2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Sağol canim amin insallah dur bakalim daha var hemen umutsuzluk yok canim sende yarin bize müjdeyi vereceksin insallah

Canim dün aynen geldi bende de korkuyla doktoru aradım. İlaç kalintisi içerde birikinxe öyle oluyor mis çamur gibi köyü kahve endiselenme

Canim dün aynen geldi bende de korkuyla doktoru aradım. İlaç kalintisi içerde birikinxe öyle oluyor mis çamur gibi köyü kahve endiselenme

ALLAH razı olsun canım benim iki gündür giremiyorum baya kötüyüm ya bu grip yoruyor beni. Bi de kabızlık var. Çok sisim Karnım geriliyor sen napyiikinci test nasıl
410 2. sonuç canım, 26sında kontrole gidicem inşallah. kabızlık bende de var, benim de karnım şiş, hem iğnelerin tesiri hem de kabızlıktan sanırım :/
grip için doktoruna danıştın mı?

ALLAH razı olsun canım benim iki gündür giremiyorum baya kötüyüm ya bu grip yoruyor beni. Bi de kabızlık var. Çok sisim Karnım geriliyor sen napyiikinci test nasıl
Geçmiş olsun canım dikkat et kendine ya. Portakal suyu falan iç meyve ye bol bol vitamin al.

410 2. sonuç canım, 26sında kontrole gidicem inşallah. kabızlık bende de var, benim de karnım şiş, hem iğnelerin tesiri hem de kabızlıktan sanırım :/
grip için doktoruna danıştın mı?
Kızlar bu arada o şişkinliğiniz hiç inmicek söyliyim Ben kaç haftadır şişim valla gaz olunca iyice şişiyo zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…