2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

hgnm henüz üzülmek için çok erken, 6 gün öncesini gösteren testlerden mi yaptın? kanaman olmadan ya da kanda hcg baktırmadan üzülme bence canım. inşallah pozitifi görürsün.

Kızlar.bugün 4 günüm dünden beri karnim ağrıyor bu sabah çok ağrıdı acayip usudum çorapla yatıyorum çok mutsuzum

Günaydın S Sinemix91 tebrik ederim canım bugünde hamiş haberi aldık çok şükür Hemen kan testi yaptır canım. Çok ta silik çıkmamış bariz belli 2. çizgi. Ayyyy süpeeeeerrrrrr
Cok sağol canim ya insallah hamisimdir siz gibi:) canim test günüm cuma ama esimi ikna edemiyorum ki az cikar sen kendini yer durursun cuma gidicez diyor ikna edebilirsem bugün yapmak istiyorum bende

Cumartesi baktırdıktan sonra sana haber ederim canım. Bebeğine ve kendine çok iyi bak.

Canim ben belirtim yok diye kendini mahvedenlerdenim yazdiklarimi gormussundur belki hic belirtim yoktu benim sadece son 3 gündür halsizligim var tansiyonum cok dusuk birde alt karnim acayip sis kalkarken cok zorlaniyorum bunlar yaklasik 2 3 gündür var ki benim 5.güm embiyolariydi canim belirti aricam diye mahvolmustum hicborsey hissetmedim son iki güne kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…