2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Sonuç 15 kızlar burdan sağlıklı gevibeliğe zor döner.Allah yardımcımız olsun
Gözün aydın canım. Hayırlı olsun neden öyle diyorsun. Merkezdeki hemşire bana demişti ki sonucu 7 çıkıp katlanan ve sağlıklı gebelik yaşayan bile varmış düşün seninki onun iki katı. Lütfen umutsuzlsnma sen suan hamilesn inşallah değerin katlanarak devam eder

Gördümmm gördümmm ikinci bir çizgi gördümmm

Canim hadi ya hic bu ihtimal aklima gelmedi bana oyle bir test de yapilmadi ki ben de bi yarin gideyim madem zaten cok sayida yumurta toplaninca ohss oluyormus benimde 20 tane toplanmisti olabilir belki cunku simdiden yerimden zor kalkoyorum karnim cok sis

Kızlar dün 5.iğneyi oldum kontrole gittik baya bi yumurta oluşmuş tam sayı söylemedi doktor ama yumurta toplama işleminden sonra ohss olma durumu var dedi. Çünkü pko rahatsızlığı var ben de ;( siz ohss olmamak için ne gibi önlemler aldınız?

Geçmiş olsun tatlım.. Kendine dikkat et..

Canim benim de ohss riskim var cok da korkuyorum ama beni doktorun en dusukle baslatti gonalf 112.5 baska bi onlem soylemedi

Transfer gununu saymazsak bugun 6.gunum arkadaslar bugun bi acayibim yemek yedigim halde bi halsizlik çöktü elim ayagim titriyo bi bulanti oldu ogurtu seklinde durdu korkuyorun bayilcam die normal mi acaba

9 gün iğne 11. Gün opu
Salı gunu canım cok heyecanlıyım bu sabah agrım oldu artık yumoşlar isyanda
Eylülde de beraberiz transfer heyecanını da birlikte yasayacagız

Ay canim iyi az igne olmusun benim ohss riski oldugu icin dusuk doz baslatti bakalim.. sali ya da bisi kalmamis..
Kac tane yumoşun oldu peki caplarini falan soyledi mi

Transfer gununu saymazsak bugun 6.gunum arkadaslar bugun bi acayibim yemek yedigim halde bi halsizlik çöktü elim ayagim titriyo bi bulanti oldu ogurtu seklinde durdu korkuyorun bayilcam die normal mi acaba

Ya bu sekilde buraya cok yazan oldu canim hamile ciktilar yanlis hatirlamiyosam.. ama halsizlik el ayak titremesi ilac yan etkisi olabilir mi
Tecrubeli arkadaslar yazar sana

Ay canim iyi az igne olmusun benim ohss riski oldugu icin dusuk doz baslatti bakalim.. sali ya da bisi kalmamis..
Kac tane yumoşun oldu peki caplarini falan soyledi mi
10 dan Fazlaymış canım dün 15-20 arasındaydı.çaplarını tek tek asistana yazdırıyo.Cok guzel dedi drum.benimde karsımda ekran var gördüm hepsini cok ilginç bi duygu

Canim ilacin etkisi olabilir bende ilk denememde trasferin ikinci gününden sonra bulantı ishal baş dönmesi yaptı kasiklarimda batmalar oldu ,hamilelik brlirtileri ile cok benzer oluyor..ama benim tutmadi malesef..ıkınci denememde estorfem o sekilde etkilemedi ama gene tutmadi..bu 3 . Denemem olacak iğne asamasindayım..yani belirtiler hiçbirsey ifade etmiyor bence hiçbir belirti olmayıp hamile olanlar var butun belirtileri görüp tutmayanlar var ..inşallah seninkiler hamilelik belirtisidir ilacin yan etkisi olabilird.. Doktorada daniştıysan korkma canim tehlikeli bişi olsa bıraktırırlar bence

Su iciyorum aniden olunca korktum suan gecti aniden oldu beraberinde su gibi akıntı gelmeye basladi korktuk baya ins iyiye isarettir

10 dan Fazlaymış canım dün 15-20 arasındaydı.çaplarını tek tek asistana yazdırıyo.Cok guzel dedi drum.benimde karsımda ekran var gördüm hepsini cok ilginç bi duygu

Aa cok iyi ya ohss olmazsin gibi geldi.. bana doktorum 15-20 tane toplanir dedi bana cok geldi ya

Sanirim yumurta toplandiktan sonra ohss olup olmicagimiz anlasiliyo arkadaslarin yazdiklarindan ben oyle anladim

Y yenibidunya canim bizi bilgilendirir misin ohss olmussun cok cok gecmis olsun..
Peki kac yumurta toplandi senden..
Doktorun 1 ay transferi ertelemedi mi

Aa cok iyi ya ohss olmazsin gibi geldi.. bana doktorum 15-20 tane toplanir dedi bana cok geldi ya

Sanirim yumurta toplandiktan sonra ohss olup olmicagimiz anlasiliyo arkadaslarin yazdiklarindan ben oyle anladim
Ben sordum ohss riskim var mı diye drum tam bir özgüvenle benim hastalarım ohss olmaz dedi sanırım bunu engellemek için transfer i sonraki ay yapıyorlar bende kızların yazdıklarından bunu anladım

Ben sordum ohss riskim var mı diye drum tam bir özgüvenle benim hastalarım ohss olmaz dedi sanırım bunu engellemek için transfer i sonraki ay yapıyorlar bende kızların yazdıklarından bunu anladım

Bende yuksek ihtimal 1 ay sonra transfer olcam aman ohss cok zor gercekten doktor anlatirken esim bile dondu kaldi..
Varsin dondurulmus olsun ne yapalim doktor taze gibi olmaz ama boyle de sonuc aldigimiz hastalarimiz var dedi

Canım benim de bugün 6. Günüm aynı şeyler bende de var. Hatta bi kaç gün önce daha kötüydüm. Mide bulantısı çok yoğundu iki gün bişey yiyip içemedim hastanede serum verildi. Bana ilaçların etkisi gibi geliyor inşallah tedavilerimiz olumlu sonuçlanır çektiğimiz sıkıntılara değer. Allah tüm isteyenlere hayırlısıyla nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…