2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Yok benim 3 denemem dondurşmuş 1 kalite 2 adet yerleşti embriyo 1 denemem boş gebeş oldum bhcg 15 binlerdeydi kese var Bebek yok delirmiştim resmen kese büyüyor Bebek yok şaka gibiydi gezmediğim dr kalmadı sonuç kürtaj 2 deneme tuttu gelişmedi düşük şimdi bu bakalım ne serüven olucak 3 gün embriyo su
Anladım Can'ım ne zor bi süreç yaşamışsın :KK43: Allah bu sefer yüzünü güldürsün inş benim de 2 embriyo 5. Gün ilk deneme bakalım saatleri sayıyorum bi yandaşdan kasık Ağrı'm bel Ağrı'm var öyle hayırlı inş

Merhaba kızlar yaşım 40 ikinci tüp bebek tedavisi Ankara Gürgan klinik ağustosun üçünden beri sizleri her an takip ediyorum ikinci yumurta toplama tedavim o gün başladı bi tane dondurulmuşum vardı geçen cuma günüde ikinci yumurta toplama opu olmuştum bugünde iki embriyomu transfer edildi şimdi evime geldim
transfere kadar sabırla bekledim simarik83 simarik83 benide eklermisin listeye inşallah rabbim hepimize Mutlu haberlere kavuşturur
Sabırla oniki günü bekleyelim birbirimize destek olalım kızlar

Merhaba kızlar yaşım 40 ikinci tüp bebek tedavisi Ankara Gürgan klinik ağustosun üçünden beri sizleri her an takip ediyorum ikinci yumurta toplama tedavim o gün başladı bi tane dondurulmuşum vardı geçen cuma günüde ikinci yumurta toplama opu olmuştum bugünde iki embriyomu transfer edildi şimdi evime geldim
transfere kadar sabırla bekledim simarik83 simarik83 benide eklermisin listeye inşallah rabbim hepimize Mutlu haberlere kavuşturur
Sabırla oniki günü bekleyelim birbirimize destek olalım kızlar
Hayırlı olsun bende 38 yasındayım hiç dert etme Rabbim bizede nasip edecek transferlerimiz tmm bilimsel kısmımız okey şimdi sıra duada

Kizlar merabalar.bugun ikinci seruvenime baslamis bulunmaktayim.basindan burayi okurken sizinle hop oturup hop kalktim valla.hamile arkadaslar rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin.sonuc bekleyenler insanllah yuzunuz guler.bizlerede rabbim ikinci cizgiyi goremeyi nasip etsin insallah ben cuma adet oldum.bugun gonalf 300 le basladik ve femara diye bi hap.cuma tekrar kontrole gidicem.bende yumurta rezerv azligi var.hic hamile kalamadim simdiye kadar.ama bu sefer doz bana cok yuksek gibi geldi.ilkinde hep 175..le devam etmistik.cuma kontrolum var.femarayi kullanan varmi hic aranizda

Benimde test günüm yarın. Bugün idrar da negatif. İki gündür çok Ağrı'm var karnım belim sırtım. Sabah ola hayrola bakalım
Yarın baya sonuç gelicek demekki idrar a takma kafanı hiç çünkü asla gösterge değil bi arkadaşımın 1 di sonucu bhcg idrarda pozitif çıktı hep düşün yani aldığımız hormonlar zaten etkiliyor idrarıda bence

Merhaba kızlar bugun transferim gerceklesti 2 tane A kalite dendi 12 sonra tahlılım var suan bıle cok heyecanlıyım banada dua edın Allah isteyen herkesin kucagını boş bırakmasınn
Hayırlısı oldun benim perşembe ama zor duruyorum daha 12 gün var Allah kolaylık versin hepimizin kucaklarını rabbim bebişlerle doldursun

X