2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Oo çok iyimiş tatlım. Demek ki adetin öncesi sonrası fark etmiyor. Rahim kalınlığı baş rol. Rabbim hepimiz için hayirlisini versin tatlım. Ama yüzümüzü de guldursun :)
Aminmm canim hepimizin insallah cok az kaldi insallah hersey yolunda gider embriyolar saglikli cozulmez diye korkuyorum bende :)

Benimde doktorum bulent tiras ikinci denemem olacak ilki negatifti embriyolarim tutunmaya yetecek kadar kaliteli degilmis 10hucreli 8hucreliydi ama yeterli olmamis tutmaya sindi ikinci tedaviye basladim ptsi kontrolum var tekrardan bakalim gerci bu sefer pek hevesim yok tutacagina inancimda yok ama esim israri o yuzden deniyorum iste

ZehreNur ve kizlar simdi doktor gorusmesinden ciktik memorial sisli yucel bey..
Pco oldugum icin bana glifor verdi bunu gebeligin 9. Haftasina kadar kullanacakmisim tabi eger hamile kalirsam
Onun disinda dozum kan sonucuma gore netlik kazanacak ama doktor 112.5 falan dedi en dusukle baslicaz ohss riski var
Tuplerden biri digeride kivrimli dedi kivrimli olanda sivi olabilir ama laporoskopi yapmadan bilemeyiz falan dedi
Hsg cektirdigimde sivi birikimi falan cikmamisti dedim zaten olabilir diyorum dedi kivrimli dedi ay ne bilim kizlar falan filan ona taktim biraz
Tup bebek denicez tutunma olmazsa dusunuruz dedi..
Simdilik durum bu.. bi tek tek seferlik eş ile beraber kullanilacak antibiyotik verdi..
Ya glifor mide bulantisi yaparmis kullananlar yazarsa sevinirim kizlar

Canim insallah tutar diyelim.. bende yeni baslicam bakalim hucre sayisi kac olmali ki

Canım tüplere takılma boşver inşallah hersey yolunda gider
İğneye bugun mu baslıyorsun?
Glifor u bilmiyorum ben burada kullanan vardır muhakkak

Negatif sonuc alan arkadaslara üzülmeyin demek istiyorum ama elde degil
Ben bugun tedaviye baslicam ben bile tutunmazsa diye dusunuyorum doktor kafami karistirdi.. tuplerinizde sorun yoksa uzulmeyin kizlar denemeye devam

Canım tüplere takılma boşver inşallah hersey yolunda gider
İğneye bugun mu baslıyorsun?
Glifor u bilmiyorum ben burada kullanan vardır muhakkak

Kiz nasil takilmam moralim sifira dustu bi anda sivi oladabilir olmayadabilir dedi
Ben hsg mi sisli echmarda cektirdim ordaki doktor rapora hidrospelks mi ne iste sivi birikimi falan yazmadi ama bu doktorda hafif şiş sivi olabilir deyince off of
Glifor insulin direncini dusurmek icin dedi ama simdi size yazarken aklima geldi benim homa ir yani insulin direnci testim normal cikmisti amann off kafam 1 milyon oldu mide bulantisi en katlanamadigim sey

Canım druna guvenmekten baska caren yok benimde aklımda soru işaretleri oluyor ama dr ne derse o..
Yumurta geliştirici iğnelere ne zaman baslıyorsun bugun mu?

Varikosel topiğinde bi ark vardı tüplerinde sıvı oldugu için once tüplerini baglatıp sonra tüp tedavisine baslayacaktı..o şişliği nasıl gordu gaziliii ultrason da mı?
Önemli derecede olsaydı o ark gibi yaparlardı bence

Yok tatlım genelde bir şey olmuyo. Benim iki tedavimde dondurulmustu. 2 kaliteli yanına bir kötü koymuşlar kötüler bozuldu iyiler kaldı. Sen kalitesini biliyor musun?
Insallah bisey olmazlar en cok ondan korkuyorum 3tanesi 1.kalite 2 tanesi orta dediler canim bide sunu merak ediyorum cozuldukten hemen sonrami transfer ediyolar yoksa bekletiyolarmi bikac gun acaba

Insallah bisey olmazlar en cok ondan korkuyorum 3tanesi 1.kalite 2 tanesi orta dediler canim bide sunu merak ediyorum cozuldukten hemen sonrami transfer ediyolar yoksa bekletiyolarmi bikac gun acaba
Seninkilere bişi olmaz kuzum. Ona göre paketlemislerdir. Sabahtan çıkarıp ogleden sonraya kadar izliyorlar. Dondurulmuş transfer de ogleden sonra oluyo genelde o yüzden. Zaten deforme olursa yani tamamen bozulursa transfer hiç olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…