2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canım bunla ilgisi yoktur diye düşünüyorum benim eşiminde spermi yok denecek kadar az olanlarda hateketsiz dr um bana dediki 1 tane bile bulsak yetecek yani geve boşalsa bile sabaha bulunmuştur bikaç tane bile olsa yetmiştir

Benim eşimin Sperm sayısı 5 tanedir çok şükür bende hamileyim arkadasim

Kizlar maalesef ben negatif sonuc aldim .
Kesinlikle Atasehir memorial Bilgi Gokcana gitmeyin .

Üzülme canım hayırlısıyla alırsın bebeğini kucağına. Memorial Ataşehir güzel hastane ben de Şişli'de hamile kaldım şimdi kızıp küsüp tedavini yarıda bırakma. Ne kadar iyi, ilgili ve tüp bebek konusunda bilgili bir hastane olduğunu sen de görmüşsündür.

Kızlar opudan sonra antibiyotik kullandınız mı?monodoks yazdı bana sabah aksam
Ama kac gun kullancamı sormadım

Sagol canım
Ayy masallah bende yarın haber alsam rahatlıycam
Aklım hep orda valla

Ayy masallah bende yarın haber alsam rahatlıycam
sabah 11de aradılar beni opuda 9.30 yapılmıştı.Olur gider mis gibi döllenir bölünürler Allahım inşallah.Kız valla ben hala bu sürece kanalize olamadım.Aşılama niyetinden birden tüpe geçince hala naptığımızn farkında değiliz karı koca.Yani nebilim öylesine bişeyler oluyor ama ben sanki süreci dışardan izliyorumGaliba tüpe hazır değilmişim kafam basmadı

Sagol canim. Sasirtici bir sekilde heyecanli degilim sadece icimde merak var olacak mi olmayacak mi diye. Dr a bile sordum valla. Ne diyosunuz olur mu diye

Bence histereskopiyi yaptırmak en güzeli canım.ikinci de tutturma şansını artırmak daha mantıklı gibi geldi bana. Tabi hoca en iyisini bilir.
Soyle birseyde var hsg filmi cektirdim laporoskobi oldum bunlarda rahimle alakali ters birsey cikmadiki histeroskobinin farkin ne hsg filminde rahimde sikinti varsa goZukmez mi

Canim bende onu kullandim tamamini kullaniyosun bitane kadar.

Sagol canım ay hepsini bitiremem ben antibiyotik fobim var illa yarım bırakcam
5 gün kullanmıştım ben Transfere kadar canım.
Bende 4-5 gun kullanim o zaman tesekkur ederim
Ay kızlar iyiki varsınız birbirimize yoldaş olduk

Ben hazır olmama ragmen dışardan izliyor gibiyim neden boyle hissediyorum çözemedim..hala bu aşamada olmam inandırıcı gelmiyor

Kizlar ben bugun catlatma ignemi vurulacagim. Beni neler bekliyo merakliyim. Allah hepimize gonlumuzdeki butun guzellikleri versin insallah
Hayırlı olsun
Ben bugun opudan once hemşireye dedimki benim kasık agrım falan yok normal mi normal dedi olmak zorunda degil
Ben zannediyorumki catlamaya yakın dehset bi agrım olcak
Opuda cok kolay vay be teknoloji epey ilerlemiş dedim kendi kendime

Ben de adetimi bekliyorum hala ne gelen var ne giden.. Hiç bir belirtide yok.. Bi kaç gündür çok kötü sol kasık ağrım var.. Ağrıdan bacağımı sürücem nerdeyse.. Kistten çok korkuyorum... Soğan kürü hiç yapmadım ama denesem mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…