2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar günaydın dondurulmus 3.gün embriyosu 8 hücreli 2 embriyo yerleştirildi bugün transferden sonraki 10.günüm sabah 2-3 saatlik idrar sıkısıklıgı ile test böyle cıktı sanki hayalet bir cizgi var ne dersiniz? Ümitlensem mi doktor 15.gün test dedi?

Eklentiler

• 20160821_103200.jpg
    20160821_103200.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 87
Kizlar buyuk bi olasilikla benimde transferim yumurta toplandiktan 1 ay sonra dondurulmuslardan olur ama sunu merak ettim dondurulmamis yumurta transferi nasil oldunuz yani opu olduktan ne kadar bi zaman sonra transferiniz oldu?
Merhaba canım.ben sohbete sonradan dahil oldum bana dondurulmuş transferi yapıldı.sorularını elimden geldiğince cevaplarm

Kızlar günaydın dondurulmus 3.gün embriyosu 8 hücreli 2 embriyo yerleştirildi bugün transferden sonraki 10.günüm sabah 2-3 saatlik idrar sıkısıklıgı ile test böyle cıktı sanki hayalet bir cizgi var ne dersiniz? Ümitlensem mi doktor 15.gün test dedi?

ben görüyorummm
tebriklerrr :KK45:

Evet çizgi var, ben de gördüm canım. Test gününe de daha 5 gün varsa, bence olmuştur bu iş inşallah:) :halay:

Günaydın kızlar. 9.gün değer. 51.7 çıkmıştı. 11.gun 93.3 çıktı doktor hayırlı olsun dedi fakat içimde kuşkuları var buradaki hamilesin değeri çok fazla benim biraz düşük gibi İnşallah bir sıkıntı olmaz. Yeni hamilelik haberini alanlar tebrik ediyorum Allahım tamamına erdirsin. Sonuç negatif olanlarda bol sabır diliyorum. Unutmayalım ki bizim şer gördüğümüzde hayır, hayır gördüğümüzde şer vardır. Rabbim hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip etsin bekleyen herkese.....
Canim senin esas değerin 93. Olan. O da gayet iyi. Tavsiyem 13. Gün bir daha. Hayırlı olsun bu arada :)

Çizgin baya belli hayalet falan da degil. Hadi hayirli olsun bal gibi hamilesin

Bu hayale8degil ki... Üçüncü güne daha ne istiyon annesi maşallah :) Tebrikler :)

ZehreNur ZehreNur canimcim seni rahatsiz ediyorum:olamaz: ama sen inofolik kullaniyorum yazmistin rica etsem prospektüsune bakar misin etken maddesi olarak metformin HCI
yaziyor mu
Estağfurullah canım
Baktım oyle birsey yazmıyor
İnofolic,
Pkos
Yuksek insulin direnci
Diyabet baslangıcı
Kontrollu over hiperstimilasyonu
Durumlarında azalmıs myo inozitole baglı gereksinimleri karsılamaya destek olur yazıyor
Birlesimi kısmında
Myo inozitol folikasit bulunur yazıyor

Benim dondurulnus değil ama 2 tane 8 hücreli 3. Gün emvriyisu 10.günüm blrenim de aynı böyle 8. Günden beri yeri belli belirsiz bugün aynı boyle

X