2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Cisini yaptın mi cisini:) ay transfer sonrası çok kötü yapıyo o iş beni. Şimdiden onu düşünmeye basladim:) hayırlı olsun tatlım. Hiiic gitmesin inşallah.
Ay sorma yaa cok zor gecti cok sikismistim once surgu verdiler yapamadim sonra sonda taktilar oyle yaptim.1saat oldu yine sikistim artik kalkinca yaparim herhalde.

Senin bir tane varmis bak bende az önce negstifi yedim ilk denememdi olmadiji. Adet olunca gel dedi sil baştan bi daha baslicaz artık. Gerçekten insanı çok hırpalayan bi süreç benim de içim çıktı aglamaktan
Vakti saati gelince olacaktır inşallah. Allahım güç kudret versin

Ayyy canim hayirli olsun iyisin demi nasil gecti transferin kac bebis var simdi :)
1tane koydular canim 5.gun embriyosu.biraz zor gecti valla herkes cok kolay falan diyodu ama bana zor geldi valla.ama gecti cok sukur insallah siki siki tutunur yavrum. Darisi basiniza insallah..siradakiler gelsin heyecanli bekleyisler baslasin...

Ay sorma yaa cok zor gecti cok sikismistim once surgu verdiler yapamadim sonra sonda taktilar oyle yaptim.1saat oldu yine sikistim artik kalkinca yaparim herhalde.
Canım hayırlı olsun sıkı sıkı tutunsunlar inşallah
Agrın oldu mu transfer de?kolay bi işlem mi?opuyu bugün atlattım bende
Sanırım tek zor yanı idrara sıkısmak
Kızlar sizin gibi zorluk yasamamak için ne yapmalıyız.hafif sıkısmak idrar var hissi yeter limi

1tane koydular canim 5.gun embriyosu.biraz zor gecti valla herkes cok kolay falan diyodu ama bana zor geldi valla.ama gecti cok sukur insallah siki siki tutunur yavrum. Darisi basiniza insallah..siradakiler gelsin heyecanli bekleyisler baslasin...
Hade ya niye oyle oldu ki

Sanirim ben biraz abarttim canim yaklasik 2lt kadar icmisimdir oyuzden cok zorlamdim transfer ani. Biraz aci oluyo tabi oyle hafif bi islem degilmis onu anladim yada bende oyle oldu bilemiyorm ama cok sukur gecti.

Sanirim ben biraz abarttim canim yaklasik 2lt kadar icmisimdir oyuzden cok zorlamdim transfer ani. Biraz aci oluyo tabi oyle hafif bi islem degilmis onu anladim yada bende oyle oldu bilemiyorm ama cok sukur gecti.
Ben bugun sordum hiç hissetmiyceksin bile dediler hastalar aa bitti mi diyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…