2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

1029 degerın cok ıyı ,ıkız mı yoksa ?
Ben 28 yasındayım canım sen ?
kaçtane transfer edıldı , kaçıncı gun embrıyosu?
Benim 2 tane transfer edildi, 5. gün embriyosuydu. İkiz olan olmuş böyle yüksek değerlerle ama bilmiyorum ki canım haftaya çağırdı doktor. Ben de 27 yaşındayım :) Bu kadar tesadüf olur ki inşallah sen de görürsün pozitifi. Hangi şehirde oluyorsun tedavini bi de senin kaç tane transfer edildi?

Kizlar cumartesi transferim icin kontrolum var 7.gun olcak ilaclari kullanali transferi olan arkadaslar kacinci gun oldunuz ayy pozitifleri gordukce heyecanlaniyorum

:) ınsallah bende senın gıbı pozıtıfı gorurum ve tesaduflerımız devam eder .
ben ıstanbulda atasehır memorıal hastanesınde tedavı gordum .sen hangı sehırdesın ?
benımde ıkı tane transfer edıldı .
3.gun embrıyoları bı tanesı 1.kalıte 1 tanesıde 4 hucrelıydı .
4 hucrelıden umudum yok ama ınsallah 1 .kalıtem tutar .

pekı sana ılk taransferınde kactane kacıncı gun embrıyosuydu .
kaldı mu dondurulmus embrıyon hala .

Bebeklerini insaAllah saglicakla kucagina alırsın canim :)

İnşallah :)
Ben Bursa Art Osman Develioğlu'nda yaptırdım transferimi. İlk transferde de aynıydı benim ama opu dan sonra direkt dondurdular benim embriyoları 4 tane kaliteli dondurulmuştu yani, çünkü rahim ağzını açmamız gerekti filan. Sonra ilk transferde 5. gün iki tane yapıldı. İki tane yapılmasının sebebi ikili paket gibi düşün, birliktelermiş ve ayırıp birini transfer etse diğeri çöp olacakmış. İlki tutmayınca histereskopi yapıldı ve rahime çizik atıldı, birinci transferden farklı olarak hashimoto olduğu için bende ona ilaç kullanmaya başladım, devit ampul kullandım 3 tane ve bir de clexane iğne kullandım ( clexane ve hashimoto ilaclma devam ediyorum ) Bunlar ilk transferimde kullanmadıklarımdı. Bi de fix progestan ve estrofem kullanıyorum. Bunlar son benim başka dondurulmuşum yok, inşallah gerek de kalmaz. Sen hangi ilaçları kullanıyorsun, bir de senin sorunun neydi, sbebpsiz infertilite mi? Bende endometriosis vardı yumurtalıkta ve kistim sürekli büyüyordu iki kez ameliyat oldum ama yine tekrarladı. Of ne çok yazmışım :))

Benim de bugun 6.gunumbelirti arayip durmaktan yoruldum.ilk 2 gun kasikta batma vardi bacaklarda cekilme.sonralari olmadi.simdi de kendimi sicak hissediyorum,midem bulaniyo gibi hissediyorum bisey yiyorum geciyo. Ben ablamla beraber tedavi oldum onun 8.gunu idrar testinde cikti bugun.o yirtti bende heyecan iyice artti.Allah yardimcimiz olsun

Canim sen niye öyle geridesin bakim:) ilaçlarda benim yarın 7. Gün. Kontrole gidiyorum. Obur haftaya da transfer yapar sanırım
Sorma canim bana adetten 10 gun once estrofem vermisti rahim cok kalinlasmisti tabi adetin 3.gun gittigimde daha tam adetim baslamamis oyuzden 2 gun sonra baslatti ilaclara ondan geriden geliyorum ya aramizda 2 gun var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…