2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Benim olmadı ne yazık ki 0.240 değerim çok kötü oldum Ağlamak tan en zoru da oglum çok heveslenmjsti çok dikkat ediyordu bana ((((
Senin bir tane varmis bak bende az önce negstifi yedim ilk denememdi olmadiji. Adet olunca gel dedi sil baştan bi daha baslicaz artık. Gerçekten insanı çok hırpalayan bi süreç benim de içim çıktı aglamaktan

Senin bir tane varmis bak bende az önce negstifi yedim ilk denememdi olmadiji. Adet olunca gel dedi sil baştan bi daha baslicaz artık. Gerçekten insanı çok hırpalayan bi süreç benim de içim çıktı aglamaktan
Canım sin yaa inan okadar dua ettim ki bize çok zor süreç iğneler yumurta toplama olgunlaşma transfer sonrasi yatma bunaldim ben bidaha nezaman yaparım bilmem. En zoru oğluma anlatmak onun sebebiyle denemistik olmadı. Rabbim olmayanlara ikizler versin inşallah. Rabbim seni de bizleri de herkesi de güldürsün canım benim

Heidi,elfst kızlar çok üzüldüm inşallah yeni denemenizde pozitif i gorursunuz.Allah tez zamanda kavursun yavrularınıza

Kızlar benim de bugün yumurta toplama işlemim oldu 9 yumurta alınmış yarın durum belli olacak artık. Bir poşet dolusu ilacım var kullanmaya başladım öncesinde kullandığım iğneler de cabası hepimiz aynı durumdayız Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın. Hamile olan arkadaşları da ayrıca tebrik ederim. Allah bizlere de en kısa zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli bebişler nasip etsin inşallah

Tuanam21 Tebrikler canım, sağlıkla devam etsin.
Negatif alan arkadaşlar hiic üzülmeyin. Zor bir yoldayiz manevi gücümüz hiç bir zaman olmuyor nerdeyse. Maddi imkan varsa toparlanip pes etmeden yine başlayın canlarım

Benim olmadı ne yazık ki 0.240 değerim çok kötü oldum Ağlamak tan en zoru da oglum çok heveslenmjsti çok dikkat ediyordu bana ((((

canımm çok üzüldümm senin adınaa yaa gerçekten içim gitti bir kere dahaa rabbim eşlerimize sana oğluna sağlık versinn çok şükür bir kuzunn varr. Rabbim sana annelik duygusunu nasip etmiş. İnş 2.ciside olur inş. İnsan herşeye alışıyor canım kendini salmaa nekadar uğraş veriliyor en iyi sen biliyorsun yanındaki kuzun etkilenirr sana ihtiyacı varr oğlunun çokk geçmiş olsun tekrarrr

Canim cok uzuldum ama bak dusun oglun var biz bitane olsun diye nasil ugrasiyoruz bizi gozunun onune al cok sukur oglun tek tesellin ne mutlu bi oglun var

Canim cok uzuldum ama bak dusun oglun var biz bitane olsun diye nasil ugrasiyoruz bizi gozunun onune al cok sukur oglun tek tesellin ne mutlu bi oglun var
Elhamdulillah cnm çok sukur ne demek onun cani sagolunn tek isteği bi kardeşi olsun olmadı kuzum öğrenince çok üzülecek hemen soyleyememki
Rabbim sizlere ikiz versin cnm inşallah

Elhamdulillah cnm çok sukur ne demek onun cani sagolunn tek isteği bi kardeşi olsun olmadı kuzum öğrenince çok üzülecek hemen soyleyememki
Rabbim sizlere ikiz versin cnm inşallah
Valla tüylerim diken diken oldu simdi senin haberini okuyunca Sabirlar diliyorum arkadasim, Allahim yardimcin olsun. Insaallah ogluna istedigi kardesi versin hayırlısıyla Amin

Offf üzüldüm çok Can'ım en azından bir oğlun var ona uzun ömür versin rabbim inşallah perşembe benim sonuç ama yarın yapıcam zaten olumsuz olacağı aşikar umudum hiç yok bende 0 ları görücem sanırsam hazırladım şimdiden kendimi acını paylaşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…