2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Arkadaşlar merhaba, beni de taransferimin 7. Günü .hepimizde aynı endişe, heyecan ve korku var sanırım. Allah hepimize nasip etsin sağlıkla ...

Beta sofirlanmasaydi transfer olmazdı ki canım. Erken gebelik testi sonuç verir bugünlerde. Ama benim ikinci tedavimde test gününe kadar siliklesti. Çoook moral bozuyor

Canim bugun yattim doktorum 3 gün yat dedi sonra nornal hayatina geri donebilirsin dedi
Selam öncelikle hayırlı olsun 3 gün yat ancak günlük ihtiyaçlarını karşıla yatalak gibi yatıp stres yapma ve kendini dinleme ! Zaten hareket daha iyi geliyomuş bebrk için yatıp hiç kıpırdamamak saglıklı değil diyorlar ben forumlards okudugum kabak crkirdeği ve ananas yiyorum suyuda olurmuş tutunmasıma yardımcı oluyormus

Benim doktorum günlük yaşantna devam et sadecd kendini kolla dedi

Çok sağol canım. Evet dün icmistim et haşlama iyi gelmişti. Bu gün icmedim yine sistim ya uff çok korkuyorum inşallah bebise zararı olmaz . Gebelikte 2 3 hafta surerms ohss. Sen başka neler yaptın canım. Evde mi hastanede mi yattın

Aparatı iyice it içeri canım. Bi kısmı topal topal dökülüyor. Ben 20 günü geckin kullanıyorum artık ilaç gelmez oldu içerde birikti sanırım . Geçen hafta kahve siyah geldi normalms doktor dedi. Enduselenme bi kısmı geri çıkıyor. Ama 15 dk ka yuruyeceksin evin içinde. Bazı arkadaşlar yatilacak demiş yatma sakin. 15 dk yürüyüş yapınca içeri doğru emilim saglanacak

Ah canım yaa geçmiş olsun bitanem. Üzülme ilk an ben de panik olmuştum . Canım değerin kaç çıktı test kağıdını atsana. Benim bi değer vardı o eğer 40 ve üstü çıksa idi yatiracakti 34 çıktı sınırda. Evde çok hareket etmeden yatacaksn. Yarım litre ayran 3 litre su meyve suyu çorba hepsini yapıyorum. Bi de et haşlama canım suyuyla iç çok fayda etti inan bir günde sisligim hafifledi. Ama dün akşam icmedim bork yemstim yine sistim idrar azaldı . Kaburgalarm batiyirdu. Gece idrar tekrar söktu şimdi daha iyiyim. Yemeği sakin çok yeme şişırıyor canım. Haber ver bana çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…