2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

kızlar progesteron hap beni fena yaptı su an iş yeeinde zor yazıyorum başı dönüo normal mi
Canim progesteron hapini bende asilama da kullandm attiktan yarim saat sonra basim donuyodu bi 10 dk uzan gozlerini kapat kendine gelene kdr..hapin oyle bi etksiis var ucuoduk ben atinca..jel de vermedimi sana

Canim progesteron hapini bende asilama da kullandm attiktan yarim saat sonra basim donuyodu bi 10 dk uzan gozlerini kapat kendine gelene kdr..hapin oyle bi etksiis var ucuoduk ben atinca..jel de vermedimi sana
verdi canım bu sabah ilk kez kullandım su aiş yerindeyim yatıyorum resmen kafam manyak gibi oldu ya iyiki varsınız valla aglamamk için zor tutuom su an ne başım dönüo ya bonzaiziler gibi kafam

verdi canım bu sabah ilk kez kullandım su aiş yerindeyim yatıyorum resmen kafam manyak gibi oldu ya iyiki varsınız valla aglamamk için zor tutuom su an ne başım dönüo ya bonzaiziler gibi kafam
Sende iyiki varsn cnm..
Evet malesef cok fena yapio kafayi..
Sakin ol cnm evde olsan uzanrdn gecio hemn..ama korkma. .
Jel de progesteron icin ztn hem hap hem jel vermis gerek varmi bilemedm
Dr un vermisse vardr bldigi

Tamam canım.
Kuzum nasil yemekler yedin balik tavuk flnmi daha hafif yemeklermi
Sebze proteini agirlikli tukettim cnm ama 9 gunde 2 kez balik, 2 kez et yedim. Kalanlar sebze yemekleri falan. Yeme, icme olabildigince gunluk hayatina yakin tut. Sonra miden bozulursa daha fazla ugrasiyorsun. Yumurta ve cevizi aksatma sadece.

Sebze proteini agirlikli tukettim cnm ama 9 gunde 2 kez balik, 2 kez et yedim. Kalanlar sebze yemekleri falan. Yeme, icme olabildigince gunluk hayatina yakin tut. Sonra miden bozulursa daha fazla ugrasiyorsun. Yumurta ve cevizi aksatma sadece.
Sassenachen cnm benim sagolasin aklimdaki bi cok soruya cevp verdin .Allah razi olsun Rabbim bebegini bagislasin..
Sen ne yapiosun bebis nasil

Canim 2 gun sonra buraya hamile oldugunu yazarsn insallah cnm..

Kızlar moralim çok bozuk labdan aradılar
14 yum toplanmıştı bunların 10 u olgunmuş
Döllenen ise 3 taneymiş
Morfoloji yüzde 1miş
Diğer makinelerde 3 çıkıyordu
3 embriyo olması gerektiği gibi
Yarın veya cuma gunü tekrar arıycaklar
2 veya 3. Gün dondurulacak mış
Sizce umut var mı benim için çok üzgünüm çook
Eşim yıkılcak

Şoktan sormayı unuttum diğer 7 yumurtama ne oldu onları dondurtabiliyor muyuz?
Kızlar niye boyle oldu

Canim senin sayin benden de iyi :) bak ben hamileyim. Bende 10 toplandi 8 olgundu, 5 dollendi, 3 tanesi iseyarar haldeydi ve simdi cok sukur hamileyim. Simdiden gemileri batirirsan olmaz bu is. Inancli ol. Hamile birakacak 1 embryo seni.

Gunaydin canim bende irenbede tedavi oluyorum bugun test gununmu insallah guzel haberi verirsin niye bukadar karamsar oldun hic belirti olmadanda hamile olan cok kisi var
Günaydınlar Can'ım bilmiyorum ama kanı verdim bugün pek ümitli değilim 20 felan çıkar diye düşünüyorum hatta ağladım arabada kanı verince 3 denemem belirti var ama sanki diğerleri gibi 3:30 da alıcam sonucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…