2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

betul61 banada 2-3 dk yat 10 dk dolaş dediler. Geri geliyor canım takma. Vücut almasi gerekeni aliyormus öyle dediler. Ben yapmadan önce arkasını deliyirum;;açtıktan sonraki kacaklari önlüyor :)
Aynen canım bende iki tarafada birer delik açıyorum.delmeyince ucunu kırar kırmaz akmaya başlıyor.
Boyle bir sey yapmaniza gerek yok cunku icinden az bi sey cikan miktar hesaplanmis ve ucuna parmaginizla yayip o cubugun ucunu nemli hale getirmeniz icin koyulmus. Cikan da bosa gitmiyor merak etmeyin.

Cok pozitif bak bu ise. Allah in izniyle olacak de. O zaman Allah da goruyor ve nasip ediyor bence. Soguk bir sey yeme icme. Cok fazla yatma arada dolas.

Cok pozitif bak bu ise. Allah in izniyle olacak de. O zaman Allah da goruyor ve nasip ediyor bence. Soguk bir sey yeme icme. Cok fazla yatma arada dolas.
Canim benim Sağol heyecanlym olumluyu hep dusunuyorum olumsuz da aklimn hep ucunda hayal kırıklığı yasamiyayim..
Cnm transfer sonrasi baska neler yaptn beslenme adina
Su içiyorum biraz soguk ilik iceym ozmn

Merhaba arkadaslar.. ben cok kotuyum aksamdan beri sol yunurtalik mi artik neyse orda inanilmaz.birnagrim var. Soğuk soğuk terliyorum arada da midem bulaniuor.. dun 1 tane parol icmistim bana misin demedi

Canim benim Sağol heyecanlym olumluyu hep dusunuyorum olumsuz da aklimn hep ucunda hayal kırıklığı yasamiyayim..
Cnm transfer sonrasi baska neler yaptn beslenme adina
Su içiyorum biraz soguk ilik iceym ozmn
Bu isin altin kurali midene giren hicbr sey soguk olmayacak. Ilik ya da sicaga yakin olacak. Ayaklarin hep sicak kalacak. Yatarken surekli ya sagina ya soluna yatacaksin. Ve en onemlisi kafani mesgul edeceksin. Ya bi oyun yukle, ya bi dizi izle, ya bi puzzle al. Kesinlikle ev isi yapma. Ama kisa yuruyusler yap mutlaka. Kabiz olmamaya calis. Her sabah kayisi ye. Ve her sabah bir avuc antep karasi kuru uzum ye. Geriye kalan vitaminlerin cogunu Elevit ten falan aliyorsun ama sen yine de protein agrlikli beslen. Bol bol dua bir de ! Ben hep Ayetel Kursi okudum bebise.

Canim benim yazdim aklimin kenarina..bana elevit vermedi cnm transfer sonrasi mi verir acaba..
Kuru kaysi ve kuru üzüm dimi cnm
Bide tuzsuz kabak cekirdegi diye duymstm

Canim benim yazdim aklimin kenarina..bana elevit vermedi cnm transfer sonrasi mi verir acaba..
Kuru kaysi ve kuru üzüm dimi cnm
Bide tuzsuz kabak cekirdegi diye duymstm
Aynen onu unutmusum soylemeyi, her gun 1 kaseden biraz az da kabak cekirdegi yedim. Ananas sadece ilk 3 gun ve transfer oncesi 2 gun gunde 1 dilim yedim.

Boyle bir sey yapmaniza gerek yok cunku icinden az bi sey cikan miktar hesaplanmis ve ucuna parmaginizla yayip o cubugun ucunu nemli hale getirmeniz icin koyulmus. Cikan da bosa gitmiyor merak etmeyin.
Jelin prospektüsünde iğne ile delinebileceği yazıyor.ilk çıkan kısım boşa gitmez diye bir şey demiyor ama aplikatörün kalın ucunu sıktıktan sonra bir miktar jel kalması önemli değil diyor.

Anans la ilgili olumsz seyler duyunca supheye düştüm cnm..ne diosun
Cnm ekmek tukettinmi
Yumurta süt fln..
Cok soru sordum ..

betul61 banada 2-3 dk yat 10 dk dolaş dediler. Geri geliyor canım takma. Vücut almasi gerekeni aliyormus öyle dediler. Ben yapmadan önce arkasını deliyirum;;açtıktan sonraki kacaklari önlüyor :)
Y yaasemintt canım çok saol içimi rahatlattın. valla kafayı yiyecektim. eşim panik oldu niye bi şey sölemediler diyor. bende öyle bide bu progesteron başımı felaket döndürüyor. sende böle bi şey oldu mu

Anans la ilgili olumsz seyler duyunca supheye düştüm cnm..ne diosun
Cnm ekmek tukettinmi
Yumurta süt fln..
Cok soru sordum ..
Ekmek tam tahil tukettim, her gun 1 yumurta mutlaka yedim. Sutu midem almadi ama yogurt, peynir mutlaka yedim. Sut gaz yapiyor bende. Ananas cok vitaminli meyve, gunde 1 dilimin hicbir Zarari yok aksine faydasi var. ama transferin 3. Gunune dek yenmesi lazim.

Sagol cnm benimmmm.super bilgiler verdn..
Cnm transfer oldugu gunu 1. Olarakmi sayiyoz..
3.gune kdr zarar yok dedn ya ananas icn

Jelin prospektüsünde iğne ile delinebileceği yazıyor.ilk çıkan kısım boşa gitmez diye bir şey demiyor ama aplikatörün kalın ucunu sıktıktan sonra bir miktar jel kalması önemli değil diyor.
Sizin anlattiginiz sekilde kullananlar da var ancak videosunda da artik bu sekilde degil de delmeden kullanmayi oneriyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…