2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kan verecek arkadaşlar ins pozitif çıkar sonuçlar bense kontrolden geldim iğneler e devam bakalım ne olacak rabbim sen hakkımizda hayırlı olanı nasip eyle ins

Canim seninle ayniyiz benim sol tarafta 10.5-8.5-8.5
Hamileyiiiiiiimmmmmmmmm Allahim sukurler olsun:halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::KK11:

Ayy super yaa şu hamile haberlerini aliyorum ya sanki ben hamileyim o kadar seviniyorum ki hamisler tek tek hepinizi kutluyorum

Benim bugün test günümdü 12.gün. Sonucumuz 27. Değerimiz düşük ancak doktorumuz ilaçlara devam gebelik oluşmuş dedi. 2 gün sonra tekrar testimiz var. Dualarım diğer arkadaşlarla beraber inşallah hepiniz çok daha yüksek sonuçlarla pozitifleri görürsünüz kızlar. Sizce bu sonuçlar çok mu düşük
Hayırlı olsun artar inşallah

Canim bana oyle bir test yapmadilar yaptirayim ben olmazsa ne diye geciyor ben bursadayim tüp bebek merkezi istsnbulda o yuzden burda bor doktora gittim oda ultrasyonda bakti canim ohsa olmissun dedi balon gibi sismis hep o yumurta toplanan keselerin ici birde ayreten sivi birikmesi varmis yatirmam lazim dedi ama geceligi 300lira belki bir hafta surer dedi simid onu karsiyalamam diye kabul etmedim suya dayandim suan o test neyse yaptirayim canim bende. Et suyunu nasil iciyorsun canim corba seklinde mi yoksa direk kaynatip suyunu mu iciyorsun
Canm istersen varsa kullaniyorsan telini özel yaz ordan daha rahat haberlesrz. Sürekli giremiyorum ben bu
Canim bana oyle bir test yapmadilar yaptirayim ben olmazsa ne diye geciyor ben bursadayim tüp bebek merkezi istsnbulda o yuzden burda bor doktora gittim oda ultrasyonda bakti canim ohsa olmissun dedi balon gibi sismis hep o yumurta toplanan keselerin ici birde ayreten sivi birikmesi varmis yatirmam lazim dedi ama geceligi 300lira belki bir hafta surer dedi simid onu karsiyalamam diye kabul etmedim suya dayandim suan o test neyse yaptirayim canim bende. Et suyunu nasil iciyorsun canim corba seklinde mi yoksa direk kaynatip suyunu mu iciyorsun
Canm ben şimdi hastanedeyim serum taktilar senin içn sakıncası yoksa istersen özelden telini yaz vatsap kullanıyorsan ordan görüşelim daha rahat haherlesrz. Ben gazla giremiyorum buraya. Eti haşlayıp suyuyla beraber içine biraz limon sıkıyor m içiyorum

X