2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bugün benim de iki marka ile tek ama yarin kan vericem cnm kan testini yazarsan çok sevinirim bana bur umut olursun sabah ılk idrarla yaptın dimi testi
Canım inşallah senin sonucun iyi olur benim maalesef negatif doktorumda görüştüm ilaçları ve iğneleri kestik sadece progeston kullan dedi 2 gün sonra tekrarla dedi ama benim hiç umudum yok çünkü 0.65 çıktı

Hayirli olsun cnm bende bugün 3 iğnem ı vuracam ins gonal f 225 benimde iğnenin içindeki siyah çizgiden ilk ini mi baz aldın yoksa ikincisini mi cnm ben sanki yanlış vurdum gibime geliyor
Ay bilmiyorum canim hastanede vurdular ama hic o vizgi bu cizgi demediler siringani 225 e getircen okadar

Canim ne diyim valla diyecek bisey kalmiyo bu durumda.. Hepimiz icin hayirlisini diliyorum

InsaAllahhh canim belirti transferden beri hic gecmedi agrilarin karin bel kasik her yerim agriyo yani karnin davul gibi 3 4 aylik hamile gibiyim gaz sende ne var ne yok he bide su gibi akintim oluyo ama vajinal jele bagliyorum
Bende kasık batması sağ kasık özellikle yorulunca bide adetim gelicek gibi sanki hissediyorum bel Ağrı'sı akıntıyı pek anlamıyorum jellerden herhalde gaz var benimde şiş karnım nefes darlığı göğüslerde acıyor şiştiler sütyen giyince acısı çoğalıyor kalp çarpıntısı uyku düzensizliği yorgunluk var alt karın değil şiş göbek şiş baya içimden bi ses diyorki sen hamilesin hissiyatım tabi kendim umutlu değilim ama sende var bebiş

Diyorum ya turkiye cok farkli gercekten.. sabah bi basliyo insanlar aksama kadar yok cocuk hastalandi..yok cocugun mezuniyeti var..yok bilmem nee ama kadinlar bunu yapan cunku bence baska ovunecek seyleri yok.. ben cocuk sahibi olamazsam memuriyeti birakicam üniversitede devam ederim cunku gercekten yildirdilar ya.. ben esimle konsere giderim tatile gideriz cok sukur esimin arkadaslarinin henuz cocuklari yok aksamlari takiliriz bende onlara bunlari anlatiyorum o zman da esimle beni kiskaniyolar ayy bi tuhaf bu kadinlar

Hcg arttiriyo ya benim de aklima geldi olabilirsin burda bi arkadas daha oyleydi yanlis hatirlamiyosam

Hcg arttiriyo ya benim de aklima geldi olabilirsin burda bi arkadas daha oyleydi yanlis hatirlamiyosam
Vallahi en umutsuz kendimim ama belli olmuyo İşte bu işler bide gariptir yazsammı bilemedim 3 deneme olunca umutsuzluk yaşanıyor benim tutuyorda devamı olmuyor maalesef bu sefer olur inşallah

Ayy siz benden önce öğreneceksiniz ne güzel dün değil eveli gün idrar testi yaptım bidahada yapmadım çıktı çizgi ama şaibeli tabi belirtiler yaşıyormusun
Yani progestan da kullandığım için onun etkisi mi yoksa gerçekten hamilelikten mi bilmiyorum ama göğüslerim şiş hiç böyle şiş olmamıştı damarlanma var. bir de akıntı tabi ama dediğim gibi progestan etkisi midir bilmiyorum, inşallah bebiştendir

Benim de yarın büyük ihtimal koca bir negatif çıkacak allah bize tekrar tekrar deneme gücü kuvveti versin cnm

InsaAllah ikimizdede herkesde de vardir herkes hamile kalsinnnnn senin kacinci gun embriyosu ilk denemenmi canim

Benim de yarın büyük ihtimal koca bir negatif çıkacak allah bize tekrar tekrar deneme gücü kuvveti versin cnm
Düşükmüş baya geçen denemede 9 gün 9 bhcg çıkmıştı sonra 32 felan 54 oldu hep düzensizdi ilaçları bıraktım düşük yaptım ki küçük et parçasıyla beyaza yakın renkti geldi peçeteye tuttu ama gelişmedi o daha kötü birinci bhcg 15 binlere çıktı kese var Bebek yok delirmiştik dr dr gezdik sonuç bebiş yok kese büyüyordu ve kürtaj yani hiç tutmaması daha iyi bunları yaşamak daha beter hep bi umut hayırlısı olsun varsa durumun hiç bekleme tekrar dene derim rabbim inşallah bizim gibi bebiş severlerin kucaklarını bolbol doldursun bebişlerle

InsaAllah ikimizdede herkesde de vardir herkes hamile kalsinnnnn senin kacinci gun embriyosu ilk denemenmi canim
Yok benim 3 denemem dondurşmuş 1 kalite 2 adet yerleşti embriyo 1 denemem boş gebeş oldum bhcg 15 binlerdeydi kese var Bebek yok delirmiştim resmen kese büyüyor Bebek yok şaka gibiydi gezmediğim dr kalmadı sonuç kürtaj 2 deneme tuttu gelişmedi düşük şimdi bu bakalım ne serüven olucak 3 gün embriyo su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…