2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

hııı olabilir canım bize dr senin dediğinin tam tersini anlattı yanlış yönlerndirmeyeyim ozamn ama bizde ICSI da kaliteli sperm bulamadılar:) 500 tl yandı bitti kül oldu...hatta kağıtta ICSI yapılamadı falan yazıodu...hatta ICSI yapısaydı bir çoğu döllenirdi dedi dr:)

Canim histeroskopi yaptır bence dedigin gibi benim doktorda histeredkiopi yaptigında rahim duvarina baski seklinde biseyler ysptı kanlanma sagliyormus..esinde problem yoksa niye mikroçip yapacakki..rahmi son olarak net görmek için istemiş demekki histeredkopiyi..yaptır bencede seninde için rahat eder ..

Bana gonal f ovitrelle orgalutran verdi.Baska ilac vericekmi 3. Günüm bugün jel falan diyosunuz onlar ne için . Bide gonal f baş agrisi halsizlik ve kasık agrisi yapiyo bende normal mi
Canim opudan sonra transferden once rahimi hazirlamak icin ilaclar ve fitil yada jel veriyolar daha senin opu var cunku bidr canim gonal f bendede halsizlik yapmisti ilk tedavimde kasık agrisida yumoslarin buyudugu icin oluyor

Canim ayni seyden bahsediyoruz icsi daha iyi ivf den

Ayyyy kuşum ya nasıl olayım, aynı senin gibi Dur dur yapma sakın test, boş yere gerilmeyelim, böyle daha iyi gidiyor.
Dün adet sancısı cektim, neredeyse tüm gün ama bugun yok. Göguslerimdeki hassasiyet de azaldı, cok degil. Sende durum nedir canom ? Insaallah Cuma günü ikimiz icin de en hayırlısıyla sonuclanir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…