2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ca
Canm suyu sade tukrtmoycekmsz doktor sade içme dedi. Iyi değilmiş ben de 3 litre sade şu iciyordm. Suya biraz limon greyfurt gibi şeyler sıkıp tatlandirip icecekmsz bi de şekerli su soda ayran gibi

Pozitif sonuç alan arkadaşlar tebrikler.. Rabbim tamamına erdirsin İnşaAllah..Olmayanlar da üzülmesin zamanı değil demek ki... Ayyyy kıskanıyorum sizi yaaaaa ne güzell pozitif sonuçlar alıyorsunuz.. Darısı bizlerin başına olsun..

Canlarım, gaziliii kızlar ben geldim
14 tane yumoşum toplanmış teyzeleri masallah
Şuan eve gidiyorum hiç agrım yok şükür
Op 10 dk surdu uyandıgımda odamdaydım
İlk adet olcak gibi hafif agrım oldu agrı kesici vurdular gecti
Yarın arıycaklarmış

Agzın bal damlıyor sagol canım benim.. doktor 2 gün sonra test yap dedi bana sen neden 3gün sonra yaptn cnm bende mi öyle yapmalym acaba
Yok canım benim asıl test günüm pazartesi idi. Ben dayanamayıp cuma yapmıştım kanı başka yerde. Sonra pazartesi gidip merkezde asıl test günümde de verms oldu. O yüzden üç gün ara oldu. Normalde günışığı yapılıyor

Ben de dayanamdm normal test günümden 4gün once yaptım yarın yine yaptıracagım insallah artar☝☝

Canim seninle ayniyiz benim sol tarafta 10.5-8.5-8.5

Ayy super yaa şu hamile haberlerini aliyorum ya sanki ben hamileyim o kadar seviniyorum ki hamisler tek tek hepinizi kutluyorum
Ewt ayniyiz cnm benim sol da bir tane tek var büyümüş sağda 3 4 tane vardı iğneler e devam sen ne yaptın

Merhaba Tatlım, nerelerdesin ya özledik... Valla test icin gün sayıyorum ben, kısmet olursa 26 Agustos'ta yaptırıyorum. Sen neler yapıyorsun ? Basladın mi yeni bir tedaviye canım

Canımsınn saol kuzum yok bir süree doktorlarla görüşmeme kararı aldıkk biz Bize 1 yıl kadar bir müdahale yapılmaz dendiği için en azındann ben bir 6 ay bekleyeyimde onları kırmıyom diyorum saolsunlar kendileri bir vitamin ilaç hiçbirşey vermediler. Bende araştıra araştıra bir arkadaşında tavsiyesiyle proxeed plus a başlattım eşimi vitamin birde bir kaç kür araştırdım önceden hiçbirşey yapmamıştım korkumdan ama şimdi çok yormadan denicem inşş biraz daha toparladık bizdee şükürr aklım sizdee inşş hayırlı haberlerinizi alırızz yaaa kendini nasıl hissediyorsunn pekii az kalmış canım dayann heidi1017 kalbim seninlee kuzumm inşş rabbim gönlüne göre sana hayırlı sağlıklıı bir bebiş nasip etsinn gelsinn hiçbirimizee eksikliğini yaşatmasınn inşşş

Canım cok sevindim tebrik ederim Saglıcakla kucagına almayı nasip etsin Rabbim
Darısı basımıza dua et canım

En iyisini yapmıssın kuzum... Iyice dinlen hem vucut olarak hem de manevi olarak. Gerci sen yeterince güclüsün ama daha yüksek motivasyonla bu sefer olacak insaallah.. Dogal Kürler iyi oluyor, mutlaka yapmanızı tavsiye ederim. Benim esim de bir ara kullanmısti.. fayda gördük baya.
Inan test günü güzel haberlerle dönmeyi öyle cok istiyorum ki, o gün ayaklarim yere basar mı bilmem
Bugune kadar pek bir agrim yoktu ama sabahtan beri sık aralıklarla karın agrısı cekiyorum...Ve halsizlik var, artık kısmet ne diyelim

Hosgeldin güzel anne adayı Hadi bakalim opu'yu atlattin canım, insaallah transferinden sonra da mutlu haberler verirsin bize

gaziliii yumoşlar ne durumda canım?

Canim sag da 9-9.5 arasi 3 tane saydi solda da 10.5-8.5-8.5-7 li bisiler saydi hepsi aklimda kalmadi ama 10 a yakin saydi digerleride arkadan geliyo dedi anlicagin bayagi bi yumurta simdi bugun 4. Gonalf i olicam ayni doz sonra persembe cuma gonalf+cetrodite olcam cumartesi sabaha kadar cumartesi sabah semra hanima kontrol verdiler

Senin adina da sevindim canim 14 yumurta tam istenilen ne az ne cok..
Hadi gecmis oldun diyelim..

Ayy cuma sabah kiz randevu gununu de sasirdim

Benim olmadı ne yazık ki 0.240 değerim çok kötü oldum Ağlamak tan en zoru da oglum çok heveslenmjsti çok dikkat ediyordu bana ((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…