislerinizi yarın :KK55:
ay tatlım ya ne güzel yazmışsın dimi bebekler göbişler olacak :KK71:Bir şey soracam utanarak transferden sonra tuvalete çıkıyor musunuz yani bi süre bekliyor musunuz.Tuhaf gelecek ama transferden sonra hiç tuvalete gitmesem mi diyorum.Aşılamada da öyle hissediyordum sanki tuvalette çıkınca akıp gidecekmiş gibi (evet çok cahilce oldu ama öyle olacak gibi geliyor)

Kızlar hepinize tek tek tesekkur ederim bugun bana o kadar moral verdiniz ki iyiki varsınız
Eşim aradı çok bastırınca anlattım durumu haliyle yıkıldı hatta bir saatlik dersini iptal edip dışarı çıkmış
Ben de eşime moral verdim..sizin anlattıklarınızı soyledim.
Rabbim ol derse hersey olur inşallah
Bu işte sabır ve moral cok önemliymiş gercekten
gaziliii gaziliii canım zahmet etmişsin fotolar için sagol epey birsey öğrendim

Kızlar merhaba. İlk gorusmeden cıktım. Bende pcos varmıs ama zayıf oldugum icin beni etkilememis. Cunku sivilcem kilom tuylenmem yok. 1.80 boyum var 56 kiloyum hayatımda da en fazla 58i gordum. Cok yumurtam varmıs bu da bizim icin iyi bir sey dedi doktorum. Yalnız ohss riski oldugu icin toplamadan sonra donduracak beni dinlendirecekmis. Bayramda var o yuzden benim transfer ekim kasımı bulur kızlar. Ha bu arada bir embriyo dedi ben iki deyince tamam bakarız duruma gore dedi dua edin. Bende durumlar bu.

ZehreNur ZehreNur ve kizlar benim bugun 5. Igne Gunum ama sabahtan beri akintim var yumurta beyazi gibi yogun ne oluyoruz daha once size de oldu mu:işsiz:
Canım Normal de benim her döngümde ovulasyon zamanı yogun akıntım olur
Senin yumlar büyüyo ostorojen artıyo ondandır.ben kendime şaşırdım valla bir kere akıntım oldu o da cok az 14 yum ve akıntı neredeyse hiç olmaması beni sasırttı

Kızlar hepinize tek tek tesekkur ederim bugun bana o kadar moral verdiniz ki iyiki varsınız
Eşim aradı çok bastırınca anlattım durumu haliyle yıkıldı hatta bir saatlik dersini iptal edip dışarı çıkmış
Ben de eşime moral verdim..sizin anlattıklarınızı soyledim.
Rabbim ol derse hersey olur inşallah
Bu işte sabır ve moral cok önemliymiş gercekten
gaziliii gaziliii canım zahmet etmişsin fotolar için sagol epey birsey öğrendim

Fotolari koydum ki en azindan bizden sonra gelenlere bilgi amacli olsun diye bende ogrenmis oldum..
Esin de yikilmasin hic daha dur transfer olcan 3 tane var .. sen nasilsin opu sonrasi seni rahatsiz eden biseyin yok dimi canim

X