2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

slm bende bgurgan klinikteydim b
Anladım arkadaşım
Teşekkür ediyorum
sizinki hangisi?

Kızlar bendede bi heyecan var ki anlatamam. Icimden bi ses oldu bu iş hic uzme kendini diyo. En başından beri çok umutluyum. Hayır olsun inşallah
İste onun aynisindan bendede var en basindan beri umutluyum ogrenmeme Allahin izniyle saatler kaldi bu gece uyku haram bana senin sonuc ne zaman?

Cok stres ve heyecanlı cuma günü transfer oldum bugün 4. Gün bitmek üzere ben bugün dayanamayıp test yaptım çift çizgi silik çıktı ama gecen ay düşük yaşamıştım acaba beta hcg sıfırlanmadımı emin olamadım yoksa test yapmak için çok erken

İste onun aynisindan bendede var en basindan beri umutluyum ogrenmeme Allahin izniyle saatler kaldi bu gece uyku haram bana senin sonuc ne zaman?
Hic kaybetmedin dmi heycanini? Insallah bende kaybetmem. sabah uyanir uyanmaz ilk buraya bakiyorum hemencik yazın buraya merakta birakmayin

Hic kaybetmedin dmi heycanini? Insallah bende kaybetmem. sabah uyanir uyanmaz ilk buraya bakiyorum hemencik yazın buraya merakta birakmayin
Yalan yok arada cook karamsarliga dusup agladim ama icimdeki o ses hic susmadi ama bilmiyorum valla yarin ogrenicem cok sukur artik olumlu olumsuz olumsuzsa tekrar sansimizi deniycez pes etmek yok

Benim de yarın 10.günüm dayanamicam bende yarin test yaptıracagim hadi birbirimize dua edelim

"Rabbi hebli minessalihin."

Kimler yarın test yaptıracak ???
Transfer sayılıyormu ki 1 gün olarak ayyy hadi inşallah hayırlı haberler yarın çok olucak rabbimin izniyle gel perşembe gel varmı belirtiler sizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…