2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Benim trasferler 3 gunu yapildı 2 emriyo konuldu hep..bende atasehir mrmorialdeyim..ilk denememde ki embriyolari kaliteli dediler ama ikinciye normal fena degil demişti ..bizde çok ayrıntı sormadik doktora guvenmeyı tercih ettik..bizim doktor çok konuşmayi sevmiyor ama bu sefer genetik inceleme yaptırmayı planliyoruz 5 gune gelmesi lazim emrıyolar test için doktor bu konuda hiç birşey söylemiyo daha olusan embriyoya göre karar verecek galiba ..işte böyle canim..

Canim senin problem neydi ??ben bu tutmazsa irenbeyi düşünüyorum ama bilmiyorum tabi,,
Erkekten kaynaklı Can'ım Ahmet Zeki ilk dr berbattı Ada'm suratına bakmaz laptop önünde konuşmaz soru sorulmaz sonra medikal e geçti 2 ve 3 denemem Hüseyin İvit özel dr ama irembede işlem.yapıyor irembe bence para tuzağı gibi Can'ım genede sen bilirsin ama dahada büyük sözüme tövbe yapmam herhalde embriyologlarda biter iş sen nerde yaptırdın

Canim ben İstanbulda memorialde 2 kez yaptım olmadi bu 3 . Olacak..ben Aydınlıyım ve buraya gelip kalmak çok sikintıli oluyor..eger buda olmazsa izmirde iyi bir hastahanemi baksam diye dusunuyorum..sonucta orasida buyuk sehir.,ama tabi iyi bir araştırma yapmadan izmirde yapmam ..irenbe ismini duymustum daha önce ama isim degil doktor labaratuvar hepsi çok önemli ..benim doktorum denemem gerekli oldugunu bu sekilde şansımın artacağini söylüyor erkek problemi bizimki de ya

Kızlar merhaba, herkes iyidir inşAllah.. Arada bakıyorum ilk sayfaya, hamiş olanlara.. Rabbim hepinizin hamileliğini sonuna kadar sağlıkla devam ettirsin inşAllah, tedavide olan arkadaşlarada tez vakitte muradlarını nasip etsin. Bende değişen birşey yok adetimi bekliyorum, tedavi ara döneme veya yaza kaldı. Hayırlısı artık. Herkese iyi geceler

Çok sağol canım. Benim ilk tedavide 14 yumurta toplanmsti o zamanda ohss oldum transfer iptal edilmişti canım. Şikayetlerini takip et şişlik dışında idrar miktarını da kontrol et. Azalma oluyor ohss de. Sen yıne de dikkat et az ve sık ye o da şaşırıyor

Allah razi olsun canım. İnşallah tedavi gününü beklerken kendiliğinden hamile kalırsın. Öyle arkadas lrmz var maşallah. Rabbim sizlere de nasip etsin

Kızlar acil yardim biliyorum daha once yzadiniz buraya ama. Bu crionenne jel mi neyse onu yapinca yati yormusunuz hemsire bana soylemedi bi sey. Offff takildim simdi yatsamm mi yurusem mi

Kızlar acil yardim biliyorum daha once yzadiniz buraya ama. Bu crionenne jel mi neyse onu yapinca yati yormusunuz hemsire bana soylemedi bi sey. Offff takildim simdi yatsamm mi yurusem mi
Yatmıyoruz yaptıktan hemen sonra yürüyüş yapıyoruz en az 15dakila çok hareket emilimi kolaylaştırıyor

Gunaydin canim bende irenbede tedavi oluyorum bugun test gununmu insallah guzel haberi verirsin niye bukadar karamsar oldun hic belirti olmadanda hamile olan cok kisi var

Yatmıyoruz yaptıktan hemen sonra yürüyüş yapıyoruz en az 15dakila çok hareket emilimi kolaylaştırıyor
Bana yataktan kalkmadan 10 dk once dedi kalktıktan sonra da hareketle emilim sağlanıyo
anlaşılan bu konuda net bilgi yok. netde de araştırdım merc'in sitesinde de bi şey demiyor. sagolun kızlar cevap verdiğiniz için

anlaşılan bu konuda net bilgi yok. netde de araştırdım merc'in sitesinde de bi şey demiyor. sagolun kızlar cevap verdiğiniz için
Merhaba canım.benim doktorum da yat demedi. Jeli yaptıktan sonra 15 dk yürü ya da yattığın yerden bisiklet çevirir gibi bacaklarını hareket ettir dedi.ben yürüyorum.

Merhaba canım.benim doktorum da yat demedi. Jeli yaptıktan sonra 15 dk yürü ya da yattığın yerden bisiklet çevirir gibi bacaklarını hareket ettir dedi.ben yürüyorum.
aaaaaa dr söyledi demek tamam ben de yatmayayım artık...bu sabah ilk defa yaptım zaten şimdi çamaşırıma gelmiş bende panik yaptım acaba normal mi diye. sende bir saat sonra geri gelme oluyor mu canım

Bu arada herkese merhaba.arada yazılanları takip ediyorum.çok güzel bir paylaşım alanı oluşmuş.hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum.sizinle birlikte biz de seviniyoruz.negatif sonuç alan arkadaşlara bol sabır diyorum inşallah en kısa zamanda onlar da güzel haberler paylaşırlar.benimde test günüm yarın bana da dua edin hamilelerin duası kabul olurmış.Allah kimseye evlat yokluğunu ve acısını yaşatmasın inşallah.

aaaaaa dr söyledi demek tamam ben de yatmayayım artık...bu sabah ilk defa yaptım zaten şimdi çamaşırıma gelmiş bende panik yaptım acaba normal mi diye. sende bir saat sonra geri gelme oluyor mu canım
Evet canım yürüyüş yapsam da bazen geliyor ama hareket şart emilmesi için.ilk günler bende çok panik oluyordum ama içeriye gidenler yetiyordur diye düşünüyorum . İnşallah öyledir.

Cnm hayırlı guzel haberler verirsin insallah Rabbim yüzümüzu guldrsun..

Gunaydin herkese
Yarin transfer olacak kizlar Allahin izniyle insallah kavusurz .
9 ay boyunca buyutebilrm
Rabbim yardimcimz olsun..
Ruyamda bile gorďum transfer ediliyodu..
Bugun guzel haberler gelir insallah.
Negatif alanlar sabir diliyorum Allahtan
Her kapanan kapının ardindan guzel kapilar acilir.kavusana kdr Allahin izniyle cabalaycz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…