2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Yan etkisi olmaz demi, yani transfere ilaç kullanmış oluyorum ya. Bu kez her şey tam başlamak istiyorum. Bu da vitamini de bende baya bişi yapmış yeni hissediyorum dahiliye öyle deyince onemsemedim ne bilim.
Canım sen bu konuyu yinede druna sor bana damla devit yazdı drum

İnşallahh canm moralini güzel tut benm bir tanıdığımın 24 ten katlandı gitti şimdi bebeşi varr
Allahimmmm insaAllahhhhhh şuanda hamile miyim yani ben ...)))))))Rabbim tüm sonuç bekleyen arkadaşlarımıda sevindirdi ..Hayırlısı ile kucağımiza almayı da nasip etsinnnnnn...hepinize dualariniz temennileriniz için tesekkur ederim..

Evet canim degerin katlanacak tabiki onceden 0.01leri goruyorduk seninki ne kadar guzel iki uc gune cikacak insallah tebrik ederim:)

Kızlar dondum kaldım....8.denemem 15yillik evliyiz ve böyle bir sonuç Allahım nolur katlansinnnnnnn değerim hasretmisiz bizimle olsun
InsaAllah canim benim. Artsin katlanarak degerin. Sende benim gibi 15 yildir hasretsin kuzuna demek InsaAllah yuzumuz guler canim. Allahimmmmm bizlere de nasip et cok hasretiz Herkes kavussun kuzusuna Allahim lutfen

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…