2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

gaziliii gaziliii kıs ben bugun son iğnemi vuruluyom cok mutluyum :halay:
Çok sıkılmıstım artık ya şu opuyuda atlattım mı tamamdır

Kızlar benim de 8. Günden beri test yapıyorum bugün baya belirginleşti ama resimde çıkmıyor pek o yüzden atmiyirum 10. Günüm bugün yarın sabah farkli bir markayla deneyecem salı test günüm insan hep şüpheden kalıyor ya

Kızlar günaydın dondurulmus 3.gün embriyosu 8 hücreli 2 embriyo yerleştirildi bugün transferden sonraki 10.günüm sabah 2-3 saatlik idrar sıkısıklıgı ile test böyle cıktı sanki hayalet bir cizgi var ne dersiniz? Ümitlensem mi doktor 15.gün test dedi?
Var canım inşallah katlanarak devam eder
Stres yapma

Buda benim ki ancak bu kadar çıkıyor resimde

Eklentiler

• IMAG1118.jpg
    IMAG1118.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 74
  • IMAG1116.jpg
    IMAG1116.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 72
Valla yüreğim ağzımda korka korka bekliyorum saliyi şen dondurulmuş olduğu için mi 15. Gün ysptiriyorsin kan testini bana 12. Gün dediler salı yaptircam.

Test tarihine bisi kalmamis canim hadi inşallah pozitifi :)
gorursun belirtin var mi peki

Estağfurullah canım
Baktım oyle birsey yazmıyor
İnofolic,
Pkos
Yuksek insulin direnci
Diyabet baslangıcı
Kontrollu over hiperstimilasyonu
Durumlarında azalmıs myo inozitole baglı gereksinimleri karsılamaya destek olur yazıyor
Birlesimi kısmında
Myo inozitol folikasit bulunur yazıyor

Anladim canimcim cok teşkür ettim :KK66:

Hadi ya anacim sen bitirdin ben daha yeni basladim :KK24: sen simdi 10 gun mu igne vuruldun
Ayy sen boyle yazinca cok sevindim ya opu ne zaman canim :KK71::KK71::KK71:
9 gün iğne 11. Gün opu
Salı gunu canım cok heyecanlıyım bu sabah agrım oldu artık yumoşlar isyanda :-)
Eylülde de beraberiz transfer heyecanını da birlikte yasayacagız

Valla yüreğim ağzımda korka korka bekliyorum saliyi şen dondurulmuş olduğu için mi 15. Gün ysptiriyorsin kan testini bana 12. Gün dediler salı yaptircam.
Benim ilk transferim cnm. Haziranda toplandı donduruldu benim doktorum topladıgı ay transfer yapmıyor,bir regl gecirilsin rahim dinlensin diyor. Ondan donduruyor. Hepte 15.gün bakın diyormus gec belli olabilir diye, ama 12 13.gün bakıp ogrenen de ck oluyormus

Ha bu arada benim transfer kontroller bayrama denk gelirse diye merkezi aradım sordum 4 gun tatil ama bu surede opu transfer varsa yapılıyor dedi içim rahatladı

Benimde bugün 10.günüm. Düne kadar pek belirtim yoktu ancak iki gündür adet Ağrılarım başladı. Negatif sonucu ne kadar geç öğrensem o kadar iyi diyerek test yapmadım. Bakalım salıyı bekleyeceğiz. Allah beklentilerimizi hayırlısı ile pozitife döndürsün.

Benimde bugün 10.günüm. Düne kadar pek belirtim yoktu ancak iki gündür adet Ağrılarım başladı. Negatif sonucu ne kadar geç öğrensem o kadar iyi diyerek test yapmadım. Bakalım salıyı bekleyeceğiz. Allah beklentilerimizi hayırlısı ile pozitife döndürsün.
Dünden beri benim de adet agrılarım basladı arkadasm.. kasıklarım da heran adet olacakmısım hissi var

Canim beni de o sislik mahvediyor daha bir aylik degil belki ama ilaclardan mi bilmiyorum alt karnim cok sis simit gibi oldu karnim kabizligim zaten ilac olmadan gecmiyor annem 3.ayda siser normalde senin niye erken sisti acaba diyor ama ben o ilaclardan mi acaba diyorum
Canim ya ben ohss olmuşum oyüzden şişmiş im :KK43: dün grip için eski kadın dogimcuma gittim bi muayene edeyim dedi. Kese için. Bi baktı dedi çok fazla serbest sıvı birikimi var dedi. Hem kan tahlili yapıldı. Yatış yapılması ve gözlem altında tutulması lazım dedi of öyle korktum ki panikle tup bebkmerkeze gittik malesef kendi doktoruna ulasamdm. Acil de pratisyen bi doktor muayene etti o çok fazla sıvı yok dedi. Hastaneye yapsan sıkılır sn burda dedi. Eve geldik. Fazla hareket etmiycekmsm sıvı da hareket ediyorediyorms ciğere bile şu toplayabilirms. Bol sıvı ve ayran içicrkmsm. Nefes darlığı ve idrarinda azalma olursa gel hmm yatiririm seni dedi. Oysa merkezde çarşamba günü ohss teslim normal cikmsti :KK43: sen de dikkat et canım. İdarirn az ise şişiyor san ihmal etme ultrason da gördüm ben o yumurta toplanan yerler şişmiş balon gibi içi şu dolu. :KK43:

Canim cigi var ama catlama ignesi kacinci gunu ? Onun etkisi degildir dimi
Yok iğnenin 15. Günü zaten dun ki testim daha,silikti iğne yoktur bunda. Belirti hiç bişey yok sadece rahime iğne batması gibi bisiler var aşırı sulu akıntı var ama bunlar hep oluyordu zaten

Canim cigi var ama catlama ignesi kacinci gunu ? Onun etkisi degildir dimi
Yok iğnenin 15. Günü zaten dun ki testim daha,silikti iğne yoktur bunda. Belirti hiç bişey yok sadece rahime iğne batması gibi bisiler var aşırı sulu akıntı var ama bunlar hep oluyordu zaten

X