2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ilk tup bebekte transfer zamani konulacak embriyo sayisini nasil belirliyorsun

Benim 4 Tane embriyom vardı yaşım 25 olduğu için tek embriyo yapıldı doğurganlık için yaşımn erken olduğunu söyledi doktorum ikiz gebeliklerde sorun yasiyacagimi söyledi o yüzden tek embriyo koyuldu ikinci denemede de tek embriyo transferi yapıldı yani bünyeyle ve yaşla alakalı yaşın 30 dan yukariysa çoğul embriyo transferi yapılıyor

Kızlar benim iğnelerde bitti şükür yarın ilk kontrolum var inşallah ogleden sonra..
Ama bende hiç degişiklik yok ya sadece cook hafif arada bir kasık agrım oluyor az mı yumoşum oldu acep korkuyorum kızlar tedavi uzar olumsuz bişe olur diye..

Çok iyi cnmm evet normal âdet sancısi gibi ağrın olcak uyumak istiycen kanamam olacak çünkü rahime giren aletler var çok normal takma farzetki âdet oldun

Çol sağol canım benim... su an biraz kanamam var ondan korktum.biraz normal mi.acaba diye

ılk kontrolden sonra kan degerıne bakıyorlar ona gore tedavı devam edıyor yumurtlama gunune kadar ben bugun başladım tedavıye 5gun ılaç kullancak pztesı kontrole gıdecegım duruma gore ılaçlara devam edecegız tozunu ayarlıyor doktorlar. 20gun surer bu ıslem

Merhaba canim merak.etme bende ole dusunuyordum .. hic agrim falan yoktu bi gittim.17 dedi bugunde 19 olmus seninkilerde büyümustur merak etne

Hayırlı olsun tedavin
20 gun derken iğneler mi?yarın 6. Günüm
10-12 gun arası opu oluyor demişti drum
İnş pazartesi opum olur pzt olursa cok rahatlıycam cunku izinliyim
İş yerine soylemedim

Yasim 29 bende tek istiyorum...doktorun yanindayken soracagim seyleri hep unutuyorum yanindan cikinca aklima geliyor hersey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…